Mistrz Super Bowl, Jimmy Johnson, napisał na Twitterze jednym słowem, aby opisać ostatni mecz Cowboys

Szefem był Jimmy Johnson Kowboje z Dallas zdobył dwa mistrzostwa Super Bowl na początku lat 90. i trenował drużynę, w skład której wchodzili legendy Troy Aikman, Emmitt Smith, Michael Irvin i Charles Haley.

Ale dzisiejsi Cowboys są dalecy od drużyn dynastii z tamtej epoki, a Johnson był jednym z tych, którzy byli zdumieni porażką 19-12. San Francisco 49ers w niedzielę.

KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać WIĘCEJ SPORTÓW na FOXNEWS.COM

Dak Prescott nr 4 z Dallas Cowboys prowadzi piłkę przeciwko San Francisco 49ers podczas drugiej kwarty meczu barażowego dywizji NFC na stadionie Levi’s 22 stycznia 2023 r. W Santa Clara w Kalifornii.
(Thearon W. Henderson/Getty Images)

Johnson podsumował grę jednym słowem na Twitterze.

„Głupi” – napisał.

Dak Prescott a Cowboys potrzebowali cudu z własnej linii 24 jardów, aby wyrównać wynik. Biegnący z powrotem Ezekiel Elliott był centralnym punktem Dallas, bez innych ofensywnych liniowych otaczających go. Zamiast tego liniowi rozeszli się po lewej i prawej stronie linii wznowienia akcji i było jasne, że Kowboje zamierzają spróbować czegoś szalonego w swoim ostatnim wysiłku.

MIKE MCCARTHY Z KOWBOJÓW WYJAŚNIA DZIWNĄ ZABAWĘ ZAKOŃCZONĄ GRĄ: „OCZYWIŚCIE, ŻE TO NIE BYŁ PLAN”

Profesjonalny Football Hall of Fame Jimmie Johnson podczas konferencji prasowej Hall of Fame podczas rozdania nagród NFL w Adrienne Arsht Center 1 lutego 2020 r. W Miami, USA.

Profesjonalny Football Hall of Fame Jimmie Johnson podczas konferencji prasowej Hall of Fame podczas rozdania nagród NFL w Adrienne Arsht Center 1 lutego 2020 r. W Miami, USA.
(Rich Graessle/PPI/Icon Sportswire przez Getty Images)

Kiedy Elliott pstryknął piłkę – szybko przejechany przez zawodnika 49ers – Prescott wykonał szybki drop przed rzuceniem do nowicjusza KaVontae Turpina, który natychmiast zakończył grę. Liniowy Turpina nie był w stanie wystarczająco szybko zablokować Jimmiego Warda, a doświadczonemu obrońcy łatwo było dobić targu.

To była sztuka Mocno krytykowany w Internecie. McCarthy wyjaśnił, że wynik nie był tym, co mieli na myśli.

Główny trener Dallas Cowboys, Mike McCarthy, ogląda mecz barażowy NFC przeciwko San Francisco 49ers na stadionie Levi's, 22 stycznia 2023 r. W Santa Clara w Kalifornii.

Główny trener Dallas Cowboys, Mike McCarthy, ogląda mecz barażowy NFC przeciwko San Francisco 49ers na stadionie Levi’s, 22 stycznia 2023 r. W Santa Clara w Kalifornii.
(Thearon W. Henderson/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Tak, nie wybuchło” – powiedział McCarthy za pośrednictwem NBC Sports Bay Area. „Naprawdę nie chcę wchodzić w szczegóły, ale oczywiście nie było to planowane. Oczywiście jest to gra gadżetowa czy coś w tym rodzaju. To wezwanie sytuacyjne w ostatniej grze, które ćwiczymy”.

Leave a Comment