Kyle Shanahan byłby „bardzo zaskoczony”, gdyby Jimmy Garoppolo mógł zagrać w tym tygodniu

Getty Images

Chociaż rozgrywający Jimmy’ego Garoppolo stale dochodzi do siebie po złamanej nodze, 49ers nie planują go wymienić Brocka Purdy’ego jako początkowy rozgrywający San Francisco w tym, co pozostało z postseason 2022.

Ale nadal jest możliwe, że Garoppolo może być wsparciem dla Purdy, jeśli 49ers awansują do Super Bowl LVII.

Główny trener Kyle Shanahan powiedział coś podobnego w zeszłym tygodniu. Ale powtórzył to w poniedziałek, mówiąc, że Garoppolo prawdopodobnie nie będzie dostępny na mecz o mistrzostwo NFC przeciwko Eagles. Boczny obrońca wrócił na boisko pod koniec zeszłego tygodnia na kilka lekkich tygodni.

„Zrób jutro zdjęcie rentgenowskie, aby zobaczyć, jak się sprawy mają” – powiedział Shanahan za pośrednictwem Cam Inman z Bay Area News Group. „Byłbym bardzo zaskoczony, gdyby on wyszedł w tym tygodniu”.

Garoppolo był poza grą od czasu kontuzji stopy w 13. tygodniu przeciwko Dolphins. Ukończył 67,2 procent swoich podań na 2437 jardów, 16 przyłożeń i cztery przechwyty.

Purdy wystawił naprawdę solidne liczby, osiągając 5-0 jako starter w 2022 roku. Ukończył 67,1 procent swoich podań na 1374 jardów, 13 przyłożeń i cztery INT w dziewięciu meczach.

Leave a Comment