Pamela Anderson twierdzi, że Sylvester Stallone zaoferował „mieszkanie i Porsche”, aby być jego „dziewczyną numer jeden”

Pamela Anderson sensacyjnie twierdzi, że Sylvester Stallone zaoferował jej „mieszkanie i Porsche, aby była jego dziewczyną numer jeden” w palących scenach z jej filmu dokumentalnego Pamela, a Love Story.

55-letnia gwiazda Słonecznego Patrolu, której dokumentalny film trafi na Netflix 31 stycznia, mówi, że odrzuciła 76-letnią ikonę Rocky’ego, ponieważ szukała prawdziwej miłości, ale Stallone nazwał te twierdzenia „fałszywymi i sfabrykowanymi”.

Poczta Nowego Jorku Pamela mówi w filmie: „Zaproponował mi mieszkanie i Porsche, abym była jego dziewczyną nr 1.

Lord! Pamela Anderson sensacyjnie twierdzi, że Sylvester Stallone zaoferował jej „mieszkanie i Porsche, aby była jego dziewczyną numer jeden” w palących scenach z jego filmu dokumentalnego Pamela, a Love Story (na zdjęciu 2007)

„A ja na to:„ Czy to znaczy, że jest numer 2? Uh-uh.”

Twierdzi, że Stallone odpowiedział: „To najlepsza umowa, jaką dostaniesz, kochanie. Jesteś teraz w Hollywood.

Dodała: „Chciałam się zakochać. Nie chciałam niczego mniej.

Nie jest jasne, kiedy doszło do rzekomego incydentu – zasłynęła w 1992 roku w Baywatch, aw 2007 roku szczęśliwie pozowała ze Stallone na imprezie.

Spurned: Twierdzi, że Stallone odpowiedział: „To najlepsza umowa, jaką dostaniesz, kochanie.  Jesteś teraz w Hollywood”, ale aktor zaprzeczył swoim twierdzeniom (na zdjęciu w 2007 roku)

Odrzucona: twierdzi, że Stallone odpowiedział: „To najlepsza oferta, jaką dostaniesz, kochanie. Jesteś teraz w Hollywood, ale aktor zaprzeczył twierdzeniom (na zdjęciu w 2007 r.)

Przedstawiciel Stallone powiedział publikacji: „Oświadczenie Pameli Anderson przypisane mojemu klientowi jest fałszywe i sfabrykowane. Pan Stallone potwierdza, że ​​nigdy nie złożył żadnej części tego oświadczenia.

Anderson otworzyła się również na temat swojego obecnego związku z byłym Tommy’m Lee, lat 60, podczas szczerej rozmowy w programie SiriusXM Howarda Sterna w środę. Para była małżeństwem od 1995 do 1998 roku.

Powiedziała: „Tylko wiadomość tu i tam, nic złego, jest żonaty i szczęśliwy, jest dla niej dobry i chcę to wspierać”.

Rocker Mötley Crüe poślubił swoją czwartą żonę Brittany Furlan (36 l.) w 2019 roku

Dodała: „Nienawidzę być irytująca i ponownie przez to przechodzić i jestem pewna, że ​​jest zdenerwowany, ale szanuj ich związek i cieszę się, że jest szczęśliwy i ma kogoś w swoim życiu”.

— Widują się cały czas. Ten film jest jak list miłosny do ich rodziców, wiedzą, że pochodzą z prawdziwej miłości i mogą zobaczyć prawdziwą historię

„Seks taśma wpłynęła na relacje, wpłynęła na moją karierę, a ludzie nadal to wykorzystują”.

Szczęśliwe czasy: Anderson otworzyła się również na temat swojego obecnego związku z byłym Tommy'm Lee, lat 60, podczas szczerej rozmowy w programie SiriusXM Howarda Sterna (na zdjęciu w 1995 r.)

Szczęśliwe czasy: Anderson otworzyła się również na temat swojego obecnego związku z byłym Tommy’m Lee, lat 60, podczas szczerej rozmowy w programie SiriusXM Howarda Sterna (na zdjęciu w 1995 r.)

Gwiazda dubbingowała także uznany serial Hulu Pam & Tommy, z Lily James i Sebastianem Stanem w rolach głównych.

Powiedziała: „Pamiętam, że widziałam tę reklamę Pam i Tommy i pomyślałam, co?” Nikt do mnie nie dzwonił, jeszcze żyję, nikt nie pytał, tu nie chodzi o mnie.

„Czułem się tym trochę przytłoczony. Nie wydaje mi się, żeby przedstawili Tommy’ego lub mnie bardzo dokładnie. Nie widziałem tego, ale słyszałem od ludzi, że to bardzo płytkie z naszej strony. Chciałbym, żeby zadzwonili.

„Nie wydaje mi się, żebym chciał się w to mieszać, zwłaszcza z pytaniem dlaczego? Po co znowu to wszystko przywoływać.

Według Netflix, nadchodzący film dokumentalny blond bomby opowiada o jej drodze do sławy, związkach i skandalach seksualnych „jej własnymi słowami” Podsumowanie.

Według Entertainment Tonight, Pamela wyjaśniła w filmie, że miała koszmary, kiedy jej synowie Brandon (26 l.) ukradziona taśma.

Ponadto gwiazda przyznała: “Nie mam ochoty tego oglądać. Nigdy nie oglądałam taśmy, nigdy nie zamierzam jej oglądać.

„Domowe wideo” zostały skradzione z sejfu w garażu Pameli i Tommy’ego podczas ich małżeństwa i połączone razem, aby stworzyć niesławną „seks taśmę”, która wywołała szaleństwo w mediach.

Prawdziwa miłość: Powiedziała:

Prawdziwa miłość: Powiedziała: „Tylko SMS tu i tam, nic strasznego, on jest żonaty i szczęśliwy, jest dla niej dobry i chcę to wspierać (była para, widziana w 1997)

„To, co zrobili, to znalezienie całej nagości, jaką mogli, z różnych taśm Hi8 i poskładanie ich w całość” – powiedziała aktorka w filmie dokumentalnym.

Program śledził ich burzliwy związek z „skradzionymi taśmami”.

Po wyemitowaniu ostatniego odcinka w marcu 2022 roku serial zyskał uznanie krytyków i zdobył łącznie dziesięć nominacji do nagrody Primetime Emmy i cztery nominacje do Złotego Globu.

Jednak w dokumencie Netflix Pamela ujawnia, że ​​​​nie była fanką kręcenia serialu, a jej dwaj synowie, których dzieli z Tommym, również wspierali matkę.

„Po co przywoływać coś sprzed 20 lat, o czym wiesz, że kogoś zdenerwowało?” Jej najmłodszy, Dylan, pytał w filmie. „Najgorsza część jego życia i zrobienie z niej pół-komedii nie miało sensu”.

Pamela wyraziła swoją opinię, mówiąc, że powinna była zostać poproszona o pozwolenie na zrobienie programu, dodając, że „nikt tak naprawdę nie wie, przez co przeszliśmy w tym czasie”.

Wspominając wcześniejszy incydent, powiedziała: „Wykluczyłam to ze swojego życia. Naprawdę musiałam to zrobić, żeby przeżyć. To był mechanizm przetrwania. A teraz, kiedy to wszystko znów się pojawia, jestem chora.

Seria: gwiazda ochrzciła także uznaną serię Hulu Pam & Tommy, w której wystąpili Lily James i Sebastian Stan

Seria: gwiazda ochrzciła także uznaną serię Hulu Pam & Tommy, w której wystąpili Lily James i Sebastian Stan

Pamela dodała we fragmencie filmu dokumentalnego: „Czuje się tak, jakby skradziono taśmę. Zasadniczo jesteś po prostu rzeczą, która należy do świata, tak jak należysz do świata.

Wcześniej była modelka ogłosiła wiadomość o nadchodzącym filmie dokumentalnym, przesyłając zdjęcie odręcznej notatki na Instagram z logo Netflix na górze i pocałunkiem szminki na dole.

Aktorka Słonecznego Patrolu napisała: “Moje życie/ Tysiące niedoskonałości/ Milion błędnych przekonań/ Nikczemny, dziki i zagubiony/ Nie ma czym żyć/ Mogę cię tylko zaskoczyć/ Nie jestem ofiarą, ale ocalałym/ I żywy, by opowiedzieć prawdziwą historię, “, a następnie jego podpis.

We fragmencie udostępnionym przez Ludzie Na początku zeszłego tygodnia gwiazda opowiedziała o swoich wspomnieniach Love, Pamela, swoim małżeństwie z Tommym i wpływie „skradzionych taśm”.

Blond bomba i perkusista Motley Crue pobrali się w 1995 roku, mimo że znali się zaledwie od czterech dni. „Chcieliśmy po prostu mieć dzieci i być razem na zawsze” – napisała.

Powiedział:

Powiedziała: „Czułam, że to przesada. Nie sądzę, żeby przedstawili Tommy’ego lub mnie bardzo dokładnie. Nie widziałam tego, ale słyszałam od ludzi, że to bardzo płytkie o nas. Szkoda, że ​​nie nazywano ich ‘

„Mój związek z Tommym mógł być jedynym momentem, kiedy naprawdę byłam zakochana” – dodała Pamela.

Mówiąc o skandalu związanym z seks-taśmami, emocjonalnie napisała: „To zniszczyło życie, poczynając od naszego związku”, dodając, że niewybaczalne jest, że ludzie nadal myślą, że czerpią korzyści z tak przerażającego doświadczenia, nie mówiąc już o mówieniu o tym. przestępstwo.’

Pod koniec małżeństwa Tommy został aresztowany za „znęcanie się nad małżonkiem” i spędził sześć miesięcy w więzieniu hrabstwa Los Angeles w 1998 roku. Przypomniał sobie incydent, który skłonił go do wezwania policji, tłumacząc, że perkusista go wykręcił. rękę, gdy trzymała ich syna Dylana.

„Tommy oderwał ode mnie Brandona i rzucił mną i Dylanem o ścianę”, napisała we wspomnieniach, dodając, że „rozpoczęło się nasze piekło”.

Później tego samego roku ich rozwód został sfinalizowany, o czym Pamela napisała: „To był najtrudniejszy, najniższy, najtrudniejszy moment w moim życiu. Byłam zdruzgotana. Nadal nie mogłam uwierzyć, że osoba, którą najbardziej kochałam, była zdolna do tego, co on. stało się wieczorem.

Gwiazda dodała, że ​​„Oboje byliśmy zdruzgotani, ale musiałam chronić moje dzieci” i że pomimo ich przeszłości „nadal od czasu do czasu się meldują”.

Twierdzenia: W innym fragmencie udostępnionym przez Variety Pamela twierdziła, że ​​aktor Tim Allen błysnął jej genitaliami ponad 30 lat temu;  Aktor widziany w West Hollywood w grudniu 2022 r

Twierdzenia: W innym fragmencie udostępnionym przez Variety Pamela twierdziła, że ​​aktor Tim Allen błysnął jej genitaliami ponad 30 lat temu; Aktor widziany w West Hollywood w grudniu 2022 r

W innym fragmencie udostępnionym przez różnorodność, Pamela twierdziła, że ​​aktor Tim Allen błysnął jej genitaliami ponad 30 lat temu.

„Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił”, powiedział 69-letni Allen w niedzielę, mówiąc, że incydent opisany przez Andersona „nigdy się nie wydarzył”.

Aktorka twierdziła, że ​​incydent miał miejsce na planie Home Improvement z 1991 roku, kiedy ona miała 23 lata, a on 37. „Pierwszego dnia zdjęć wyszedłem z garderoby, a Tim był na korytarzu w swoich szatach” — powiedział Anderson, który grał Lisę w sitcomie ABC, w którym Allen wcielił się w rolę Tima Taylora.

Kontynuowała: „Rozpięła szlafrok i szybko mnie błysnęła – całkowicie naga pod spodem”.

Anderson, który wcześniej pozował dla magazynu Playboy, opisał okoliczności spotkania: „Powiedział, że to uczciwe, ponieważ widział mnie nago. Teraz jesteśmy kwita. Zaśmiałem się niezręcznie”.

Uwaga:

Uwaga: „Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił”, powiedział 69-letni Allen w niedzielę, mówiąc, że incydent opisany przez Andersona „nigdy się nie wydarzył”; Tim i Pamela w filmie Home Improvement z 1992 roku

Leave a Comment