Musk rozrywa „szatańskie” ESG, gdy Światowe Forum Ekonomiczne spotyka się, aby omówić kontrowersyjny system inwestycyjny

Głos zabrał Elon Musk z jego przemyśleniami na temat planów Światowego Forum Ekonomicznego, aby dodać kryteria „środowiska, społeczeństwa i zarządzania” lub ESG do swojej strategii inwestycyjnej w niedzielę, mówiąc, że „S” powinno oznaczać coś innego.

„S” w ESG oznacza satanizm, — napisał na Twitterze CEO Twittera.

Tweet był odpowiedzią na autora i byłego kandydata na gubernatora Kalifornii, Michaela Schellenbergera, który opublikował serię tweetów o rozpoczęciu szczytu WEF w Davos i plotkach, że grupa dąży do globalnej dominacji.

WŁAŚCICIELE TESLI CZUJĄ SIĘ „OSZUPIENI” PO OBNIŻENIU CEN PRZEZ FIRMĘ

Schellenberger napisał to na Twitterze WEF i jej założyciel Klaus Schwabwalcząc z tymi, którzy twierdzą, że dążą do globalnej dominacji poprzez „wielki reset”, który może pozbawić masy własności prywatnej, zdezindustrializować gospodarkę i sprawić, że wszyscy będą jeść robale.

Podkreślił oświadczenie rzecznika WEF z sierpnia, w którym powiedział: „Nie posiadaj niczego, bądź szczęśliwy” – być może słyszałeś to zdanie… Zaczęło się od zrzutu ekranu znalezionego w Internecie przez anonimowe konto antysemickie na obrazie. tablica 4chana. „Nic nie posiadaj, bądź szczęśliwy – żydowski porządek świata 2030”…

NOWY JORK, NOWY JORK – 02 MAJA: Elon Musk bierze udział w Gali Met 2022 z okazji „In America: Antology of Fashion” w Metropolitan Museum of Art 2 maja 2022 r. w Nowym Jorku. ((Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images dla The Met Museum/Vogue)/Getty Images)

Schellenberger powiedział jednak, że oświadczenie rzecznika nie było dokładne, a zwrot „Posiadaj coś, bądź szczęśliwy” pochodzi ze strony internetowej WEF, a nie 4chan.

TESLA APLIKUJE O 776 MILIONÓW DOLARÓW ROZBUDOWY TEXAS GIGAFACTORY

Napisał również na Twitterze, że WEF trudno uznać za spisek, nazywając Davos „jednym z najbardziej nagłośnionych wydarzeń na świecie” i przyciągającym celebrytów, światowych liderów i miliarderów.

Schellenberger powiedział, że WEF okazał się bardzo tajny, a kiedy opinia publiczna zapytała WEF, w jaki sposób Fundacja Klausa Schwaba inwestuje swoje aktywa, rzecznik powiedział: „Szwajcarskie prawo nie wymaga sprawozdawczości finansowej od fundacji”.

„WEF twierdzi, że jego majątkiem zarządza wewnętrzny komitet inwestycyjny, który ma na celu włączenie kryteriów środowiskowych, społecznych i zarządzania do swojej strategii inwestycyjnej w celu zarządzania długoterminowymi rezerwami strategicznymi fundacji” – napisał na Twitterze Schellenberger.

To wtedy Musk napisał na Twitterze, że „S” w ESG oznacza Satanic.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O FOX BUSINESS

Musk powiedział później: „Powinien być teleturniej:„ 4Chan czy Davos, kto to powiedział?

Leave a Comment