Nowa kopalnia danych Fire Emblem prawdopodobnie odkryła lukę w głównej osi czasu

Obraz: Nintendo

Zaangażowanie emblematu ognia pojawił się na scenie w zeszłym tygodniu i jak zwykle eksploratorzy danych przeszukują pliki gry, aby odkryć ukryte sekrety. W szczególności jeden, który wydaje się zyskiwać na popularności, koncentruje się wokół kryptonimu najnowszego wpisu.

Na podstawie wcześniejszej eksploracji danych wiadomo, że gry Fire Emblem podążają za pewnym wzorcem, jeśli chodzi o ich kryptonimy rozwojowe. Jak wyjaśnił modder i dataminerChaos śmierci 25Na Twitterze Fire Emblem Engage jest wewnętrznie zakodowane jako „Iron19”. Interesujący staje się fakt, że poprzednia gra główna Godło ognia: trzy domy nosi kryptonim „Iron17”.

Istnieje numerowana luka między tymi głównymi wpisami, mimo że są one następujące po sobie. Ta konwencja nazewnictwa też tylko dotyczy serii linii głównych, stąd te spin-offy mają różne nazwy kodowe. Wojownicy Godła Ognia rzekomo „nie otrzymał takiego leczenia” i Fire Emblem Warriors: Trzy nadzieje prawdopodobnie jest o nazwie kodowej „Pory roku”.

Oczywiście wywołało to pewne pytania dotyczące tego, co leży między „Iron17” (Three Houses) a „Iron19” (Zaręczyny). Byłem pojawiły się plotki o remake’ach Fire Emblemoraz inne teorie i spekulacje pewne fora roszczenie „Iron18” mogło zostać wycofane, przełożone lub połączone z innym tytułem. I pamiętaj, były inny Godło ognia gry, które zostały wydane na przestrzeni lat.

Leave a Comment