Model etui Google Pixel Fold pokazuje zawias i ramkę

Po wielu nieudanych startach Google Pixel Fold w końcu wydaje się być w drodze, a teraz model korpusu urządzenia daje nam dalszy wgląd w to, co fizyczny sprzęt, zawias i wewnętrzny wyświetlacz wniosą do stołu.

YouTuber Dave2D otrzymał model etui Google Pixel Fold, które, jak twierdzi, jest „dokładne wymiarowo” dla urządzenia, nad którym pracuje Google. Chociaż ten model nie ma faktycznego sprzętu do smartfona, nadal ma wygląd i kształt zgodne z poprzednimi przeciekami.

Makieta obudowy pokazuje tutaj urządzenie, które jest niezwykle cienkie przy 5,7 mm, 0,6 mm cieńsze niż po rozłożeniu Galaxy Z Fold 4. Przyjrzymy się również urządzeniu w dłoni, gdy jest zamknięte, potwierdzając, że ekran będzie szerszy niż w przypadku Samsunga Składane urządzenia, jak pokazaliśmy w niektórych wcześniejszych modelach.

Powiązany: Google Pixel Fold będzie większy Oppo Find N2 – czy powinien?

Bliższe przyjrzenie się wnętrzu urządzenia sugeruje również, że wewnętrzny wyświetlacz urządzenia Google będzie miał nieco grube ramki, przynajmniej według dzisiejszych standardów. Dzięki temu telefon może mieć aparat, który nie jest osadzony w ekranie za pomocą technologii wycięcia lub pod ekranem. Zmierzona średnica ramek wynosiła około 5-6 mm. Poniżej znajduje się makieta tego, jak urządzenie będzie wyglądać z tymi oczekiwanymi ramkami.

Film daje również wgląd w duszę, pozornie potwierdzając, że składane urządzenia Google nie będą miały takiej luki, jaką mają dzisiejsze urządzenia Samsunga, zamiast ją zamykać. Oznacza to, że Google używa zawiasu w stylu „kropli wody”, podobnego do Oppo Find N2, w którym ekran lekko chowa się w zawiasie, gdy telefon jest zamknięty. Podobno Samsung zmierza w kierunku podobnego projektu w Galaxy Z Fold 5 aby pomóc zredukować widoczne zmarszczki ekranu.

Dave2D mówi, że powiedziano mu, że Pixel Fold będzie miał zawias podobny do Oppo Find N.

Film wskazuje, że głośniki znajdują się w lewym górnym rogu i prawym dolnym rogu każdej strony, co może prowadzić do lepszego dźwięku stereo w obu kierunkach. Składane głośniki Samsunga umieszczają głośniki na górze i na dole po lewej stronie urządzenia (po rozłożeniu), podczas gdy Oppo umieszcza głośniki na dole po obu stronach.

Dowiedz się więcej o Google Pixel Fold:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, które generują dochód. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości, sprawdź 9to5Google na YouTube:

Leave a Comment