Książę Harry wspomina „boleśnie niezręczną” pierwszą randkę z Cressidą Bonas

Cressida i Harry, sfotografowani w 2017 roku, poznali się na uniwersytecie, zanim ponownie rozpalili swój romans po jej rozstaniu z księciem Harrym.

Harry Wentworth-Stanley, zastępca dyrektora agencji nieruchomości Savills, jest synem Nicka Wentwortha-Stanleya, eleganckiego Old Etonian, i Clare, obecnie markizy Milford Haven, która przejęła tytuł po drugim małżeństwie z ojczymem Harry’ego. markiza Milford Haven.

Zanim jego związek z obecną żoną stał się oficjalny, uderzająco przystojny Harry, mierzący 6 stóp i 4 cale, był uważany za jednego z najbardziej pożądanych kawalerów w Londynie.

Wygląd odziedziczyła po swojej matce Clare, piękności, która wciąż zachwyca. Byli tam jego brat James, cztery lata starszy od niego, i jego młodsza siostra Louisa. Kiedy Harry był dzieckiem, jego matka i ojciec rozwiedli się. W 1997 roku Clare poślubiła kuzyna królowej George’a, markiza Milford Haven, który sam był rozwódką z dwójką dzieci.

Rodzina osiedliła się w Great Trippetts, posiadłości o powierzchni 1000 akrów w Sussex Downs. Przez chwilę życie było idealne. Clare pozostawała w dobrych stosunkach ze swoim byłym mężem Nickiem Wentworthem-Stanleyem, który poślubił holenderską piękność Millie Brenninkmeyer, z którą miał troje kolejnych dzieci.

Tuż przed Bożym Narodzeniem 2006 roku markiz i markiza wraz z dziećmi zamieszkali z Nickiem i jego żoną w Worcestershire. Starszy brat Harry’ego, James, wracał do zdrowia po stosunkowo niewielkiej procedurze. Operacja zakończyła się sukcesem, ale James stał się bardzo niespokojny w następnych dniach.

Harry Wentworth-Stanley, zastępca dyrektora agencji nieruchomości Savills, jest synem Nicka Wentwortha-Stanleya z Old Eton, a teraz marszałka Milford Haven, Clare, która przejęła tytuł po drugim małżeństwie z ojczymem Harry'ego.  , markiz Milford Haven.  Na zdjęciu Markis i Markis w 2017 roku

Harry Wentworth-Stanley, zastępca dyrektora agencji nieruchomości Savills, jest synem Nicka Wentwortha-Stanleya, eleganckiego Old Etonian, i Clare, obecnie markizy Milford Haven, która przejęła tytuł po drugim małżeństwie z ojczymem Harry’ego. markiza Milford Haven. Na zdjęciu Markis i Markis w 2017 roku

Pewnej nocy rodzina odkryła, że ​​James odebrał sobie życie. Wstrząsnęła nimi tragedia.

Clare była zrozpaczona samobójstwem syna. Wzruszający, Harry, wówczas 17-letni, pomógł mu przez to przejść. W wywiadzie udzielonym 18 miesięcy po śmierci Jamesa powiedziała: „Dla dobra innych dzieci musisz być wzorem do naśladowania. Jeśli jesteś silna, daje im to pozwolenie na bycie silną. .

Ojcem Harry'ego jest Nick Wentworth-Stanley, na zdjęciu, wytworny Old Etonian

Ojcem Harry’ego jest Nick Wentworth-Stanley, na zdjęciu, wytworny Old Etonian

„Dzień po śmierci Jamesa, jego brat Harry powiedział, że jego największym strachem było to, że zniszczy to mnie i wszystko inne. Nagle poczułem, jaki jestem ważny.

Rodzina założyła miejsce Jamesa ku jego pamięci jest organizacją charytatywną zajmującą się zapobieganiem samobójstwom mężczyzn, która obecnie prowadzi ośrodki w Londynie i Liverpoolu.

Para miała poważny związek, gdy oboje byli studentami Uniwersytetu w Leeds. Para była znana w swoim tłumie – z nie do końca jasnych powodów – jako “Rzeżucha wodna”. Miłość skończyła się, gdy wyjechał do Argentyny na rok przerwy po ukończeniu studiów w 2011 roku.

Przyjaciele powiedzieli wcześniej, że Cressida nie całkiem rozstała się z Harrym, kiedy inny Harry – sam książę Harry – zaczął ją ścigać latem 2012 roku i zaczął się romans. W Pałacu Kensington odbywały się koncerty, mecze rugby, wyjazdy na narty i kameralne noce.

Jednak para rozpadła się w 2014 roku po trzech latach bycia razem.

W następnym roku Harry Wentworth-Stanley i Cressida zostali sfotografowani na walentynkowej randce, chociaż ich związek stał się publiczny i oficjalny w 2017 roku.

W sierpniu zeszłego roku Harry oświadczył się podczas podróży do Stanów Zjednoczonych, a uśmiechy pary powiedziały obserwującym wszystko, co powinni wiedzieć o ich wzajemnej miłości w ogłoszeniu na Instagramie.

Harry jako młody chłopiec ze swoim ojczymem, markizem Milford Haven (po lewej), siostrą Louise (z przodu), matką Clare (w środku), bratem markiza, Lordem Ivarem Mouthbattenem, jego dziećmi Ellą i Alix, a następnie żoną Penny (po prawej) w Cowdray Park w 2001 roku

Harry jako młody chłopiec ze swoim ojczymem, markizem Milford Haven (po lewej), siostrą Louise (z przodu), matką Clare (w środku), bratem markiza, Lordem Ivarem Mouthbattenem, jego dziećmi Ellą i Alix, a następnie żoną Penny (po prawej) w Cowdray Park w 2001 roku

Leave a Comment