Nowy exploit GTA Online pozwala teraz oszustom zablokować twoje konto

Nowy exploit Grand Theft Auto: Online na PC pozwala teraz oszustom blokować lub usuwać twój profil GTA Online, a także umożliwia zmianę twoich statystyk.

Niedawno informowaliśmy, że oszuści mogą gra zderzeniowa narodów kiedy zawodnicy grali w singlach, teraz było znacznie gorzej. Zaufane źródło w społeczności znane jako Tez2 poinformowało, że hakerzy mogą teraz usuwać i blokować profile online ludzi na komputerze.

kredyt na zdjęcie: @TezFunz2

Powyższy obrazek pokazuje do czego cheaterzy mają dostęp dzięki temu exploitowi, pozwala im zmieniać rangi innych graczy, umieszczać ich w złych lobby sportowych, blokować i usuwać ich profil GTA Online, usuwać ich pieniądze lub dać im do 15 milionów dolarów. , wraz z resetowaniem czasu odnowienia misji gracza.

Podobnie jak w naszym poprzednim artykule, radzimy ludziom, aby nie grali w Grand Theft Auto V na PC bez aktywowanej zapory lub całkowicie unikali gry, ponieważ Rockstar pozwolił jej wejść do środka.

Poniżej znajduje się rozwiązanie, które powstrzyma tych oszustów przed użyciem tych opcji przeciwko Tobie. Jest to ta sama zapora ogniowa, którą zalecaliśmy dla poprzedniego exploita.

Możesz tymczasowo wyłączyć zaporę, aby umożliwić znajomym dołączenie do ciebie, a następnie użyć zapory, aby ponownie zablokować sesję.

Możesz pobrać firewall tutajnastępnie wybierz Sesja zablokowana. To takie proste.

Powiedzielibyśmy, że mamy nadzieję, że wkrótce to naprawimy, ale wygląda na to, że Rockstar nie spieszy się teraz z naprawianiem czegokolwiek, chyba że pozwoli to graczom szybciej zarabiać pieniądze w GTA Online.

Patrz na nas poprzedni artykuł o statusie remasterów GTA Trilogy i jak Rockstar Games musi być lepsze.

Jeśli chodzi o Grand Theft Auto i Rockstar Games, koniecznie sprawdź ponownie Rockstar INTEL.

Leave a Comment