Marilyn Manson i Esme Bianco rozstrzygnęli pozew o napaść na tle seksualnym – Rolling Stone

Aktorka Esme Bianco oraz Marilyn Manson osiągnęła pozasądową ugodę w sprawie o napaść na tle seksualnym, którą złożyła przeciwko niemu i jego firmie, Marilyn Manson Records, Inc. przeciwko w 2021 r. Aktorka, która wystąpiła Gra o tron, została rzekomo wykorzystana seksualnie i pobita przez piosenkarza, którego prawdziwe nazwisko to Brian Warner; twierdziła również, że naruszyła kalifornijskie przepisy dotyczące handlu ludźmi. Warunki kontraktu nie są znane.

„Pani Bianco zgodziła się uregulować swoje roszczenia wobec Briana Warnera i Marilyn Manson Records, Inc., aby ruszyć do przodu ze swoim życiem i karierą” – powiedział jej adwokat, Jay Ellwanger. Toczący się kamień.

„Pani Bianco zgodziła się uregulować swoje roszczenia wobec Briana Warnera i Marilyn Manson Records, Inc.”, powiedział adwokat Warnera, Howard King. Toczący się kamień.

Bianco była jedną z kilkunastu kobiet stawiać zarzuty wykorzystywania seksualnego Przeciwko Warnerowi dla aktora twierdziła Evan Rachel Wood na Instagramie, że Warner wykorzystał ją w lutym 2021 roku. Bianco – która wraz z Woodem stworzyła ustawę Phoenix Act, która rozszerza prawa osób, które przeżyły przemoc domową – była pierwszą kobietą, która złożyła przeciwko niemu pozew. „Pan Warner wielokrotnie używał narkotyków, siły i gróźb użycia siły, aby zmusić panią Bianco do czynności seksualnych” – czytamy w oświadczeniu. Warner zgwałcił panią Bianco w okolicach maja 2011 roku.

W skardze zarzucano również, że Warner wykorzystał ją seksualnie, gdy była nieprzytomna i niezdolna do wyrażenia zgody. Bardziej szczegółowo omówiono również sposoby, w jakie rzekomo ją wykorzystywał: „Te działania obejmują pana. Dla satysfakcji seksualnej Warnera, Ms. Bicie, gryzienie, cięcie i biczowanie pośladków, piersi i genitaliów Bianco – wszystko bez zgody powoda”.

Aktorka mieszkała w Londynie, kiedy poznała piosenkarza, a Warner przekonał ją, by przeprowadziła się do Los Angeles, by zagrać w teledysku, który nigdy nie wyszedł i filmie, który nigdy się nie zmaterializował. „Włączając się w proces wizowy pani Bianco, pan Warner był w stanie kontrolować panią Bianco, grożąc wycofaniem poparcia, jeśli jej nie polubi” – czytamy w pozwie. Twierdził również, że w pewnym momencie zamknął ją w sypialni, aby uniemożliwić jej ucieczkę. Twierdziła, że ​​wykonywał dla niej darmową pracę, gotował dla niej, sprzątał jej mieszkanie i śpiewał na płycie, a wszystko to naruszało stanowe przepisy dotyczące handlu ludźmi. Były menedżer Warnera, Tony Ciulla, został pierwotnie wymieniony jako pozwany w procesie, ale jego nazwisko zostało później usunięte.

Poprzez swojego adwokata Warner zaprzecza zarzutom nadużyć na przestrzeni lat, w tym w pozwie Bianco. „Te zarzuty są ewidentnie fałszywe” – powiedział adwokat Warnera King w 2021 roku. „Szczerze mówiąc, ten pozew został złożony dopiero po tym, jak mój klient nie dał się zastraszyć pani Bianco i jej adwokatowi i poddał się ich skandalicznym żądaniom finansowym. Ten pozew opiera się na zachowaniu, które po prostu nie miało miejsca. Będziemy energicznie kwestionować te zarzuty w sądzie i jesteśmy przekonani, że zwyciężymy. .

Bianco wyjaśnił swoje roszczenia wobec Warnera w Toczące się kamienie artykuł Dochodzenie w sprawie zarzutów wobec Warnera. „Jego ofiary czuły się całkowicie zawstydzone, że wciąż nie zdawały sobie sprawy z tego, co się z nimi dzieje, dopóki nie było za późno” – powiedział. „Opowiedział całemu światu i nikt nie próbował go powstrzymać”.

Kilka innych kobiet, w tym była osobista asystentka Warnera, Ashley Walters i modelka Ashley Morgan Smithline, złożyło podobne pozwy przeciwko Warnerowi. Wszystkie kobiety zgłosiły podobne wzorce nadużyć, które obejmowały uwodzenie oraz wykorzystywanie seksualne i fizyczne. Waltersa powództwo zostało oddalone po upływie daty ważności; Smithline zwolniony kiedy przegapił termin. Podobny pozew złożony przez anonimową kobietę znaną jako Jane Doe wciąż jest w toku.

Tymczasem Warner złożył wniosek pozew przeciwko Woodowi i jej przyjaciółka, Illma Gore, którzy zarzucają między innymi zniesławienie, zadawanie cierpienia emocjonalnego i działanie w Internecie. Prośba pojawiła się tuż przed Powstanie Feniksaa film dokumentalny HBO miało premierę o Wood i znęcaniu się, którego rzekomo doznała z rąk Warnera. W dokumencie opisała, jak czuła się manipulowana przez Warnera i twierdził, że „zasadniczo ją zgwałcił”. na planie jednego z jego teledysków.

Modny

Krótko po tym, jak Wood opublikowała swoje zarzuty na Instagramie, Departament Szeryfa Hrabstwa Los Angeles potwierdził, że prowadzi dochodzenie w sprawie Warnera w sprawie napaści na tle seksualnym. Policja przekazała swoje ustalenia prokuratorowi okręgowemu z Los Angeles, który nie skomentował jeszcze, czy oskarży Warnera.

podczas wygląd na Widok Zeszłej wiosny Wood poruszył kwestię pozwu Warnera przeciwko niemu. „Jestem przekonany, że prawda jest po mojej stronie i prawda wyjdzie na jaw” – powiedział. „Wyraźnie jest to zaplanowane przed filmem dokumentalnym.… Nie robię tego [film] aby oczyścić moje imię. Robię to, by chronić ludzi. Robię to, aby dać sygnał alarmowy, że na zewnątrz jest niebezpieczna osoba i nie chcę, aby ktokolwiek się do niej zbliżał. Żeby ludzie mogli myśleć o mnie, co chcą. Muszę pozwolić, by proces potoczył się swoim torem i jestem pewien jak skała.

Leave a Comment