Obraz w grze Suicide Squad przedstawia przepustkę bojową i sześć walut

Dziś rano przemysł gier kręci się po wycieku zrzutu ekranu z nadchodzącej gry Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości ujawniono, że gra będzie zawierała system Battle Pass i sześć różnych walut w grze. Powyższy obraz w nagłówku doskonale oddaje aktualne przemyślenia graczy.

Zrzut ekranu wydaje się pokazywać główne menu gry, a obraz pokazuje dużo rozpakowywania. Przyjrzymy się bliżej czterem głównym bohaterom, którzy stoją razem na ekranie. Każda postać ma swój własny poziom i słowo “bot”. Wydaje się to potwierdzać, że jeśli nie grasz w trybie kooperacji ze znajomymi, boty przejmą inne role.

Suicide Squad ma przepustkę bojową 🙁 🙁

Na ekranie znajdują się również numery poziomów. Każda postać wydaje się zawierać dwie różne rangi. Jest ich 25 (26 dla Deadshot i King Shark) i kolejna liczba „12”. Co mają na myśli, jest obecnie niejasne. Czy może to być twój poziom gracza, a może poziom sieci?

Oczywiście słoń w pokoju to układ górnego menu, które zawiera kilka zakładek. Jest drużyna, skórka, wyposażenie, talenty, komunikacja, przepustka bojowa, sklep, kodeks i opcje. Dwie główne kwestie to zakładki Sklep i Przepustka bitewna. To z pewnością to potwierdza Legion samobójców: Zabij Sprawiedliwość obejmuje zarówno system Battle Pass, jak i zakupy w grze.

Chociaż Rocksteady nie potwierdziło, czego gracze mogą oczekiwać od tych kart, prawdopodobnie będziesz musiał wydać pieniądze na Przepustkę Bitewną, aby odblokować nowy wygląd. Zakładka Sklep daje nam również wskazówkę, że Rocksteady będzie zawierało wiele zakupów w grze. Nie jest jasne, jakie będą, ale możemy spodziewać się elementów kosmetycznych i być może (miejmy nadzieję, że nie), dopalaczy XP i innych zasobów.

CZYTAJ WIĘCEJ – Starfield może zostać opóźniony od pierwszej połowy 2023 roku – raport

Mówiąc o zasobach, obraz również to ujawnia Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości zawiera sześć różnych zasobów w grze, które pozornie odgrywają główną rolę w grze. Pojawiają się w menu głównym, co oznacza, że ​​są ważne.

Nadal praktycznie nie ma informacji o tych zasobach i ich działalności. Jednak dzwonki alarmowe zostały uruchomione i gracze są zaniepokojeni. Ostatnie dwie gry o superbohaterach, które nastąpiły po przepustce bitewnej i / lub trasie z wieloma zasobami, nie wypadły tak dobrze. Oboje Avengersi Marvela oraz Rycerze Gotham zawierał podobną mechanikę, która skutkowała bezsensownym szukaniem waluty i zasobów.

Nie wspominając o tym Rycerze Gotham oraz Avengersi Marvela były też gry kooperacyjne, które stawiały połączenie sieciowe przed graniem i nie uruchamiały się.

Rocksteady nie skomentował jeszcze przecieku. Nie ma wątpliwości, że należy teraz przeprowadzić kontrolę szkód, aby zapewnić to graczom Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości nie jest kolejną ogólną możliwością zarabiania.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości Oczekuje się, że premiera nastąpi 26 maja tego roku na PS5, Xbox Series X/S i PC.

Źródło: 4kan

Leave a Comment