Najnowszy Julian Sands: dzieci zaginionego aktora mają nadzieję, podczas gdy poszukiwania trwają w górach Kalifornii

Julian Sands: Kim jest hollywoodzki brytyjski aktor zaginiony w Kalifornii?

Julian Sands, brytyjska gwiazda filmów m.in Pokój z widokiem oraz arachnofobia, byłem został zidentyfikowany jako zaginiony turysta w pasmie górskim Kalifornii od zeszłego tygodnia.

Rodzina i przyjaciele aktora stawiają czoła zdradzieckim warunkom poszukiwań wolontariuszy w nadziei, że zostanie on bezpiecznie odnaleziony.

Według Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino, 65-letni Sands zaginął w rejonie Mount Baldy od piątku, 13 stycznia.

Uważa się, że aktor był gdzieś na popularnym szlaku Baldy Bowl Trail, który wznosi się na wysokość 3900 stóp ponad 4,5 mili do najwyższego szczytu w górach San Gabriel.

Zespoły poszukiwawcze i ratownicze poszukujące Sands musiały zawiesić poszukiwania na weekend z powodu zagrożenia lawinowego, a władze nadal korzystały z dronów.

Niezależny zdaje sobie sprawę, że syn Sands, Henry, dołączył do poszukiwań. Wybraną przez ojca trasę pokonuje z pomocą doświadczonego taternika.

Zdjęcia wysłane z Sandsa do jego wnuka Billy’ego we wrześniuktóry jest tylko dany Niezależnypokaż ojca trójki wspinaczek.

Kalifornia została uderzona z rzędu silne zimowe burze, które przyniosły powodzie i obfite opady śniegu w ostatnich tygodniach.

Sands, która mieszka w North Hollywood i ma na swoim koncie ponad 150 ról telewizyjnych, ostatnio zagrała w horrorze. Poniedziałkowe duchy.

Wśród jego nadchodzących wydawnictw jest thriller pt Podwójna rzeczwspółgwiazda F Murray Abraham.

1674206605

Imię Sands nadal zyskuje na popularności na Twitterze

Imię Juliana Sandsa wciąż zyskuje na popularności na Twitterze dzisiejszego ranka, ponieważ fani mają nadzieję, że zostanie odnaleziony cały i zdrowy.

Isobel Lewis20 stycznia 2023 09:23

1674203832

Zdjęcia udostępnione przez rodzinę przedstawiają wspinaczkę górską

Zdjęcia wysłane wyłącznie od Sandsa do jego wnuka Billy’ego we wrześniu Niezależnypokaż ojca trójki dzieci używającego sprzętu wspinaczkowego, w tym lin, w kasku i plecaku mocno przymocowanym do pleców.

Ellie Harrison20 stycznia 2023 08:37

1674203131

Do Piasków napłynęło więcej życzeń

Matthew Modine, który zagrał z Sands w filmie z 1994 roku Wersja Browninganapisał na Twitterze: „#JulianSands jest wspaniałym mężczyzną, mężem, ojcem i przyjacielem dla tak wielu osób. Delikatna, dobra dusza. Niech płoną świece, aby mógł bezpiecznie wrócić z góry, którą kocha.

Frank Marshall, który wyreżyserował aktora w jednym ze swoich najsłynniejszych filmów, Arachnofobia, opublikował: „Nadzieja i myśli kierują się do rodziny mojego drogiego przyjaciela i wspaniałego aktora Juliana Sandsa, który zaginął na Mount Baldy. Módlmy się wszyscy o cud”.

Ellie Harrison20 stycznia 2023 o 8:25

1674201656

Julian Sands: Płodna brytyjska gwiazda filmowa nazwana zagubionym turystą w górach Kalifornii

Jego zaginięcie zgłosiła w piątek wieczorem jego żona, pisarka Evgenia Citkowitz, i uważano, że znajduje się on gdzieś na popularnym szlaku Baldy Bowl Trail w górach San Gabriel. Mount Baldy to 10 000-metrowy szczyt położony w Angeles National Forest na północny wschód od Los Angeles.

Sands jest zapalonym wędrowcem i alpinistą, który kiedyś opisał swój własny najszczęśliwszy moment jako „w cudowny zimny poranek w pobliżu szczytu góry”.

Maroosza Muzaffar20 stycznia 2023 o godzinie 08:00

1674200565

Aktualizacja policji: Uważa się, że Sands nadal jest w ruchu w niedzielę

Sands wydawał się być w ruchu przez pełne dwa dni po zgłoszeniu zaginięcia.

Rzecznik Departamentu Szeryfa Hrabstwa San Bernardino powiedział: „15 stycznia 2023 roku rozmowy telefoniczne wskazywały, że Sands udał się w rejon Mount Baldy.

„Próbowano wykonać dodatkowe połączenia telefoniczne od dostawcy usług komórkowych, ale zakończyły się one niepowodzeniem z powodu braku usługi komórkowej i prawdopodobnie przerwy w dostawie prądu do telefonu komórkowego”.

Ellie Harrison20 stycznia 2023 07:42

1674199856

Zobacz: Samochód Juliana Sandsa odnaleziony w trakcie poszukiwań zaginionego aktora

Pewnie słynny samochód Julian Sands zespoły odnalazły go podczas operacji poszukiwawczej zaginionego brytyjskiego aktora.

Ten materiał filmowy pokazuje scenę w Mount Baldy w Kalifornii, gdy pojazd został odholowany, podczas gdy funkcjonariusze kontynuowali poszukiwania.

Pan Sands, który występuje w roli głównej Pola śmierci oraz Pokój z widokiem zaginął od piątku, 13 stycznia.

Według lokalnych raportów, 65-letni mężczyzna wędrował popularnym szlakiem Baldy Bowl w górach San Gabriel.

Samochód Juliana Sandsa został odkryty podczas poszukiwań zaginionego aktora

Podczas poszukiwań zaginionego brytyjskiego aktora ekipy znalazły samochód, który prawdopodobnie należał do Juliana Sandsa. Ten materiał filmowy pokazuje scenę w Mount Baldy w Kalifornii, gdy pojazd został odholowany, podczas gdy funkcjonariusze kontynuowali poszukiwania. Pan Sands, który wystąpił w filmach Pola śmierci i Pokój z widokiem, zaginął w piątek, 13 stycznia. Według lokalnych raportów, 65-letni mężczyzna wędrował popularnym szlakiem Baldy Bowl w górach San Gabriel. Kliknij tutaj, aby otrzymywać nasze biuletyny.

Maroosza Muzaffar20 stycznia 2023 o godzinie 7:30

1674198056

„Robiąc to, co kochał najbardziej”: ostatnie zdjęcia, które aktor Julian Sands wysłał swojemu wnukowi z pokrytego śniegiem szczytu góry

Brytyjski aktor z polowaniem Kalifornia góry Kiedy zaczyna swój szósty dzień, szybkie zdjęcia wysłane do jego wnuka pokazują, że wygląda na zrelaksowanego i szczęśliwego, gdy szybuje ponad chmurami.

Maroosza Muzaffar20 stycznia 2023 o godzinie 07:00

1674197781

„Tak olśniewający i tak zachwycający”

Wielebny Richard Coles napisał o Sands na Twitterze, gdy poszukiwania trwają, pisząc: „Znałem #JulianSands trochę z powrotem w latach osiemdziesiątych, kiedy jego brat dzielił mieszkanie zaatakowane przez myszy z moim najlepszym przyjacielem.

„Była tak olśniewająca i zachwycająca, a wszyscy, którzy ją kochają, są spokojni. Modlę się o jej bezpieczny powrót.

Ellie Harrison20 stycznia 2023 06:56

1674196256

Nie ma ściśle określonego terminu na odwołanie poszukiwań Juliana Sandsa – informują władze

Władze twierdzą, że nadal „nie ma ostatecznego terminu” na odwołanie poszukiwań. Julian Sandstydzień później brytyjski Aktor zaginął po raz pierwszy w górach południowej Kalifornii.

Departament szeryfa hrabstwa San Bernardino powiedział, że incydent pozostaje sklasyfikowany jako akcja poszukiwawczo-ratownicza, chociaż śnieg, deszcz ze śniegiem i mgła nadal utrudniają operacje piesze.

Maroosza Muzaffar20 stycznia 2023 o 06:30

1674194456

„Proszę, niech mu będzie dobrze”: przyjaciele obawiają się zniknięcia brytyjskiego aktora Juliana Sandsa

Maroosza Muzaffar20 stycznia 2023 o godzinie 06:00

Leave a Comment