Nintendo odrzuciło pomysł postaci Walupeach

Japoński artykuł z 2008 roku został ponownie odkryty i przetłumaczony online, i jest szalony. Artykuł ujawnia, że ​​obok stworzenia Waluiga istniał również plan stworzenia postaci „Walupeach”, który został zestrzelony Mario twórca Shigeru Miyamoto przed obejrzeniem projektu. Wywiad pochodził z japońskiego magazynu Nintendo i był wykopał użytkownika Twittera Gosokkyuktóremu serdecznie dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na tę tragedię.

Cały artykuł jest wywiad z Shugo Takahashimjeden z założycieli i główny projektant gry Camelot Software Planning Mario Tenis. Podczas pracy nad grą nadzorował tworzenie Waluigiego, który został natychmiast zaakceptowany przez Nintendo, zmieniając jedynie odwrócone „L” na kapeluszu. To był początek niefortunnej kreacji Walupeacha do następnego projektu Camelotu.

Doronjo
Miyamoto wyobraził sobie, że Walupeach wygląda jak czarny charakter z anime Doronjo. (zdjęcie: @MalteserRefs na Twitterze)

Walupeach byłby postacią „w stylu datenshi”, co oznaczałoby coś w rodzaju upadłego anioła. Jednak Miyamoto odrzucił ten pomysł, zakładając, że byłby zbyt podobny do Doronjo, czarnego charakteru z serii anime Yattermana. Upadły anioł to idealny pomysł na odwróconą wersję uroczej i słodkiej Księżniczki Peach i szkoda, że ​​nigdy go nie widzieliśmy.

Biorąc pod uwagę obsesję internetu na punkcie głupkowatego Waluigiego, a także wirusowy sukces stworzonej przez fanów hybrydowej postaci Bowsette, jasne jest, że fani pokochaliby nikczemną Peach. Nazwa Walupeach nie działałaby zbyt dobrze, ale jesteśmy pewni, że była tylko symbolem zastępczym czegoś lepszego. W tej chwili jedyną odwróconą brzoskwinią, jaką mamy, jest Daisy, ale fajnie jest myśleć o tym, co mogłoby być.

Chcesz zobaczyć Walupeach? Jak nazwałbyś taką postać? Daj nam znać w komentarzach poniżej i miej oko na GameLuster, aby uzyskać więcej wiadomości o grach.

Leave a Comment