Minister ostrzega, że ​​Kanye West może zostać wyrzucony z Australii za komentarze gloryfikujące Hitlera

Kanye West może zostać wyrzucony z Australii, aby spotkać się z rodziną swojej nowej żony z powodu chwalących Hitlera komentarzy, ostrzega minister: „Już wcześniej odrzucaliśmy ludzi za to”.

  • Minister zasugerował, że Ye może zostać wyrzucony z Australii
  • Raper planuje odwiedzić rodzinę swojej nowej żony w Melbourne
  • W komentarzach na temat Adolfa Hitlera można było zobaczyć, że jego wiza została odrzucona

Kanye West może otrzymać zakaz wjazdu do Australii z powodu swoich antysemickich komentarzy.

Raper, znany jako Ye, planuje w najbliższych dniach odwiedzić Melbourne, aby spotkać się z rodziną swojej nowej żony, projektantki Bianki Censori.

Yi był szeroko krytykowany w zeszłym roku za gloryfikację Adolfa Hitlera w wywiadzie udzielonym amerykańskiemu skrajnie prawicowemu teoretykowi spiskowemu Alexowi Jonesowi.

Raper, znany jako Ye, planuje odwiedzić Melbourne w najbliższych dniach, aby spotkać się z rodziną swojej nowej żony, projektantki Bianca Censori (na zdjęciu).

Minister edukacji Jason Clare uważał, że jego wcześniejsze komentarze mogą uniemożliwić Yel otrzymanie wizy do Australii.

Chociaż pan Clare nie wiedział, czy raper ubiegał się o wizę, powiedział, że szybkie wyszukiwanie w Google ujawniło, że „wydaje się być dość wielkim fanem człowieka, który zabił sześć milionów Żydów w zeszłym stuleciu”.

„Osobom, które wcześniej ubiegały się o wizę wjazdową do Australii, odmówiono” – powiedział w środę Nine’s Today.

„Zakładałbym, że gdyby miał się zgłosić, musiałby przejść przez ten sam proces i odpowiedzieć na te same pytania, co oni”.

We wtorek lider opozycji Peter Dutton powiedział, że nie chce pozwolić raperowi na wjazd do Australii.

„Jego antysemickie komentarze są haniebne, jego postępowanie i zachowanie są przerażające, a on nie jest osobą o dobrym charakterze” – powiedział Dutton 3AW.

Pan Dutton powiedział, że minister imigracji ma prawo uniemożliwić ludziom o złym charakterze przyjazd do Australii.

„Mój instynkt byłby taki, że gdybym był tym decydentem, myślę, że są lepsi ludzie, których moglibyśmy przyjąć” – powiedział.

W zeszłym roku byłeś szeroko krytykowany za wychwalanie Adolfa Hitlera w wywiadzie dla amerykańskiego skrajnie prawicowego teoretyka spiskowego Alexa Jonesa.

W zeszłym roku byłeś szeroko krytykowany za wychwalanie Adolfa Hitlera w wywiadzie z amerykańskim skrajnie prawicowym teoretykiem spiskowym Alexem Jonesem.

Reklama

Leave a Comment