Mia Goth dołącza do Alexandra Skarsgarda na pokazie szokującego nowego horroru Infinity Pool

Mia Goth zwraca na siebie uwagę w czarnej skórzanej sukience, podczas gdy Alexander Skarsgard, współgwiazda, nosi stringi na nowojorskim pokazie szokującego horroru Infinity Pool

Mia Goth i Alexander Skarsgard wystąpili w poniedziałek na specjalnym pokazie swojego nowego filmu Infinity Pool na AMC Lincoln Square.

Infinity Pool zadziwił krytyków egzekucjami, orgiami i scenami nagości od przodu we wczesnych recenzjach szokującego horroru.

29-letnia Mia wyglądała rewelacyjnie na pokazie, pojawiając się w czarnej skórzanej mini sukience z dołem w kształcie litery A.

Wydarzenie: Mia Goth i Alexander Skarsgard wystąpili w poniedziałek na specjalnym pokazie swojego nowego filmu „Infinity Pool” na AMC Lincoln Square.

Strój miał długie, drapowane plecy, a Mia dodała wzrostu jej sylwetce za pomocą czarnych butów do kolan.

Gwiazda Pearl nosiła również pasujące rajstopy i nosiła miodowe blond loki w stylu pokera

46-letni Alexander przybrał żartobliwą pozę obok swojego kolegi z planu i miał na sobie czarny sweter z dopasowanymi joggersami i paskiem wokół szyi.

Do pary dołączył na pokazie reżyser filmu, Brandon Croenenberg.

Oszałamiająca: Mia wyglądała rewelacyjnie na pokazie, gdy pojawiła się w czarnej skórzanej mini sukience z dołem w kształcie litery A

Oszałamiająca: Mia wyglądała rewelacyjnie na pokazie, gdy pojawiła się w czarnej skórzanej mini sukience z dołem w kształcie litery A

Żartobliwy: Alexander wybrał swobodny styl, ubrany w czarny sweter i pasujące do niego spodnie dresowe, przybierając żartobliwą pozę ze swoją koleżanką z planu

Żartobliwy: Alexander wybrał swobodny styl, ubrany w czarny sweter i pasujące do niego spodnie dresowe, przybierając żartobliwą pozę ze swoją koleżanką z planu

Pokaz: Do pary dołączył na pokazie reżyser filmu, Brandon Croenenberg (w środku).

Pokaz: Do pary dołączył na pokazie reżyser filmu, Brandon Croenenberg (w środku).

Film śledzi losy pisarza Jamesa Fostera (Skarsgard) i Em Foster (Cleopatra Coleman), pary spędzającej wakacje all-inclusive na plaży na fikcyjnej wyspie La Tolqa, kiedy śmiertelny wypadek ujawnia perwersyjną hedonistyczną turystykę kurortu, przemoc i surrealistyczną subkulturę. okropności.

W jednej z bardziej szokujących scen filmu, MIa, grająca beztroską turystkę i aktorkę Gabi, wykonuje akt seksualny w filmie Alexander Foster, gdzie scenarzysta dochodzi do wytrysku, a jego męskość jest w pełni widoczna.

Inne krwawe sceny obejmują rozpruwanie wnętrzności klona Aleksandra i orgię — film z oceną R, zatytułowany „Biały lotos”, ale przeznaczony dla chorych po premierze na festiwalu filmowym w Sundance.

Sam Alexander powiedział o tej roli: „Walczę na śmierć z nagą wersją siebie, a potem karmię piersią Mię… to nie jest coś, co często robisz jako aktor”.

IndieWire krytyk Ryan Lattanzio pochwalił „strasznie powściągliwe” kreacje głównych aktorów, ale powiedział, że „całość wydaje się bezkrwawa, zimna i szorstka jak spekulacje”.

„Pomimo stosów krwi, wnętrzności, krwi i krwi w halucynogennym montażu, który podkreśla skądinąd dziwnie senną atmosferę Basenu Nieskończoności, film nigdy nie jest tak przerażający, jak z pewnością wydaje się wierzyć.

„Jest psychodeliczny montaż orgii pełen wszelkiego rodzaju części ciała, James i Gabi wychodzą z czaszek z jakimś religijnym narkotykiem i walą się nawzajem w ekstazie, co jest bardzo podobne do montażu Possessor, w którym Andrea Riseborough nagle ma penisa To prawdopodobnie jeden z momentów, który pierwotnie dał Infinity Pool uzasadnioną ocenę NC-17.

19 października Bloody Disgusting ogłosił, że Infinity Pool został zmontowany z filmu NC-17 do twardego filmu z oceną R.

Cronenberg jest synem kultowego reżysera horrorów Davida Cronenberga, znanego z takich klasyków jak The Fly i The Dead Zone.

Infinity Pool trafi do kin na całym świecie 27 stycznia 2023 roku.

O cud!  Wyreżyserowany przez Brandona Cronenberga film podąża za pisarzem Jamesem Fosterem (Skarsgard) i Emem Fosterem (Cleopatra Coleman), parą spędzającą wakacje all-inclusive na plaży na fikcyjnej wyspie La Tolqa, kiedy śmiertelny wypadek ujawnia perwersyjną subkulturę kurortu

O cud! Wyreżyserowany przez Brandona Cronenberga film podąża za pisarzem Jamesem Fosterem (Skarsgard) i Emem Fosterem (Cleopatra Coleman), parą spędzającą wakacje all-inclusive na plaży na fikcyjnej wyspie La Tolqa, kiedy śmiertelny wypadek ujawnia perwersyjną subkulturę kurortu

Reklama

Leave a Comment