„Nie możemy mylić absurdu z brakiem zagrożenia”

Jon Stewart mówi, że jeśli chodzi o nowego kongresmana George’a Santosa (RN.Y.), opinia publiczna nie powinna „mylić absurdu z brakiem niebezpieczeństwa”.

„Na tym polega piękno jego kłamstw, nawet nie pomyślałbyś, żeby to sprawdzić, bo to po prostu takie głupie” – powiedział były gospodarz „Daily Show”. Santos powiedział on jego podcast AppleW środę ukazał się film „The Problem With Jon Stewart”.

Kilku prawodawców po obu stronach nawy wezwało Santosa do rezygnacji po tym, jak przyznał się do kilku fabrykacji dotyczących jego historii pracy i wykształcenia. Krytycy podnieśli pytania o wszystko, od finansów kampanii Santosa, przez historię jego rodziny, po oskarżenia, że ​​on zebrała pieniądze na umierającego psa weterana w ramach zbiórki pieniędzy.

Uwagi Stewarta pojawiły się dzień po Izbie Reprezentantów Komitetu Przywództwa Republikanów polecićed, że kontrowersyjny kongresman zasiadają w dwóch komisjach parlamentarnych: Komisji ds. Małych Przedsiębiorstw oraz Komisji ds. Nauki, Przestrzeni Kosmicznej i Technologii.

„Naprawdę myślę, że powodem, dla którego jest skandalem – ludzie krzyczą o tym i tak dalej, ale nikogo to tak naprawdę nie obchodzi – jest jej wygląd” – powiedział Stewart.

“O wszystkim [Santos] po prostu krzyczy przeciętność ”- powiedział gospodarz Apple TV +.

„Nie jest otyły. Nie jest chudy. Jest pośrodku” – kontynuował Stewart.

Ale komik ostrzegł: „To, na co musimy uważać – a ja zawsze na to ostrożny, i wpadłem na ten problem [former President] Trump – Czy nie możemy mylić absurdu z brakiem niebezpieczeństwa.

„Potrzeba ludzi, którzy nie mają wstydu, aby robić haniebne rzeczy” – powiedział Stewart, dodając: „Absurd polega na tym, że zawsze jest prawdziwe niebezpieczeństwo”.

“Zobaczyłbyś [former Libyan leader Muammar Gaddafi] i powiedziałbyś: „O mój Boże, on jest ubrany jak Michael Jackson”. Co za śmieszna osoba! Mówi: „I zamierzam opracować bombę atomową” – powiedział Stewart.

„Myślisz sobie:„ Och… Absurdalność tego zawsze sprawia, że ​​​​myślisz, że coś jest bardziej łagodne niż w rzeczywistości ”- dodał.

„Źle oceniłem Trumpa, ponieważ jest taki śmieszny” – powiedział słuchaczom Stewart. „A potem uważacie, że najgorsi ludzie w historii byli śmieszni!”

Udaj się do The Hill, aby uzyskać najnowsze wiadomości, pogodę, sport i strumieniowe transmisje wideo.

Leave a Comment