Księżniczka Eugenia jest w ciąży! Royal ogłasza, że ​​spodziewa się dziecka nr 2 z Jackiem Brooksbankiem

Jack Brooksbank (po lewej) i księżniczka Eugenie na pokazie Horan & Rose: Modest! Współzałożyciele golfa, Niall Horan i Justin Rose, zgromadzili świat muzyki i sportu w The Grove, aby 3 września 2021 r. w Watford w Anglii zorganizowali wieczór rozrywkowy, aby zebrać pieniądze dla Fundacji Czarnego Serca.

David M. Bennett/Dave Bennett/Getty Jacka Brooksbanka i księżniczki Eugenii

Księżniczka Eugenia a Jack Brooksbank ma ekscytujące wieści – jest w ciąży!

Wnuczka królowej Elżbiety II ogłosiła w oświadczeniu wydanym przez Pałac Buckingham, że spodziewa się dziecka. To drugie dziecko tej pary, wspólny syn Augusta Philipa Hawke’aktóry urodził się w lutym 2021 r.

„Księżniczka Eugenie i pan Jack Brooksbank z radością ogłaszają, że tego lata spodziewają się drugiego dziecka” – napisano w oświadczeniu pałacu. „Rodzina jest szczęśliwa, a August nie może się doczekać zostania starszym bratem”.

Księżniczka Eugenie również podzieliła się wiadomością w nowoczesny sposób — na swojej stronie na Instagramie! Udostępniła zdjęcie zrobione przez Jacka Augusta, który chowa twarz w matce i obejmuje ramionami jej nogi.

Eugenie podpisała słodki snap: „Jesteśmy tak podekscytowani, że możemy się podzielić, że tego lata dodajemy nowy dodatek do naszej rodziny”.

Drugie dziecko księżniczki Eugenii i Jacka będzie pierwszym z prawnuków królowej Elżbiety, które urodzi się po jej śmierci we wrześniu. Nowy nabytek jest 13. w kolejce do brytyjskiego tronu.

POWIĄZANY: Oś czasu związku księżniczki Eugenie i Jacka Brooksbanka

Księżniczka Eugenie i Jack spotkali się po raz pierwszy podczas wyjazdu na narty do Verbier w Szwajcarii w 2010 roku. Eugenie powiedziała podczas rozmowy zaręczynowej, że tak “miłość od pierwszego wejrzenia” — i Jacek się zgodził.

Jack oświadczył się księżniczce Eugenii podczas wakacji w Nikaragui w styczniu 2018 roku.

„Jezioro było takie piękne. Światło było po prostu wyjątkowym światłem, którego nigdy nie widziałem” — powiedział królewski. „Właściwie powiedziałem:„ To niesamowita chwila ”, a potem zadał pytanie, co było naprawdę zaskakujące, mimo że jesteśmy razem od siedmiu lat. Byłem w siódmym niebie”.

Parę zawiązać supeł 12 października 2018 r. w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

Księżniczka Eugenie z Yorku i jej mąż Jack Brooksbank na schodach kaplicy św.  Jerzego w dniu 12 października 2018 r. w Windsorze w Anglii

Księżniczka Eugenie z Yorku i jej mąż Jack Brooksbank na schodach kaplicy św. Jerzego w dniu 12 października 2018 r. w Windsorze w Anglii

Steve Parsons – WPA Pool/Getty Jacka Brooksbanka i księżniczki Eugenii

Eugenie, której rodzicami są książę Andrzej i Sarah Ferguson, a Jack ogłosił, że są spodziewają się pierwszego dziecka we wrześniu 2020 r.

„Jack i ja jesteśmy bardzo podekscytowani początkiem 2021 roku…”, napisała na Instagramie wraz ze zdjęciem puszystych dziecięcych kapci.

Księżniczka Eugenie udostępniła również pierwsze zdjęcia swojego syna w nowoczesny i relatywny sposób: na Instagramie.

„Nasze serca są pełne miłości do tej małej osoby, której nie da się wyrazić słowami” – podpisała ich pierwsze publiczne zdjęcie rodzinne.

Po urodzeniu August szybko stał się gwiazdą strony społecznościowej swojej matki. W czerwcu 2022 r miał swój królewski debiut z rodzicami o godz Królowa Elżbietana Platinum Jubilee Competition w Londynie.

Ubrany w niebieski sweter z motywem brytyjskiej flagi, August radośnie podskakiwał na kolanach swojej matki, gdy parada muzyków, tancerzy, akrobatów i karnawałowych jeźdźców mijała królewską lożę przed Pałacem Buckingham.

Nie mam dość LUDZIEKrólewskie pokrycie? Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu Royals aby uzyskać najnowsze aktualizacje Kate Middleton, Meghan Markle i więcej!

Księżniczka Eugenie i August Brooksbank oglądają Platinum Jubilee Race z Royal Box podczas Platinum Jubilee Race 5 czerwca 2022 r. w Londynie, Anglia.  Platynowy Jubileusz Elżbiety II będzie obchodzony od 2 czerwca do 5 czerwca 2022 r. w Wielkiej Brytanii i Wspólnocie Narodów z okazji 70. rocznicy wstąpienia królowej Elżbiety II na tron ​​6 lutego 1952 r.

Księżniczka Eugenie i August Brooksbank oglądają Platinum Jubilee Race z Royal Box podczas Platinum Jubilee Race 5 czerwca 2022 r. w Londynie, Anglia. Platynowy Jubileusz Elżbiety II będzie obchodzony od 2 czerwca do 5 czerwca 2022 r. w Wielkiej Brytanii i Wspólnocie Narodów z okazji 70. rocznicy wstąpienia królowej Elżbiety II na tron ​​6 lutego 1952 r.

Chrisa Jacksona/Getty’ego Księżniczka Eugenia i August

Fergie, jak pieszczotliwie nazywana jest matka Eugenie, w liście otwartym do swoich córek w 2021 roku otworzyła się na temat zostania „babcią”. Księżniczka Beatrycze oraz Księżniczka Eugeniadla Dobre gospodarowanie.

„Każdego dnia dziękuję wszechświatowi za to, że pozwolił mi być twoją mamą” – napisała Fergie. „Zawsze byłeś krwią w moich żyłach. Odkąd byłeś malutki, uzupełniałeś moje życie. Patrzę, jak pełni pokory, śmiechu i radości jesteście w swoich sercach i podziwiam was oboje. Teraz , Widzę w Tobie matczyną siłę, odwagę i niezłomność, uczciwość i dobroć oraz to, jak podchodzisz do każdego wyzwania i chwili. To niezwykłe uczucie, kiedy Twoje dziecko zostaje matką.”

Kontynuowała: „Nagle moje małe dziewczynki mają własne dzieci… to uczucie, do którego musisz się przyzwyczaić. Ale jeśli płaczę lub płaczę, kiedy odjeżdżasz, to tylko dlatego, że jestem z ciebie taka dumna. Jesteśmy razem od 33 lat tylko my, ale teraz zakładacie własne rodziny i nie mógłbym być szczęśliwszy dla was obojga i dla moich wspaniałych zięciów Jacka i Edo.

Leave a Comment