Marvel’s Avengers podobno kończy prace rozwojowe „już w przyszłym tygodniu”

Podobno Crystal Dynamics przygotowuje się do ogłoszenia zakończenia prac nad przygodową grą akcji z superbohaterami Marvel’s Avengers, a oficjalne wiadomości mają nadejść „już w przyszłym tygodniu”.

Tak powiedział niezawodny przeciek Marvel Avengers, Miller Ross, powołując się na źródła Crystal Dynamics. historia dla Exputeramówi, że studio pierwotnie planowało kontynuować wspieranie gry do drugiej połowy 2023 roku, ale ostatnie wydarzenia otaczający go główny programista Brian Wagoner, który podobno opuścił firmę po tym, jak okazało się, że opublikował rasistowskie, zdolne i homofobiczne tweety, przyspieszył upadek projektu.

Według źródeł Rossa, Wagoner nie zostanie zastąpiony po jego odejściu, pozostawiając tylko „mały zespół” programistów wciąż pracujących nad Marvel’s Avengers, z których większość już dzieli swój czas z innymi projektami Crystal Dynamics, w tym Tomb Raider od Amazona.

W ostatniej dużej aktualizacji Marvel’s Avengers pojawił się Zimowy Żołnierz.

W ramach planowanej „strategii wyjścia” Marvel’s Avengers po oficjalnych wiadomościach o jej zakończeniu, Crystal Dynamics podobno wprowadza szereg poważnych zmian systemowych, w tym usunięcie sztucznych limitów czasowych i kosmetyczne przeglądy mikrotransakcji. Ponadto mówi się, że najnowsza planowana aktualizacja dotyczy równoważenia mobilności w obecnym składzie superbohaterów w odpowiedzi na skargi, że starsi bohaterowie czują się „bardziej leniwi” niż nowsze dodatki.

Marvel’s Avengers podobno pozostanie dostępny cyfrowo „co najmniej do września”, przy czym podejmowane są starania, aby „gra była grywalna dla obecnych właścicieli tak długo, jak to możliwe”.

Obecni i byli pracownicy, z którymi Ross skontaktował się w sprawie raportu, podobno opisali projekt Marvel Avengers jako „źródło potencjału wynikające z niekompetentnego zarządzania studiem i biurokracji Marvel Games”, z niepublikowaną zawartością – która teraz nigdy nie ujrzy światła dziennego – w tym darmową – tryb bounty oparty na wędrującym bossie, znany jako tryb patrolu, oraz dodatkowi bohaterowie On-Hulk i Kapitan Marvel.

Ostatnia duża aktualizacja Marvel’s Avengers przybył w listopadzie, dodając Bucky’ego Barnesa – znanego również jako Zimowy Żołnierz – do grona superbohaterów. Od tego czasu Crystal Dynamics podkopało dobrą wolę społeczności decyzja o sprzedaży wersji bez kasku istniejących kosmetyków za 14 USD.

Leave a Comment