Najlepsze oferty weekendu: najnowsze MacBooki Pro, Kindle Kids, iPad Air i nie tylko.

Jest weekend, a to oznacza kolejnego Dealmastera. W zestawieniu najlepszych internetowych ofert technologicznych w tym tygodniu mamy tablety Amazon Fire HD i Kindle, niektóre mocno przecenione urządzenia peryferyjne do komputerów PC, a nawet nowo ogłoszone MacBooki Pro firmy Apple zostały obcięte.

Cena e-czytnika Kindle Kids firmy Amazon jest rekordowo niska 85 dolarów (zwykle 120 USD). To jest to samo urządzenie co najnowszy Kindle (100 USD), ale jest dostarczany z etui, dwuletnią gwarancją i roczną subskrypcją Amazon Kids+. Wszystko to zwykle kosztuje 20 USD więcej niż zwykłe urządzenie Kindle, ale ta cena sprzedaży sprawia, że ​​​​wersja Kindle Kids jest teraz tańsza.

W naszej recenzji wspominamy, że najnowszy Kindle i Kindle’a Paperwhite są łeb w łeb, jak dwa najlepsze tanie Kindle Amazona. Mają małe ozdobniki i robią to, do czego są przeznaczone: pomagają konsumować książki tekstowo lub dźwiękowo. Zauważamy również, że jest szczególnie dobry dla dzieci ze względu na swój rozmiar i możliwość odtwarzania audiobooków, nawet bez zalet wersji dla dzieci. Wartość dodana wersji dziecięcej sprawia, że ​​jest to świetny zakup dla osób w każdym wieku.

W tym tygodniu, Apple również wprowadził najnowsze 14-calowe i 16-calowe MacBooki Pro z układami M2 Pro. Oba osiągają znacznie wyższą moc i wydajność w porównaniu do swoich poprzedników, które już były prawdziwymi przenośnymi potęgami dla najcięższych użytkowników. Kiedy w 2021 roku po raz pierwszy pojawiła się para zaktualizowanych MacBooków Pro, śmiało nazwaliśmy je „tym, na co czekałeś”, dzięki niezwykłej wydajności i wielu portom, w tym przeprojektowanej ładowarce MagSafe, gniazdu kart SD, Thunderbolt i HDMI. Wszystko to miało jednak wysoką cenę, a najnowsze zawodowce nie są wyjątkiem. Jeśli ślinisz się na myśl o nowych, w każdej chwili możesz zdobyć co najmniej 50 USD Na zamówienie z Amazon już teraz.

Mamy gdzie indziej w sieci iPad Air 2022 firmy Apple powrót do tego 499 $ (551 $) ceny wakacyjne, Razer 15-calowy laptop do gier Blade 300 USD zniżki i niektóre urządzenia peryferyjne do gier komputerowych w obniżonych cenach. Sprawdź pełną wyselekcjonowaną listę poniżej.

Ars Technica może otrzymać wynagrodzenie za sprzedaż dokonaną za pośrednictwem linków w tym poście Programy partnerskie.

Najlepsze oferty dnia

iPada Air 2022.
Zbliżenie / iPada Air 2022.

Samuela Aksona

Promocje na elektronikę

Nowy Kindle od Amazona.
Zbliżenie / Nowy Kindle od Amazona.

Andrew Cunninghama

Najnowsze MacBooki Pro firmy Apple zostały zaprezentowane właśnie w tym tygodniu.
Zbliżenie / Najnowsze MacBooki Pro firmy Apple zostały zaprezentowane właśnie w tym tygodniu.

Promocje na laptopy i komputery stacjonarne

Microsoft Surface Pro 9.
Zbliżenie / Microsoft Surface Pro 9.

Andrew Cunninghama

Apple TV 4K z zaawansowanym pilotem Apple Siri Remote.
Zbliżenie / Apple TV 4K z zaawansowanym pilotem Apple Siri Remote.

Jeffa Dunna

Oferta inteligentnych domów

Xbox Series S
Zbliżenie / Xbox Series S

Oferty gier wideo

Apex Pro od SteelSeries.
Zbliżenie / Apex Pro od SteelSeries.

Seria Stal

Oferty gier

Stacja ładująca MagSafe firmy Belkin 3 w 1.
Zbliżenie / Stacja ładująca MagSafe firmy Belkin 3 w 1.

Corey Gaskin / Ars Technica

Akcesoria i różne oferty

Leave a Comment