Najlepsze perspektywy w 2023 roku

MLB Pipeline opublikuje listę 100 najlepszych perspektyw na rok 2023 jutro o 19:00 ET. godzinny program w MLB Network i MLB.com. Zanim opublikujemy Top 100, przyjrzymy się 10 najlepszym perspektywom w baseballu na każdej pozycji.

Na koniec zostawiliśmy naszą najbardziej ekscytującą listę Top 10. Tylko spójrz na tych polaków.

Corbin Carroll (D-backs) oferuje najlepszą kombinację umiejętności uderzania i szybkości ze wszystkich potencjalnych graczy, a Sal Frelick (Brewers) nie jest daleko w tyle. Nikt nie może przebić oszałamiającej kombinacji surowej mocy i siły rąk Jordana Walkera (Cardinals).

Jackson Chourio (Brewers) był perspektywą przełomu w sezonie 2022, a James Wood (Nationals) był tam z nim. Druw Jones (D-backs), numer 2 w lipcu, ma największe szanse spośród wszystkich tych facetów — a być może jakiekolwiek perspektywy — na posiadanie co najmniej dodatkowych narzędzi. Pete Crow-Armstrong (Cubs) jest według konsensusu najlepszym zapolowym wśród nieletnich.

Pierwsza dziesiątka (przybliżony czas)
1. Corbin Carroll, D-back (2023)
2. Jordan Walker, Kardynałowie (2023)
3. Jackson Chourio, Brewers (2024)
4. Drew Jones, D-back (2026)
5. James Wood, Nationals (2025)
6. Zac Veen, Góry Skaliste (2024)
7. Pete Crow-Armstrong, Cubs (2024)
8. Sal Frelick, Brewers (2023)
9. Robert Hassell III, Obywatele (2024)
10. Colton Cowser, Wilgi (2023)
Pełna lista “

Trafienie: Frelick (70)
Frelick ma taki sam potencjał uderzeniowy jak każdy gracz z college’u w drafcie 2021 i trafił 0,331 w 154 meczach odkąd został zawodowcem — w tym 0,365 w 46 konkursach Triple-A w zeszłym roku. Wielokrotnie wykonuje wszelkiego rodzaju uderzenia swoim zwartym zamachem lewą ręką, a jego dodatkowa prędkość pozwala mu zamieniać piłki po ziemi w uderzenia.

Moc: Walker (65)
Ważący 6 stóp 1, 220 funtów Walker ma nie tylko szybkość, siłę i dźwignię, aby generować ogromną moc, ale także zdolność uderzania i kontrolę strefową, które przekładają się na produkcję. W zeszłym sezonie osiągnął Double-As 20 razy jak na swój wiek i był w stanie podwoić ten wynik w swojej karierze w wielkiej lidze.

Biegnij: Carroll (80)
Carroll pokazał swoją maksymalną prędkość po tym, jak Arizona zadzwoniła i wysłała go w sierpniu najszybsza średnia prędkość sprintu (30,7 ft/s) dowolnej dużej ligi w 2022 roku. W pełni wykorzystuje swoją szybkość, zdobywając trafienia, kradnąc bazy (33 z 39 prób między głównymi i nieletnimi w zeszłym sezonie) i ścigając piłki w locie. łosoś.

Pole: Crow-Armstrong (80)
Skauci przyznają Crow-Armstrongowi najwyższe noty za umiejętności pomocników. Pokonuje tonę ziemi dzięki swojej dodatkowej szybkości i kombinacji dokładnych odczytów i tras, a jego silna siła ramion jest lepsza niż u większości graczy na jego pozycji.

Najwyższy sufit: Jones
Jones, najlepiej oceniany kandydat MLB Pipeline w drafcie 2022, przypomina skautom swojego ojca, Andruwa, który rozegrał pięć meczów All-Star i zdobył 10 złotych rękawiczek w 17 sezonach w wielkich ligach. Jest potencjalnym środkowym obrońcą z pięcioma narzędziami z zaawansowanym wyczuciem uderzenia, a także potencjałem mocy i znacznie ponadprzeciętną szybkością, obroną i siłą ręki.

Najwyższe piętro: Carroll
Jako minimum Carroll powinien uderzać średnio, siać spustoszenie w bazach i walczyć o Złote Rękawice w środku pola. To, ile mocy wyprodukuje, zadecyduje o tym, jak wielką gwiazdą się stanie — i trafił cztery homery w swoich pierwszych 32 meczach w Majors.

Kandydat na debiutanta roku: Carroll
Carroll zdobył nagrodę National League Rookie of the Year, a Walker i Frelick ubiegają się o tę nagrodę. Cowser jest śpiochem w wyścigu American League.

Najwyższy pion: Chourio
Od początku 2022 roku Chourio jeszcze nie zadebiutował w USA. Nie trwało długo, zanim społeczność harcerska zwróciła się przeciwko niemu. Stał się jednym z czołowych kandydatów do baseballu po trafieniu .288/.342/.538 z 20 homerami i 16 RBI jako 18-latek i awansował z Single-A do Double-A. Jest atletą elektrycznym, który mógłby mieć cztery plusy narzędzi, z wyjątkiem jego nadgarstka.

Najskromniejszy początek: Chourio
W tym zestawieniu nie ma naprawdę skromnych początków, na które składa się osiem typów z pierwszej rundy, gracz z drugiej rundy, który otrzymał pieniądze z pierwszej rundy i siedmiocyfrowy międzynarodowy kontrakt. Ich średnia premia wynosi 4,08 miliona dolarów, a Chourio jest najniższym graczem w międzynarodowej klasie Brewers 2021 z 1,8 miliona dolarów.

Większość do udowodnienia: Hassell
Hassell przeżył przełomowy sezon w 2022 roku, kiedy Padres wysłali go do Nationals w handlu Juanem Soto. Uderzył .273/.357/.407 z 11 homerami i 24 RBI pomiędzy High-A i Double-A, a następnie złamał prawą hamate w Arizona Fall League. Niektórzy oceniający stawiają wszystko na swoim kiju i wierzą, że rozwinie co najmniej 20-homerową moc w środku pola, chociaż inni zastanawiają się, czy jest raczej obrońcą z mniejszym popem i lepiej dopasowanym do rzutu rożnego.

Miej oko na: Elijah Green, Nationals
Green miał najwyższy pułap w drafcie 2022, łącząc podwójną moc i szybkość z plusem zasięgu pomocy i siły ramion. Syn byłego zawodnika NFL Pro Bowl, Erica Greena, ma problemy ze swingowaniem i czym, aw swoim debiutanckim debiucie miał 40,4% procent rzutów z gry.

Leave a Comment