Najnowszy iPad Pro M2 firmy Apple powrócił na najniższy poziom w historii

B&H Photo ma wiele do zaoferowania 11-calowy iPad Pro z nowym procesorem M2. The Wersja tabletu Wi-Fi o pojemności 128 GB w kolorze gwiezdnej szarości kosztuje 729 USD (pierwotnie 799 USD), co odpowiada najniższej cenie, jaką widzieliśmy do tej pory. Ostatni raz widzieliśmy ten spadek cen w połowie grudnia, tuż przed świętami, a B&H Photo jest obecnie jedynym miejscem, w którym można go kupić (chyba że poprosisz, powiedzmy, Best Buy o dopasowanie ceny).

Ostatnio przeprowadziliśmy wiele ofert na iPada, ponieważ były naprawdę dobre, chociaż niektóre tańsze opcje mają zastrzeżenia. Jednak ta umowa jest w większości bez zastrzeżeń. iPad Pro jest przeznaczony dla osób, które chcą najlepszego iPada pod względem wydajności, wyglądu i funkcji. Ma ten sam układ M2, który można znaleźć w najnowszej linii komputerów Apple, chociaż mój kolega Dan Seifert mówi, że większość użytkowników iPada prawdopodobnie nie zauważy różnicy w wydajności między tegorocznym modelem a zeszłorocznym.

Właściwie jest jedno zastrzeżenie. Obecnie sprzedawany model 11-calowy nie ma wyświetlacza Mini LED, który można znaleźć w modelu 12,9-calowym (100 $ zniżki na Amazon, nawiasem mówiąc), co pozwala uzyskać oszałamiający kontrast i wydajność HDR. Jeśli to nie jest dla ciebie wielka sprawa, 11-calowy iPad Pro powinien być świetnym zakupem. Przeczytaj naszą recenzję.

Teraz jest czas, aby iść na całość. 48-calowy monitor do gier LG UltraGear (model 48GQ900-B) jest 40 procent zniżki na Amazon, sprzedaż za 896,99 USD (pierwotnie 1499,99 USD). Jeśli jesteś graczem, jest to świetna alternatywa dla zakupu podobnego rozmiaru LG C1 lub C2, ponieważ jest bardziej przystępny cenowo i ma porty przyjazne dla komputera i konsoli, w tym DisplayPort i HDMI 2.1. Jest dostarczany na przyjaznej dla biurka podstawce z poręcznym gniazdem słuchawkowym 3,5 mm z przodu. Warto zaznaczyć, że ma on ekran przeciwodblaskowy, a nie błyszczący, co nieco zmienia wygląd treści w porównaniu z tym, jak wygląda na błyszczącym telewizorze OLED.

Ten monitor działa na najwyższym poziomie pod względem specyfikacji i funkcji. Obsługuje rozdzielczość 4K z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, HDR 10 dla obsługiwanych treści i jest kompatybilny z AMD FreeSync Premium i Nvidia G-Sync. W porównaniu z nowszym 27-calowym monitorem do gier UltraGear OLED firmy LG za 999,99 USD, uzyskanie prawie dwukrotnego produktu za 100 USD to świetna okazja.

Jeśli nie masz nic przeciwko utracie DisplayPort i wolisz nieco nowszy, jaśniejszy, bardziej błyszczący wyświetlacz, Telewizor LG C2 OLED o takim samym rozmiarze 48 cali jest 946,99 USD na Amazonie.

Podczas Czarnego piątku naprawdę chciałem zaktualizować swój solo router Google Nest Wifi do routera Wi-Fi 6E. To, czego tak naprawdę nie chciałem, to nowy Nest Wifi Pro Google, ponieważ jest trochę drogi (i chcę uniknąć blokady ekosystemu, gdzie tylko mogę). To, co skończyło się dla mnie świetnie, to to dwa zestawy trójpasmowych routerów sieciowych Wi-Fi 6E TP-Link Deco XE75. Kupiłem je za 223 USD podczas wielkiej świątecznej wyprzedaży, ale ich obecna cena 230,63 USD to świetna okazja.

Chociaż nie znałem nikogo w naszym zespole, kto mógłby ręczyć za ten model, Relacja Ry Crist o godz CNET sprzedał mnie na nich. W rzeczywistości mówił o tańszym modelu (Wi-Fi 6 Deco W7200), ale ostatecznie zdecydowałem się na XE75, ponieważ wiedziałem, że chcę Wi-Fi 6E, więc przez jakiś czas nie będę musiał aktualizować. Każdy z tych routerów ma trzy gigabitowe porty Ethernet (z łączem Ethernet do szybszego przesyłania danych między routerami) i razem mogą dostarczać sygnał Wi-Fi do przestrzeni o powierzchni 5500 stóp kwadratowych. Są prawie wszystkim, czego chciałem.

Leave a Comment