Ładowarki zwalniają koordynatora ofensywy Joe Lombardiego: 6 kandydatów na jego miejsce

The Ładowarki zwolnił koordynatora ofensywy Joe Lombardiego i przechodzący koordynator gry / rozgrywający Shane Day we wtorek po dwóch sezonach.

Główny trener Brandon Staley, który powróci w 2023 roku, szuka teraz nowego rdzenia trenerskiego wokół 24-letniego rozgrywającego Justyna Herberta.

Herbert po raz pierwszy wystąpił w play-offach w tym sezonie, ale ze względu na liczbę kontuzji, ofensywa została w całości zmniejszona. The Chargers zajęli czwarte miejsce w ofensywie DVOA Football Outsiders w 2021 roku. W tym roku uplasował się na 19. Przyczyną były kontuzje. Podobnie jak brak szybkości i głębokości w odbiorniku. Ale plan Lombardiego i powołanie do gry po prostu wydawały się stagnacyjne. Chargers nie byli w stanie skutecznie prowadzić piłki przez cały sezon i to był główny problem w epickiej 27-punktowej przewadze zespołu. Jaguary w play-offach w ten weekend.

GŁĘBIEJ

„Zadławiliśmy się”: ładowarki pozostały oszołomione po historycznym powrocie Jaguarów

Chargers rzucili się na zaledwie 7 jardów po siedmiu prowadzących w grze, którą musieli przejąć na linii wznowienia i zakończyć na ziemi. Ten występ, bardziej niż cokolwiek innego, doprowadził do ich zwolnienia. Po zmaganiu się ze złamaniami chrząstki żebrowej przez cały sezon, Herbert zakończył 2022 rok z najniższymi w karierze przyłożeniami i jardami na próbę.

Staley potrzebuje poprawy po tym ataku i musi znaleźć koordynatora, który może uwolnić pełny potencjał Herberta.

Zwolnienie Daya jest trochę zaskoczeniem, ponieważ łączy go bardzo bliska relacja z Herbertem. Wydaje się jednak, że jest to konieczne posunięcie, aby przyciągnąć najlepszych kandydatów na koordynatorów ofensywy, którzy prawdopodobnie będą chcieli powiększyć swój personel.

Oto sześciu potencjalnych kandydatów do zastąpienia Lombardiego.

Mike LaFleur, eks Samoloty odrzutowe OC

LaFleur rozstał się z Jets na początku tego miesiąca, aby wykorzystać inne możliwości. Atletycznyjest Jourdan Rodrigue ogłoszono w weekend że LaFleur to „jedno nazwisko, na które trzeba uważać”. barany otwarta pozycja koordynatora ofensywy. NFL Network poinformowało, że LaFleur ma dołączyć do zespołu Seana McVaya. Ale otwieracz Chargers byłby okazją do gry dla LaFleura, młodszego brata Pakowacze trener Matt LaFleur. Mike LaFleur najpierw trenował Kyle’a Shanahana od 2015 do 2020 roku Sokoły a potem razem 49ers.

Nathaniel Hackett, eks Broncos główny trener

Kadencja Hacketta w Denver zakończyła się bezceremonialnie. I ofensywa Broncos razem Russella Wilsona, była straszna katastrofa. Ale Hackett ma doświadczenie w grach z trzema sezonami jako koordynator ofensywy Jaguarów w latach 2016-18. Zamienił jednostkę dowodzoną przez Blake’a Bortlesa w funkcjonalną ofensywę. Nie wydawał się gotowy na swoją szansę jako główny trener, ale Chargers mogli być dobrymi kandydatami. Hackett trenował przez trzy sezony pod okiem Matta LaFleura w Green Bay w latach 2019-2021.

Thomas Brown, asystent trenera Rams / trener TE

McVay oczywiście zaciął zęby jako młody trener w waszyngtońskim sztabie Mike’a Shanahana na początku 2010 roku. Kyle Shanahan był koordynatorem ofensywy. Matt LaFleur był trenerem rozgrywających. McVay był wąskim trenerem. Delfiny główny trener Mike McDaniel był trenerem szerokich odbiorników. To jest drzewo, z którego prawdopodobnie będzie wybierać Staley. A Brown służył już przez trzy sezony pod wodzą McVaya – najpierw jako trener rozgrywających w 2020 roku, dodając tytuł asystenta głównego trenera podczas Super Bowl 2021, a następnie przechodząc z defensywnych obrońców na ostre końcówki w tym sezonie. Chargers muszą poprawić swoją grę biegową. Jest to priorytet podczas przeprowadzania tych poszukiwań. Brązowy był NFL biegacz i był zaangażowany w grę biegową na każdym przystanku w swojej karierze trenerskiej, na studiach i zawodowcach.


Thomas Brown jest kandydatem, który mógłby pomóc Chargers ulepszyć ich biegową grę. (Kirby Lee/USA Today)

Dan Pitchers, Bengalczycy Trener QB

Pitcher spędził ostatnie siedem sezonów jako trener Bengals, w tym ostatnie cztery z Zac Taylorem. Był asystentem trenera rozgrywających w 2019 roku, zanim awansował na trenera rozgrywających w 2020 roku. Joe Burrowdebiutancki sezon. Taylor pracował pod okiem McVaya przez dwa sezony, w tym jeden jako trener biegaczy w 2018 roku, zanim Bengals zatrudnili go jako głównego trenera.

Zac Robinson, koordynator gry Rams / trener QBs

Robinson grał przez cztery sezony w NFL jako rozgrywający w latach 2010-2013, zanim dołączył do zespołu McVaya w 2019 roku jako asystent trenera rozgrywających. Był asystentem trenera linebackera w 2020 roku, wrócił do asystenta trenera w 2021 roku i awansował na podanie. koordynator gry i trener rozgrywających w zeszłym sezonie.

Frank Reich, eks źrebaki główny trener

Reich, który został zwolniony przez Colts w połowie sezonu, już otrzymuje wywiady z głównym trenerem. Podobno udzielił wywiadu pantery otwarcie w zeszłym tygodniu. Ale włączymy go tutaj na wypadek, gdyby nie dostał pracy głównego trenera i nadal szukał powołania w 2023 roku. Reich spędził trzy sezony w zespole Chargers Mike’a McCoya w latach 2013-15, najpierw jako trener biegaczy, a następnie dwa sezony jako koordynator ofensywy. Jest więc pewne poczucie organizacji.

(Górne zdjęcie autorstwa Joe Lombardi: Kyle Terada/USA Today)

Leave a Comment