Model Jeremy Ruehlemann zmarł w wieku 27 lat

Modelka Jeremy Ruehlemann zmarła w wieku 27 lat, poinformowali przyjaciele i znawcy branży.

Przyczyna śmierci młodej modelki nie została publicznie ujawniona.

Pochodzący z New Jersey chodził i był modelem dla takich projektantów jak Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis i innych. Występowała także w publikacjach takich jak GQ i Playhouse Magazine.

Siriano podzielił się wzruszającym hołdem dla Ruehlemanna na Instagramie w niedzielę.

„Nigdy nie opublikowałam czegoś takiego, ale strata przyjaciela, który był tak piękną duszą, jest tak trudna” – napisała gwiazda „Project Runaway”. „To dla Jeremy’ego, najpiękniejszego mężczyzny, który dawał tyle miłości każdemu, kogo spotkał, bez względu na wszystko”.

Siriano opisał modelkę jako jedną ze swoich „muz” i przesłał wyrazy miłości jej pogrążonej w żałobie rodzinie i przyjaciołom.

Inna modelka Lexi Wood napisał rozdzierający serce post Ku pamięci Ruehlemanna, którego opisał również jako swoją „bratnią duszę” i „najlepszego przyjaciela”.

“[I]jeśli kiedykolwiek mnie znałeś, wiesz, jak bardzo kocham Jeremy’ego” – napisała pod postem na Instagramie. „Nie potrafię nawet wyrazić słowami, jaką magią był. Spotkałem Jeremy’ego, kiedy miałem 15 lat, w dniu, w którym go spotkałem, wiedziałem, że moje serce jest na zawsze pełne, jest moją bratnią duszą, moim najlepszym przyjacielem, moim wsparciem, moją rodziną, moim światłem, moją miłością, moim bliźniaczym płomieniem… mógł trwać i trwać, ponieważ był tak wyjątkowy”.

Post zawierał serię wspólnych zdjęć pary, a także wcześniejsze wiadomości dzielące się miłością między nimi.


Przyczyna śmierci Jeremy’ego Ruehlemanna nie została ujawniona publicznie.
Patricka McMullana za pośrednictwem Getty Images

Wood powiedział, że właśnie widział Ruehlemanna w czwartek.

„Ale myślę, że najbardziej wyjątkową rzeczą w nim było to, że chodził w słońcu, sprawiał, że wszyscy czuli się, jakby byli najbardziej wyjątkową rzeczą w pokoju. Kiedy gdzieś szedł, to było jak promień światła na niego”, Wood dodany. „Jego miłość przepływa przez ten świat na zawsze”.


Pochodzący z New Jersey Jeremy Ruehleman chodził i był modelem dla takich projektantów, jak Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis i innych.
Pochodzący z New Jersey Jeremy Ruehleman chodził i był modelem dla takich projektantów, jak Christian Siriano, John Varvatos, Superdry, Perry Ellis i innych.
Patricka McMullana za pośrednictwem Getty Images

Piosenkarka Demi Lovato złożyła kondolencje, komentując post na Instagramie.

„Dostajemy tyle miłości” – napisał Lovato.

Dyrektor kreatywny Halston, Ken Downing, również złożył hołd zmarłej modelce.


Kondolencje dla Jeremy'ego Ruehlemanna były na całym Twitterze, ponieważ został opisany jako aa
W mediach społecznościowych napłynęły kondolencje dla Jeremy’ego Ruehlemanna, który został opisany jako „piękna dusza”.
@ruehlemann/Twitter

„Żegnaj drogi Jeremy. RIP Jeremy Ruehlemann. Kochaj swoją rodzinę, którą uwielbiałeś tak bardzo, jak oni kochają i uwielbiają ciebie” napisał w poście na Instagramie z kilkoma emotikonami złamanego serca. “Jestem załamany.”

Ruehlemann, który był reprezentowany przez Soul Artist Management, opublikował zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej Tommy’ego Hilfigera na swojej stronie na Instagramie na kilka dni przed śmiercią.

Leave a Comment