Pięć dań na wynos z konferencji prasowej Bills GM Brandon Beane kończącej sezon

We wtorek trener Bills, Brandon Beane, przy mikrofonie podsumował sezon 2022, który zakończył się niedzielnym meczem. Przegrana w drugiej rundzie 27:10 Dla Cincinnati Bengals:

Pięć wniosków z 54-minutowej konferencji prasowej Beane’a.

Nie było późno

Fabuła: The Bills uratowali swój najgorszy ogólny mecz w najgorszym momencie (playoffy). Okres.

Bean powiedział: „Zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy (a o tej porze roku musisz grać najlepiej, jak potrafisz). W tym roku nie byliśmy w play-offach – nie byliśmy na takiej pozycji, jak w 2020 roku i 2021 (aby przejść do playoffów).

Ludzie też czytają…

Komentarz: Beane dodał, że nie chce „przesadnie reagować na jeden mecz”, co jest prawdopodobnie dobrym kursem dla głównego trenera. Ale większy punkt Beane’a – Bills nie składał kompletnych gier – powinien być jego celem. Czy zespół nie miał odpowiedniej głębi, aby przezwyciężyć kluczowe kontuzje? Czyżby młodsi zawodnicy nie rozwijali się w odpowiednim tempie i nie można było im ufać? Walki ostatniego miesiąca uzasadniają pełne zbadanie The Bills Way.

Bills GM Brandon Beane rozmawia z dziennikarzami we wtorek.

Harry Scull Jr.


Fabuła: Ofensywa Billsów utrzymała Cincinnati do najniższego w sezonie 10 punktów i nie miała deficytu 14-0 w pierwszej kwarcie.

Bean powiedział: „Statystycznie zrobiliśmy wiele dobrych rzeczy w tym roku, ale 10 punktów drugiego dnia nie wygrywa większości meczów play-off. Wiemy, że musimy strzelić więcej bramek. Nie pamiętam meczu w co najmniej trzech ostatnich meczach lata, w których przegrywaliśmy 7:0, trzy i odpadliśmy, 14:0. Przegrywasz z dobrym programem 14:0, tracisz trochę swój plan gry.

Komentarz: Zawsze wracam do pierwszych zagrań każdej drużyny, przygotowanych przez sztab trenerski kilka dni wcześniej. Cincinnati – Przepustka do odbiornika supergwiazdy Ja’Marr Chase. Rachunki – Rzut typu bąbelkowego do odbiornika Isaiah McKenzie. Stamtąd wcale nie było lepiej.

Nic w wynikach osiągniętych na boisku piłkarskim nie mogło nawet w najmniejszym stopniu dotykać konsekwencji takich wydarzeń, które są karmione krwią i ciałem obywatelskiej duszy, pisze Kirst.

Napięty pułap wynagrodzeń

Fabuła: Beane powiedział, że rachunki mają obecnie „240 (milionów) dolarów” w księgach na 2023 rok, a kierownictwo patrzy na przewidywany zakres limitów na 2023 rok. Ale pułap nie wynosi 240 milionów dolarów, więc dla biznesu trzeba będzie dokonać obniżki w połowie marca.

Bean powiedział: „Mam nadzieję na dużo dolarów. To 208 dolarów (milionów w tym sezonie), ale nie mogę ci powiedzieć, czy to 208 dolarów (milionów), czy 230 dolarów (milionów). To nie będzie 240-coś. być kontraktem Von Millera. …Będziemy kreatywni. Spróbujemy wygrać. Moim zadaniem jest to rozgryźć. Musimy trafić do draftu, musimy znaleźć tanie darmowe agentów, którzy mogą znaleźć role, niezależnie od tego, czy jest to kluczowa kopia zapasowa, solidny starter, cokolwiek to jest.

Wzruszający post fana Billsa po stracie staje się wirusowy:

Jeff Wilber uchwycił cały nastrój WNY po porażce The Bills z Cincinnati Bengals w niedzielę za pomocą posta na Facebooku, który stał się wirusowy.

skomentować: Kontrakt Millera z marca zeszłego roku reprezentuje wielkiego wolnego agenta Billsów do 2022 i 23. Klasa draftu z 22 roku jest w większości nieznana, ponieważ żaden z nich nie był pełnoetatowym starterem, chociaż obrońca Kaiir Elam i obrońca James Cook mieli chwile. Rachunki muszą spędzić dni otwarcia wolnej agencji podpisywania weteranów na roczne kontrakty.

Fabuła: Linebacker Tremaine Edmunds i Jordan Poyer zajmujący czołowe miejsca na liście nieograniczonych wolnych agentów Billa. Nie ma gotowych, wewnętrznych zamienników dla żadnego z graczy.

Bean powiedział: „Dwóch facetów, którzy są prawdziwymi Buffalo Bills. Nie mogę powiedzieć o nich wystarczająco dużo dobrych rzeczy. (Poyer) jest zawodowcem i znam całą sprawę kontraktową, ludzie radzą sobie z nimi na różne sposoby, ale wielkie uznanie dla Jordana za sposób, w jaki sobie radzi ma. Człowieku, jest świetnym zawodowcem i zrobił dla nas wiele wspaniałych rzeczy. Zdecydowanie chciałbym mieć go z powrotem. … Tremaine, obserwowanie jego rozwoju było niesamowite. Bardzo dumny z tego, kim jest i z ciebie wystarczy zobaczyć jego dojrzałość.

Komentarz: Beane powiedział, że tag franczyzowy jest możliwy dla Edmunds, ale dobrze zrobił, wskazując, że pozycja linebackera obejmuje również miejsce w rogu w schemacie 3-4, a tag ten może kosztować ponad 20 milionów dolarów. Decyzja w sprawie rachunków – Podpisać młodszego zawodnika (Edmunds) lub zawodnika, który łączy wszystko razem w obronie (Poyer)? Poyer może kosztować mniej i dlatego jest opcją.

Fabuła: Diggs, główny odbierający Billsów, rozegrał tylko jeden mecz na 100 jardów w ostatnich ośmiu meczach i spędził większość ostatnich minut meczu Bengalsów na linii bocznej.

Bean powiedział: „Stef jest zawodnikiem. (Karoliny) Steve Smith był bardzo podobny. Wolę mieć facetów, z którymi muszę się ochłodzić. Mogę z tym żyć vs. Byłem wśród ludzi, których pytałem (czy) są tu tylko na poniedziałkową wypłatę. Stef ukrywa swoje emocje, ale to właśnie czyni ją naprawdę, naprawdę dobrą.

Komentarz: Żarliwa obrona Diggsa wśród graczy Billsa, GM i dyrektora generalnego była zgodna… ale on nie powinien tak się zachowywać. Z drugiej strony, dlaczego tylko jeden mecz na 100 jardów? To powinno być punktem centralnym, uzyskaniem pomocy Diggsa, żeby nie był w centrum uwagi defensywy.

Leave a Comment