Nvidia GeForce Now Ultimate przenosi RTX 4080 do chmury

Poziom Nvidia GeForce Now Ultimate to najlepszy sposób, aby ten kontroler Bluetooth zbierał kurz na biurku.
Zdjęcie: Florence Ion/Gizmodo

Cieszę się, że mam Dell XPS 15 2021 z mobilnym RTX 3050 Karta graficzna Nvidia teraz biegnie Cyberpunka 2077 przy maksymalnych ustawieniach tak, jakby był zainstalowany lokalnie. Działa wyłącznie na serwerach Nvidia GeForce Now Ultimate i zostanie uruchomiony w tym tygodniu w wybranych regionach.

Członkostwo Ultimate to nowy poziom subskrypcji premium dla osób zainteresowanych usługą gier w chmurze GeForce Now firmy Nvidia. Ultimate daje ci dostęp do RTX 4080 SuperPODS, który według Nvidii działa prawie dwa razy szybciej niż te działające jego poprzednik RTX 3080. Nowy poziom to Nvidia Reflex z obsługą G-Sync, pełne ray tracing, kodowanie AV-1 (dla strumieniowania w wyższej jakości), Pełna klatka DLSS3 wzrastający obsługa specyficzna dla serii RTX 40 i do 240 fps. Obsługuje również ultraszeroki monitor do gier i rozdzielczość 4K do 120 klatek na sekundę.

Obecnie GeForce Now Ultimate to jedna z najpotężniejszych dostępnych usług gier w chmurze. Jeśli masz wysoką rozdzielczość lub dużą liczbę klatek na sekundę monitor i obsługiwany system, chcesz to sprawdzić. Obecnie nie jest dostępna na urządzeniach mobilnych ani Chromebookachale możesz go pobrać na Maca, Windowsa, Nvidia Shield TV i niektóre inteligentne telewizory. Oto, co ma do zaoferowania GeForce Now Ultimate i co czeka na Ciebie po drugiej stronie.

Leave a Comment