Miotacz White Sox, Mike Clevinger, jest badany przez MLB po oskarżeniach o przemoc domową

Chicago White Sox dzban Mike’a Clevingera jest przedmiotem śledztwa Major League Baseball w następstwie zarzutów przemocy domowej i znęcania się nad matką jego 10-miesięcznej córki.

Głos zabrała Olivia Finestead, 24-letnia matka dziecka Clevingera Atletyczny we wtorek, że od tego lata był w kontakcie z osobami z wydziału śledczego MLB. Według Finestead ma szczegółowe przypadki fizycznego, werbalnego i emocjonalnego znęcania się nad śledczymi, w tym incydent w czerwcu zeszłego roku, w którym Finestead powiedział, że Clevinger ją udusił, a dwa tygodnie później, kiedy powiedziała, że ​​Clevinger uderzył ją w pokoju hotelowym. drużyna grała uchylacze i rzucali w ich dziecko zużytym tytoniem do żucia.

Źródło zaznajomione z procesem dochodzeniowym MLB potwierdziło, że Clevinger jest przedmiotem śledztwa. Źródło dodało, że White Sox dowiedział się o zarzutach po podpisaniu kontraktu.

33-letni Clevinger, do którego wysłano SMS-a, powiedział, że jego agent i prawnik będą w kontakcie Atletyczny. Agent Clevingera, Seth Levinson, który poprosił o oświadczenie w sprawie nagrania przed jego wydaniem, napisał w wiadomości tekstowej: „Musimy uczciwie i dokładnie bronić naszego klienta, szanując White Sox i MLB. Potrzebujemy czasu, aby odpowiedzieć”.

Finestead, który zgodził się zostać wymieniony w historii, po raz pierwszy ujawnił zarzuty w historii na Instagramie we wtorek rano.

„Mam nadzieję, że @MLB zrobi to, co musi i zapewni mu leczenie, którego potrzebuje, może nawet małe zawieszenie (sic), aby mógł poświęcić trochę czasu na zastanowienie się, dlaczego znęca się nad swoimi dziećmi i ich matkami” – czytamy w artykule. Poczta.

Clevinger był jej członkiem san diego padres Na boisku podczas rzekomych incydentów zeszłego lata. Został wolnym agentem, gdy jego kontrakt wygasł tej zimy i podpisał roczną umowę z White Sox.

The White Sox powiedzieli, że nie byli świadomi zarzutów, kiedy podpisywano kontrakt z Clevingerem.

„Major League Baseball i Chicago White Sox traktują wszystkie zarzuty bardzo poważnie, a White Sox w pełni popierają wspólną politykę MLB i MLBPA dotyczącą przemocy domowej, napaści na tle seksualnym i wykorzystywania dzieci” – napisano w oświadczeniu zespołu. wydane Atletyczny. „MLB rozpoczął dochodzenie po zapoznaniu się z tymi zarzutami. White Sox nie byli świadomi zarzutów ani dochodzenia w momencie jego podpisania. White Sox powstrzyma się od komentarzy, dopóki proces dochodzeniowy MLB nie zostanie zakończony.

W oświadczeniu Padres powiedzieli, że są świadomi dochodzenia MLB iw ​​pełni popierają jego wysiłki w ramach wspólnej polityki dotyczącej przemocy domowej, napaści na tle seksualnym i wykorzystywania dzieci. Ze względu na trwające postępowanie wyjaśniające nie możemy w tej chwili udzielić dalszych komentarzy.

To jest rozwijająca się historia. Zostanie zaktualizowany.

(Zdjęcie: Dustin Bradford/Getty Images)

Leave a Comment