Michael Lockwood otrzymuje pełną opiekę nad bliźniakami Lisy Marie Presley, Finley i Harper: raport

Według doniesień były mąż Lisy Marie Presley, Michael Lockwood, otrzyma pełną opiekę nad bliźniakami pary.

61-letni ojciec Finleya i 14-letniej Harper, którzy stracili matkę Lisa Marie Presley zmarła 12 stycznia Doznał zawału serca w wieku 54 lat i był żonaty z piosenkarką przez dziesięć lat po zawiązaniu węzła w 2006 roku.

Pomimo tego szepty o możliwej bitwie o opiekę Między Lockwoodem a drugim byłym mężem Presleya, Dannym Keough, donosi TMZ bliźniacy będą mieszkać na pełny etat z ojcem.

– poinformowały źródła zbliżone do rodziny Finley i Harper mieszkają z ojcem odkąd wyszła na jaw tragiczna wiadomość o ich matce i jest „wygodnie” z układem mieszkalnym.

Presley miał 60 procent opieki nad bliźniakami w chwili jego śmierci. Zgodnie z prawem stanu Kalifornia, Lockwood zwykle otrzymuje pełną opiekę, chyba że sędzia zdecyduje, że nie jest odpowiednim rodzicem.

Lisa Marie Presley z córkami Finley Lockwood, Harper Lockwood i Riley Keough.
Instagram: Lisa Marie Presley

TMZ wcześniej informowało, że Keough, ojciec dwójki pierwszych dzieci Presleya, prawdopodobnie złożył ofertę opieki po tym, jak mieszkał z Presleyem i bliźniakami w chwili jej śmierci.

W publikacji podano, że Keough uważał się za ojczyma dziewcząt.

Dolewając oliwy do ognia, w komunikacie dodano, że Keough i Lockwood nie dogadują się – po części z powodu całej złej krwi, która została wzniecona podczas paskudnego incydentu Lockwood-Presley, pięcioletnia walka o rozwód.

Lisa Marie Presley z matką i córkami podczas ceremonii odcisku dłoni, 21 czerwca 2022 r.
Lisa Marie Presley z matką i córkami podczas ceremonii odcisku dłoni, 21 czerwca 2022 r.
FilmMagia

Jednak punkt sprzedaży informuje teraz, że odkąd Lockwood otrzymał podobno pełną opiekę, Keough nie będzie mógł odgrywać opieki.

Niedawno ujawniono, że Graceland, kultowa, rozległa rezydencja należąca niegdyś do legendy rock and rolla Elvisa Presleya, idzie do Riley, Harper i Finley.

Rezydencja Gracelandów zawsze był ważny dla Lisy Marie Presley i jej rodziny. To był jego dom z dzieciństwa i – co ważniejsze – jego ojciec zmarł tam w wieku 42 lat.

W zeszłym tygodniu rodzina Presleya wydała oświadczenie odbędzie się publiczny pomnik upamiętniający Lisę Marie Presley na nieruchomości 22 stycznia.

Leave a Comment