Oto pełna piosenka przewodnia Marisy z Street Fighter 6 OST

Firma Capcom ujawniła dziś zupełnie nową zawartość Street Fighter 6 podczas nowej transmisji Metro City Academy, ponieważ dali nam w całości postać Marisy Pankration.

Ogromny włoski awanturnik to zupełnie nowy dodatek do serii, którego tematem przewodnim jest spartański wojownik i gladiator. Śmiało i posłuchaj tego dla siebie.

Rytmiczna melodia Marisy kręci się w średnim tempie w porównaniu z niektórymi innymi motywami SF6, które słyszeliśmy do tej pory, i całkiem dobrze pasuje do tej postaci, ponieważ zdecydowanie przedkłada ona moc nad szybkość.

Pankration odbija się dzięki zabawnej kombinacji zarówno intensywności walki, jak i zabawy z rozgrywką. Ma też nieco mroczniejszą sekwencję, która różni się nieco od reszty historii.

Sprawdź cały problem tutaj za pośrednictwem wideo, a następnie uderz nas w sekcji komentarzy, aby dać nam znać, co myślisz. Czy to jak dotąd twoja ulubiona postać z tej grupy, czy też wolisz którąś z innych postaci ze Street Fighter 6 nieco bardziej?

Premiera Street Fighter 6 planowana jest na 2 czerwca 2023 roku. Zostanie wydana na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, PC oraz salonach gier.

Leave a Comment