„Nie chcę ssać wystarczająco, by dostać Ja’Marr Chase”

Za dwa dni zdecydowane wczesne wyjście z play-offów w ręce Bengale z Cincinnatirana jest wciąż świeża w Buffalo.

Po prostu zapytaj Brandona Beane’a.

The Rachunki Buffalo Dyrektor generalny rozmawiał z dziennikarzami o porażce 27-10 z Buffalo podczas wtorkowej konferencji prasowej kończącej sezon. Zapytano go, czy Buffalo powinien „dostosować się” do schematu budowy Cincinnati, co pozwoliło im zbudować silny korpus przyjmujący. Jego odpowiedź zawierała niezbyt subtelne podejście do serii, która po prostu go zszokowała:

„Mają dobry zespół” – powiedział Beane. „W tej chwili są na krawędzi kontraktu z debiutantem rozgrywającym. Mieli kilka chudych lat bez konieczności zagłębiania się w swoją budowę.

„Nie chcę ssać tak bardzo, że muszę zdobyć Ja’Marr Chase. Jest cholernie utalentowany. Chciałbym go mieć. Ale musisz przejść przez kilka chudych lat”.

Punkt Beane’a jest jasny, nawet jeśli jest wyrażony z mocnym przymrużeniem oka. Bengals zbudowali swój skład dzięki przewadze gry Joe Burrow na swoim debiutanckim kontrakcie, który zapłaci mu 36,1 miliona dolarów w ciągu czterech lat, zanim nieuchronnie skorzystają z opcji piątego roku w 2024 roku lub podpiszą z nim przedłużenie kontraktu, które zwiększy jego pensję.

Bengalczycy znaleźli najlepszą formułę wygrywania w NFL

Złapanie wybitnego debiutanta rozgrywającego na początku jego kariery to najlepsza autostrada NFL. Rozgrywający na poziomie Pro Bowl w lidze z obniżonym limitem wynagrodzeń pozwala wydawać gdzie indziej i otwiera wielką szansę na sukces. The Seattle Seahawks wygrał Super Bowl Russella Wilsona na swoim kontrakcie debiutanta, wykorzystując miejsce w czapce, aby zbudować historycznie świetną obronę. The Szefowie Kansas City wygrał także Super Bowl Patricka Mahomesa na swoim debiutanckim kontrakcie przed podpisaniem kontraktu 10-letni kontrakt, 450 milionów dolarów.

Brandon Beane ma trudne wyzwanie w tym offseason. (Mark Konezny/Reuters)

The Bills byli w podobnej sytuacji z Allenem, zanim zagrał opcję za 23,1 miliona dolarów w tym sezonie. Zaczyna na pierwszym roku sześcioletnie przedłużenie kontraktu o wartości 258 milionów dolarów Następny sezon. Okno Billsów na tanie budowanie wokół Allena dobiegło końca. Najwyraźniej Beane chce to wyjaśnić Konstrukcja składu Buffalo znajduje się pod ostrzałem przed sezonem na kapelusze.

Rachunki mają oczywiste potrzeby

Bengals pokonali Bills po obu stronach linii wznowienia i ich ograniczenia talentów odbierających inne niż All-Pro. Stefona Diggsa był w pełni pokazany, ponieważ Bills nie zdobyli przyłożenia w powietrzu w niedzielę. Mogli wyraźnie użyć ulepszeń w okopach i na stanowiskach umiejętności, stąd kwestia starszego korpusu odbiorczego Cincinnati z Chase, Zrób Higginsa oraz Tylera Boyda.

I tak, to prawda, że ​​Bengalowie musieli „ssać”, aby zdobyć typy draftu, które zapewniły Burrowowi 1. ogólny wybór w drafcie 2020 i Chase 5. wybór rok później. Teraz obaj gracze na umowach debiutantów są w franczyzie, która jest o jedno zwycięstwo od drugiego z rzędu Super Bowl.

Czy Bills może się poprawić dzięki ograniczonej przestrzeni i niskim wyborom w drafcie?

The Bills mieli oczywiście podobne okienko podczas debiutanckiego kontraktu Allena z lat 2018-21. Odnieśli sukces, ale nie na tym samym poziomie co Bengalczycy, którzy teraz wyprzedzili ich przed terminem w kolejności dziobania AFC. The Bills nie będą wybierać pierwszego ani piątego miejsca w klasyfikacji generalnej w najbliższym czasie, co oznacza, że ​​będą musieli wykazać się kreatywnością, aby uzyskać aktualizację składu.

Beane sam powiedział to samo, przewidując, że pułap Buffalo wynosi obecnie około 240 milionów dolarów do 2023 roku na liście. Limit wynagrodzeń NFL na następny sezon poniżej tego numeru.

„Nie będzie żadnego kontraktu z von Millerem” — powiedział Beane, według Buffalo News. „…Będziemy kreatywni. Postaramy się wygrać. To moja praca. Musimy trafić do draftu, musimy znaleźć tanich wolnych agentów, którzy mogą znaleźć role, niezależnie od tego, czy jest to kopia zapasowa klucza, solidny starter, cokolwiek to jest.

Więc Bills muszą dobrze rozgrywać swoje karty draftu. Najlepszy wybór pomaga, ale poza 10 najlepszymi typami w drafcie istnieją talenty, które robią różnicę. Wikingowie z Minnesoty odnaleźli Justina Jeffersona 22. miejsce w drafcie 2020, wybór, który zapewnili sobie z rachunków w handlu, który wysłał Stefona Diggsa do Buffalo. Bengals wybrali Tee Higginsa pierwszym wyborem drugiej rundy w tym samym drafcie.

Rachunki wybiera nr 27 w sumie w kwietniu, wybór, który będzie podlegał wielu analizom. Gdy okno Bills jest teraz otwarte, muszą znaleźć gracza, który może wywrzeć natychmiastowy wpływ, czy to w okopach, czy przy odbiorze.

Robią to, żeby nadążyć za Chiefsami i Bengalami, którzy nie zamierzają znowu ssać w najbliższym czasie.

Leave a Comment