Merriam-Webster właśnie kupił mroczne dusze klonów Wordle

Zdjęcie: NurPhoto (Getty Images)

Quordle jest jednym z najpopularniejszych i najtrudniejszych Słowo klony tam. Zamiast rozwiązywać tylko jedną burzę mózgów dziennie, musisz rozwiązać cztery zagadki na raz. A teraz jest własnością firmy słownikowej Merriam-Webster, która wydaje się coraz bardziej przechodzić od definicji do gier online.

„Z radością ogłaszam, że firma @MerriamWebster nabyła Quordle”, twórca gry Freddie Meyer, niedawno ogłoszono na Twitterze. „Nie mogę sobie wyobrazić lepszego domu dla tej gry. Mnóstwo nowych funkcji i zabawy, więc bądźcie czujni!”

Po inicjale Słowo szał zaczął nieco przygasać, niektórzy użytkownicy mocy zaczęli szukać dziwniejszych i trudniejszych efektów ubocznych. Jest opcja matematyczna Nerdlektórego odpowiedź jest ciągle zmieniana Absurdalnyoraz o wiele wiele więcej. Potem jest cały podgatunek Słowo klony, które obok siebie zbierają coraz więcej puzzli. Dordle’a czy rozwiązałeś dwa Podwójny trigordle próbowałeś 32. Po czwarte kwadrans zawsze czuł się jak „właściwa” ilość Złotego Runa Słowo masochizm.

A teraz właścicielem jest Merriam-Webster. Meyer nie ujawnił od razu dokładnej wartości sprzedaży w dolarach, ale nastąpi to mniej więcej rok później New York Times kupił oryginał Słowo podobno za niską siedmiocyfrową sumę. Pojawił się pomysł, że platforma medialna rozwinie własny dział gier, coraz bardziej dochodową część biznesu, nawet jeśli nie od razu. Słowo za paywallem.

Merriam-Webster, which is actually owned by Encyclopædia Britannica, Inc., itself controlled by the Swiss investment banker Jacqui Safra, appears to be interested in a similar play. Jako Gracz komputerowy zwraca na to uwagę, internetowy magazyn referencyjny, który stał się słownikiem, oferuje już kilka innych gier logicznych, łamigłówek i testów wiedzy. To prawdopodobnie lepszy powód, aby odwiedzić tę witrynę, niż szukanie znaczenia słowa lub synonimu, które Google oferuje od swojego konkurenta, Oxford English Dictionary.

Leave a Comment