Little Witch Nobeta zadebiutuje na Zachodzie 7 marca

Gra jest dostępna w formatach fizycznych i cyfrowych wydanie standardowe za 49,99 USD i fizyczną edycję limitowaną ( Ameryka północna, Europa) za 129,99 USD. Limitowana edycja zawiera kopię gry, stalowe pudełko z grą, książkę z grafikami w twardej oprawie „Compendium of Crafted Souls”, oryginalną płytę CD ze ścieżką dźwiękową, wyskakującą kartę, śpiącego pluszaka Nobeta, pudełko kolekcjonerskie i ekskluzywną kartę kolekcjonerską . Przedsprzedaż rusza 27 stycznia.

Mała czarownica Nobeta po raz pierwszy uruchomiona w ramach wczesnego dostępu na PC Parowy 24 czerwca 2022 r. Następnie pełna wersja na PlayStation 4 i Switch w Japonii i Azji oraz PC Parowy na całym świecie 29 września 2022 r. Wydania japońskie i azjatyckie mają już napisy w języku angielskim, japońskim, koreańskim, chińskim uproszczonym i chińskim tradycyjnym.

Oto recenzja gry za pośrednictwem Idea Factory International:

O

Mała czarownica Nobeta przybyła do starożytnego zamku, aby rozwiązać zagadkę, skąd pochodzi.

Po spotkaniu z tajemniczym czarnym kotem uczy się wielu magicznych zaklęć i umiejętności, które przygotowują go na nadchodzące niebezpieczeństwa.

Jakie tajemnice kryją się w głębi impregnacji?

Podstawowe funkcje

  • Lepszy. Szybciej. Silniejszy. Wiedźmin. – Zamek jest pełen potężnych potworów i jeszcze potężniejszych bossów. W miarę postępów twoi przeciwnicy stają się silniejsi, więc musisz zrobić to samo. Zbieraj esencje dusz pokonanych wrogów i używaj ich, aby wzmacniać swoje umiejętności i niszczyć stworzone dusze!
  • Bądź mądry! – Bossowie znani jako Crafted Souls stanowią ogromne wyzwanie i niełatwo ich pokonać. Jeśli chcesz je pokonać, musisz opracować strategię. Unikaj ich ataków w samą porę, aby przejąć kontrolę nad bitwą.
  • Magiczna tajemnicza podróż – Podczas podróży może się okazać, że twoja ścieżka jest zablokowana. Wykorzystaj swoje mistrzostwo w magii żywiołów, aby rozwiązywać zagadki i odblokowywać nowe obszary zamku do eksploracji. Możesz nawet znaleźć ukryte skarby.
  • Tam jest prawda – Zbieraj przedmioty w zamku i dowiedz się więcej o mrocznym i tajemniczym świecie Nobeta.

Zobacz limitowaną edycję zestawu zdjęć kosmetycznych w galerii.

Zdjęcia kosmetyczne z limitowanej edycji

Leave a Comment