Księżniczka Eugenia jest w ciąży! Córka księcia Andrzeja ma urodzić za kilka miesięcy

Księżniczka Eugenie jest w ciąży z drugim dzieckiem, a termin porodu przypada na lato.

Eugenie, najmłodsza córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson, urodziła swojego pierwszego syna, Augusta Philipa Hawke Brooksbanka, który jest 13. w kolejce do tronu, w lutym 2021 r. w Portland Hospital w Londynie.

Dzisiaj Pałac Buckingham powiedział w oświadczeniu: „Księżniczka Eugenie i pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że spodziewają się drugiego dziecka tego lata.

„Rodzina jest szczęśliwa, a August nie może się doczekać zostania starszym bratem”.

Chwilę później Eugenie udostępniła na swoim Instagramie urocze zdjęcie zrobione przez jej męża Jacka, na którym jej synek całuje ją w brzuch.

Księżniczka Eugenie jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem i ogłoszono, że urodzi się latem (na zdjęciu z synem Augustem)

Chociaż nie wiadomo, gdzie wykonano zdjęcie księżniczki Eugenii i Augusta, wygląda na to, że zostało zrobione w ostatnich tygodniach, kiedy na ziemi panował mróz.

Zdjęcie przedstawia matkę jedynaka uśmiechającą się do swojego synka, który z entuzjazmem wtulił się w jej brzuch.

Na razie nie wiadomo, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Eugenie i jej mąż Jack zaczęli spotykać się w 2011 roku i w tym samym roku potwierdzili swój związek w Royal Ascot.

Rodzina królewska zamieściła na swojej stronie na Instagramie urocze zdjęcie, na którym jej synek całuje jej brzuch, zrobione przez jej męża Jacka (na zdjęciu, zdjęcie z podpisem)

Rodzina królewska zamieściła na swojej stronie na Instagramie urocze zdjęcie, na którym jej synek całuje jej brzuch, zrobione przez jej męża Jacka (na zdjęciu, zdjęcie z podpisem)

Kiedy Eugenie wyjechała z Londynu do pracy w nowojorskim domu aukcyjnym w 2013 roku, para utrzymywała związek na odległość.

W tym czasie Jack powiedział The Daily Mail : „Spędzamy dużo czasu na Skype. To wspaniale. Nadal jesteśmy bardzo razem”.

W 2015 roku księżniczka wróciła do Londynu, gdzie para coraz bardziej się do siebie zbliżała, a rok później pojawiły się plotki o zaręczynach.

Ale minęły kolejne dwa lata, zanim Jack zadał pytanie, kiedy para była w Nikaragui w styczniu 2018 roku.

Księżniczka miała pracowite kilka miesięcy, pojawiając się na wielu królewskich wydarzeniach, w tym Boże Narodzenie w Sandringham Church i koncert śpiewu Kate (na zdjęciu z mężem Jackiem)

Eugenie związała węzeł z Jackiem w październiku 2018 r., zanim powitali swoje pierwsze dziecko w sierpniu w lutym 2021 r.

W podobny sposób ogłosiła swoją pierwszą ciążę, publikując zdjęcie na Instagramie w tym samym czasie, gdy pałac ogłosił nowinę.

Ważył 8 funtów i 1 uncję, a para zerwała z tradycją, natychmiast udostępniając czarno-białe zdjęcie swojego synka na Instagramie Eugenie, pokazując, jak trzymają jego malutką rączkę.

Podążyła za postem z trzema niebieskimi sercami po powitaniu syna w luksusowym prywatnym szpitalu, w którym Meghan również urodziła syna Archiego.

Najmłodsza córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson, Eugenie, urodziła swojego pierwszego syna, Augusta Philipa Hawke Brooksbanka, który jest w kolejce do tronu w dniu 13. Jubileuszu w czerwcu 2022 r., w Portland Hospital w Londynie w lutym 2021 r.

Najmłodsza córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson, Eugenie, urodziła swojego pierwszego syna, Augusta Philipa Hawke Brooksbanka, który jest w kolejce do tronu w dniu 13. Jubileuszu w czerwcu 2022 r., w Portland Hospital w Londynie w lutym 2021 r.

Eugenie ujawniła, że ​​imię Augusta było wzruszającym hołdem złożonym mężowi królowej Wiktorii, księciu Albertowi, urodzonemu jako Franz Albert August Karl Emanuel, oraz księciu Filipowi, który zmarł w wieku 99 lat.

Eugenie w dużej mierze trzymała Augusta z dala od centrum uwagi przez pierwsze dwa lata, ale zachwyciła fanów, gdy udostępniła film, na którym jej syn tańczy podczas obchodów platynowej rocznicy.

Księżna Yorku, 61 lat, wcześniej chwaliła umiejętności macierzyńskie Eugenii podczas wywiadu. Witam magazyn.

Ujawniła: „Moje dzieci są fenomenalnymi mamami. Były wspaniałymi dziećmi, ale teraz są fenomenalnymi mamami. A teraz mam tych dwoje niezwykłych wnuków w ciągu jednego roku.

Przez pierwsze dwa lata Eugenie trzymała Augusta z dala od centrum uwagi, ale od czasu do czasu udostępniała zdjęcia dorastającego dziecka na swojej stronie na Instagramie.

Przez pierwsze dwa lata Eugenie trzymała Augusta z dala od centrum uwagi, ale od czasu do czasu udostępniała zdjęcia dorastającego dziecka na swojej stronie na Instagramie.

Księżniczka miała za sobą kilka pracowitych miesięcy, pojawiając się na wielu królewskich imprezach, w tym Boże Narodzenie w Sandringham Church i koncert śpiewu Kate.

Para dzieli teraz także swój czas między Wielką Brytanię, gdzie wynajmują dom Harry’ego i Meghan’s Frogmore Cottage, oraz Portugalię.

W maju ubiegłego roku poinformowano, że spędzają trochę czasu w CostaTerra Golf and Ocean Club, luksusowym kurorcie na malowniczym portugalskim wybrzeżu Atlantyku, godzinę drogi na południe od Lizbony.

Uważa się, że powodem przeprowadzki jest zatrudnienie Jacka u magnata nieruchomości Mike’a Meldmana, wieloletniego partnera biznesowego George’a Clooneya.

Mąż Eugenii pracował wcześniej w marce tequili Casamigo, którą aktor pomógł założyć. Został sprzedany Diageo w 2017 roku za 550 milionów funtów. Obecnie pracuje dla firmy Mr. Meldman’s Discovery Land Company, która rozwija CostaTerra od 2019 roku.

Pojawia się po tym, jak Eugenie powiedziała, że ​​chce, aby jej dwuletni syn był aktywistą na rzecz zmian klimatu i przestał używać plastiku w domu.

Księżniczka Eugenie miała za sobą kilka pracowitych miesięcy, ponieważ kontynuuje swoją działalność charytatywną

W grudniu był na koncercie śpiewu Kate

Księżniczka Eugenie miała kilka pracowitych miesięcy, kontynuując swoją działalność charytatywną (po lewej, październik) i uczestnicząc w grudniowym koncercie Kate (po prawej)

Na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos 32-letnia kobieta powiedziała, że ​​urodzenie syna w sierpniu 2021 r. całkowicie zmieniło jej stosunek do środowiska.

Powiedziała: „Mój syn będzie aktywistą od drugiego roku życia, czyli za kilka dni.

„Wszystko jest dla nich, prawda? Każda decyzja, którą teraz podejmujemy, musi dotyczyć tego, jak August może przeżyć swoje życie.

Jego komentarze odzwierciedlają interwencje jego kuzyna księcia Harry’ego, 38 lat, który opisał, jak bycie ojcem „zmieniło wszystko”, gdy zaczął pytać „jaki jest sens sprowadzania na ten świat nowej osoby, kiedy osiągnie twój wiek i płonie”. ?

Córka księcia Yorku powiedziała, że ​​bycie matką sprawiło, że bardziej martwi się o społeczności narażone na zmiany klimatyczne.

Rozmawiając z redaktorem naczelnym Reutera, Axelem Threlfallem i Gail Whiteman, założycielką Arctic Humanity, Eugenie powiedziała: „Mój syn będzie aktywistą od drugiego roku życia, czyli za kilka dni. jest dla nich.

„Rozmawiałem z Peterem Thomsonem, specjalnym wysłannikiem ONZ ds. oceanów, i powiedział mi tylko, że robię to dla moich wnuków. I to jest to samo.

„Każda decyzja, którą teraz podejmujemy, musi dotyczyć tego, czy August tam jest, co może zobaczyć i zrobić oraz jak żyje.

„Ale myślę też, że jako matka nagle całkowicie się zmieniasz, twoje hormony się zmieniają, wszystko się zmienia.

W wywiadzie dla Reuters IMPACT i Arctic Humanity at Risk Basecamp Eugenie powiedziała, że ​​edukacja ekologiczna jej syna jest

W wywiadzie dla agencji Reuters w IMPACT i Arctic Humanity at Risk Basecamp Eugenie powiedziała, że ​​edukacja jej syna na temat środowiska była „bitwą”.

Ostrzegł też przed wpływem zmian klimatu na wrażliwe społeczności w wywiadzie podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

Ostrzegł też przed wpływem zmian klimatycznych na wrażliwe społeczności w wywiadzie podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos.

„Tak jak teraz, boję się latania i tym podobnych rzeczy, a nigdy wcześniej nie byłem”.

Najmłodsza córka księcia Andrzeja powiedziała, że ​​po zostaniu matką patrzy na świat inaczej, a obawy związane ze zmianami klimatycznymi wpłynęły na jej życie.

Ujawniła: „Nie mamy plastiku w domu, staramy się jak najbardziej być wolni od plastiku i staram się go tego nauczyć. Ale to jest bitwa.

Ale księżniczka mówiła też o swojej nadziei na przyszłość środowiska, mówiąc: „Lubię być„ szklanką do połowy pełną ”.

Eugenie dodała: „Wolałabym być taka, ale czasami fakty i liczby, a czasem kolacja sprawiają, że czujesz się przygnębiony i przygnębiony”.

Ostrzegł również przed wpływem zmieniającego się środowiska na wrażliwe społeczności, dodając: „Współczesne niewolnictwo i handel ludźmi to naprawdę duży problem na całym świecie.

„Szacuje się, że 49 milionów ludzi jest obecnie niewolnikami, a wiemy, że kiedy klimat jest wrażliwy, dotyka to najbardziej wrażliwych”.

„Widzimy, że coraz częściej, wiesz, za każdym razem, gdy pojawia się kryzys, ludzie stają się bezbronni i wpadają w trudne sytuacje.

„Więc klimat naprawdę idzie w parze z tym”.

Leave a Comment