Matka dwójki dzieci, która została zgwałcona przez przestępcę seksualnego z arystokratą zaatakowanym nożem, opowiada o swojej męce

Ofiara skazanego gwałciciela, który teraz ucieka ze swoim arystokratycznym partnerem i ich dzieckiem, opowiedziała, jak groził, że zabije jej śpiące dzieci podczas czterogodzinnego ataku w 1989 roku.

Matka dwójki dzieci była przetrzymywana w niewoli z nożycami ogrodowymi i nożem kuchennym podczas włamania.

A teraz wezwał policję, aby wyśledziła 48-letniego Marka Gordona i jego 35-letnią partnerkę Constance Marten, którzy dwa tygodnie temu uciekli ze swoim tajemniczym jednodniowym dzieckiem.

Ale ich samochód stanął w płomieniach na M61 w pobliżu Bolton 5 stycznia i od tego czasu podróżowali do Liverpoolu, a następnie do Harwich w Essex, Colchester i wschodniego Londynu. Wiadomo, że dziecku nie udzielono pomocy medycznej.

Konstancja Marten

Przestępca seksualny Mark Gordon i jego arystokratyczna partnerka Constance Marten zaginęli 5 stycznia po tym, jak ich samochód się zepsuł i zapalił na M61.

Aresztowanie Gordona w 2010 roku zwolnione przez Departament Przestrzegania Prawa Florydy

Aresztowanie Gordona w 2010 roku zwolnione przez Departament Przestrzegania Prawa Florydy

Gordon z Birmingham miał 14 lat w chwili ataku i 16 lat, kiedy został skazany na 40 lat więzienia za włamanie do domu sąsiada na Florydzie, gdzie mieszkał z rodziną.

Trzymając nożyce do żywopłotu i nóż, wpadł przez okno łazienki i zaatakował 30-letnią kobietę, grożąc, że zabije jej dwójkę dzieci, które spały w sąsiednim pokoju.

Ofiara, obecnie 64-letnia, powiedziała anonimowo Mailowi: „Wyszłam z pokoju, a on powiedział mi, żebym nie krzyczała, bo zabije moje dzieci.

– To było ponad cztery godziny.

„Śledził mnie od miesięcy z różnych miejsc i miał to bardzo dobrze zaplanowane”.

W ciągu następnych czterech i pół godziny Gordon zmusił kobietę do wykonania serii aktów seksualnych, mając na sobie nylony, aby ukryć swoją tożsamość.

Powiedziała: „Całe życie cierpiałam na zespół stresu pourazowego.

„Po tym było tak, jakby moje życie się zatrzymało. Straciłem wszystko.

„Straciłem dom, ponieważ nie mogłem nic zrobić ani go sprzedać. Nie byłem tam nawet emocjonalnie.

„Nie mogłem pracować. nie mogłem myśleć.

Gordon uciekł z miejsca zdarzenia po ataku 29 kwietnia 1989 r., Ale uderzył ponownie w ciągu kilku tygodni, włamując się do domu innego sąsiada.

Wspominał: „Mieliśmy drugiego sąsiada i trzy tygodnie po tym, jak był w naszym domu, poszedł do ich domu i włamał się.

„Tym razem założyła, że ​​mężczyzna zniknął, ale tak nie było, co uratowało jej życie.

‘Jego [had] wziął nóż i położył nóż na drzwiach każdej sypialni.

Właściciel domu z drugiego nalotu, Patrick Nash, opowiedział dzisiaj, jak obudził się i znalazł Gordona stojącego w swojej sypialni uzbrojonego w łopatę około 7 rano 21 maja 1989 roku.

Policja opublikowała to zdjęcie Marka Gordona i Constance Marten przed stacją East Ham o godzinie 11:45 7 stycznia.

Policja opublikowała to zdjęcie Marka Gordona i Constance Marten przed stacją East Ham o godzinie 11:45 7 stycznia.

Constance Marten – przezwisko Toots – pochodzi z arystokratycznej rodziny

Constance Marten – przezwisko Toots – pochodzi z arystokratycznej rodziny

Powiedział: „Rano nie było mnie w domu, kiedy to się stało, musiałem wyjść przed świtem.

„Moja żona budzi się i krzyczy. Zaczynam wstawać i dostaję w głowę łopatą. Cudem udało mi się go wyrzucić z domu. To był tylko refleks. Zawsze śpię w pozycji najbliżej drzwi.

„Wziął sztućce i porozstawiał je po całym domu, żeby mieć dostęp do broni. Mój syn był wtedy niemowlęciem i był w pokoju obok.

Gordon uderzył pana Nasha w głowę ciężką łopatą, pozostawiając go z poważnymi obrażeniami głowy, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Amerykańska policja ostatecznie dopadła go miesiąc później, 13 czerwca 1989 r., kiedy przyznał się do obu nalotów i został skazany na 40 lat więzienia.

W 2010 roku, po odbyciu połowy kary, został deportowany do Wielkiej Brytanii i umieszczony w rejestrze przestępców seksualnych.

Gordon rozpoczął wtedy związek z panną Marten, która zerwała wszelkie więzi ze swoimi przyjaciółmi i arystokratyczną rodziną spokrewnioną z rodziną królewską.

Dzieje się tak, gdy ojciec panny Marten, Napier, były paź zmarłej królowej, powiedział, że on i jego rodzina są „głęboko zaniepokojeni” dobrem jego „uroczej” córki i nalegali, aby wróciła do domu.

Leave a Comment