Meghan Markle i książę Harry odpowiadają na ostatnie tak zwane przeprosiny Jeremy’ego Clarksona

Jeremy Clarkson w końcu publicznie przeprosił powszechnie potępiane postacie kolumna zaatakowała Meghan Markleoraz Książę i księżna Sussex złożył już swoją odpowiedź. Mówiąc najprościej, nie wydają się być pod wrażeniem.

W grudniu, Słońce opublikował kolumnę po usunięciu szczegółowo opisując „komórkową” nienawiść Clarkson do księżnej Sussex, w tym żywą fantazję o jej paradowaniu „nago po ulicach każdego miasta w Wielkiej Brytanii”, podczas gdy gapie „rzucają w nią kawałkami kału”. W odpowiedzi na początkowy luz, Clarkson tweetował„Hojny. Raczej postawiłem stopę. W felietonie, który pisałem o Meghan, niezręcznie odniosłem się do sceny Gra o tron i wielu ludziom się to zepsuło. Różnie Słońce, właściwie nie wypowiedział słowa „przepraszam” w swoim oświadczeniu.

Chociaż rodzina królewska ma był cichy na kolumnę, Książę Harry nie, nie jest. Za wiadomości BBCopisał słowa Duke’a Clarksona jako „przerażające, bolesne i okrutne”.

Miesiąc później, 16 stycznia, Clarkson w końcu opublikowała publiczne przeprosiny na swoim Instagramie, które nazwała „mea culpa with bells”. Powiedział, że Clarkson wyjaśnił, że artykuł został napisany „szybko” i bez pomocy drugiej opinii. Clarkson powtórzył również, że odniósł się tylko do a Gra o tron scena, pisząc: „Brzydzę się przemocą wobec kobiet”.

„Napisałem więc do wszystkich, którzy ze mną pracują, mówiąc, jak mi przykro, a potem w Boże Narodzenie rano wysłałem e-mail do Harry’ego i Meghan w Kalifornii, aby ich też przeprosić” – kontynuował. „Powiedziałem, że byłem zdumiony tym, co powiedzieli w telewizji, ale język, którego użyłem w moim felietonie, był haniebny i bardzo mi przykro. Pełne oświadczenie można przeczytać tutaj:

Jednak rzecznik księcia Harry’ego i Meghan Markle już poprawił przeprosiny Clarksona w oświadczeniu udostępnionym przez Omid Scobie, pisząc: „25. w grudniu 2022 roku Clarkson napisał tylko do księcia Harry’ego, księcia Sussex. Treść jego korespondencji została oznaczona jako prywatna i poufna.

To, że Clarkson przeprasza tylko księcia Harry’ego, a nie kobietę, którą publicznie zaatakował, jest wystarczająco złe, ale Sussexowie nie kupują reszty „mea culpa” Clarksona.

„Chociaż pan Clarkson wystosował dziś nowe publiczne przeprosiny, jego długotrwały schemat pisania artykułów, które szerzą retorykę nienawiści, niebezpieczne teorie spiskowe i mizoginię, pozostaje do rozwiązania” – kontynuuje oświadczenie. „Chyba, że ​​wszystkie inne jego utwory również zostały napisane„ szybko ”, jak mówi, jasne jest, że nie jest to odosobniony incydent, o którym pospiesznie opublikowano, ale raczej seria gniewnych artykułów”.

Pod koniec przeprosin Clarkson pyta: „Czy mogę teraz kontynuować?” Muszę powiedzieć, że naprawdę nie sądzę, kolego.

Pierwotnie opublikowane Przepych

Leave a Comment