Pięciogwiazdkowy defensywny dróżnik David Stone Jr. mówi, że Ohio State zajmuje drugie miejsce w jego rekrutacji po ofercie stypendialnej

W środę trener linii defensywnej stanu Ohio, Larry Johnson, zaoferował drugą linię obrony w całej klasie 2024.

Ale ta oferta nie zaskoczyła pięciogwiazdkowego kandydata z Florydy David Stone Jr.

„To było dość ekscytujące” – powiedział Stone Jedenastu wojowników jego oferty. „Spodziewałem się tego dość szybko. Rozmawiałem z trenerem Johnsonem przez jakiś czas i wielu pracowników odwiedziło naszą szkołę kilka razy. Zawsze było pytanie, czy zejdę pierwszy, czy też oferta (wcześniej).Planowałem jechać w zeszłym roku, ale sprawy się skomplikowały i nie udało mi się.Mam nadzieję, że przyjadę gdzieś w marcu.

Stone powiedział, że on i Johnson po raz pierwszy rozmawiali pod koniec sierpnia i są w regularnym kontakcie od 1 września, kiedy trenerzy z college’u mogli bezpośrednio kontaktować się z uczniami szkół średnich. Po ocenie filmu Stone’a, Johnson widział wystarczająco dużo, aby zaoferować kandydata na dziewiąte miejsce i drugie miejsce w defensywie w 2024 roku, zgodnie z złożonymi rankingami 247Sports.

„Powiedział, że podoba mu się sposób, w jaki gram i jaki jestem fizyczny” – powiedział Stone. „Powiedział, że chce, żebym grał techniką trzech, a sposób, w jaki odbieram piłkę, był wyjątkowy, takie rzeczy”.

Chociaż obecnie mieszka na Florydzie, Stone doskonale zdaje sobie sprawę z rodowodu Ohio State i mówi, że dorastając w Oklahomie, często oglądał Buckeyes.

„Byłem fanem odkąd dorastałem” – powiedział Stone o Buckeyes. „Oglądałem ich w telewizji, z jakiegoś powodu wiele ich meczów pojawiło się w Oklahomie. Zawsze byłem ich fanem. Jeden z moich pierwszych meczów, które oglądałem, był przeciwko Wisconsin gdzieś pod koniec 2000 roku. Oczywiście z trenerem Johnsonem, to jest D-line U. Jest jednym z najlepszych trenerów linii defensywnej w kraju.

Perspektywa 6 stóp 6, 270 funtów powiedział, że jest fanem różnych defensywnych liniowych Ohio State. Szanuje braci Bosa, Chase’a Younga, a nawet obecnego obrońcę JT Tuimoloo, zauważając, że oglądał film o Tuimoloo, odkąd Stone był uczniem pierwszego roku w liceum.

Oczywiście Ohio State nie jest jedyną szkołą, która oferuje Stone. Jako pięciogwiazdkowy kandydat, Stone zgromadził ponad 30 ofert Division I, w tym Michigan State, Oklahoma, Alabama, Arkansas, Auburn, Baylor, Colorado, Florida State, Iowa State, Kentucky, Louisville, LSU, Michigan, Notre Dame, Oregon , Karolina Południowa, Tennessee, Teksas, Texas A&M, USC i Wisconsin.

„Powiedziałbym, że moja fizyczność i wysiłek, jaki daję” — powiedział Stone o tym, co czyni go elitarnym kandydatem. „Staram się prawie w każdym meczu, więc nawet jeśli przegram powtórkę podczas meczu, przegrywam na 100 procent.

„Ale ja naprawdę nie przegrywam zbyt często” – dodał ze śmiechem Stone.

Stone powiedział, że wkrótce ponownie oceni swoje oferty, ale stan Ohio „z łatwością znajduje się w pierwszej dwójce”. Inne najlepsze szkoły dla Stone’a to Oklahoma i Michigan State, które Stone odwiedził niedawno w zeszły weekend.

„Mój związek z trenerem” — powiedział Stone o najważniejszych czynnikach w jego rekrutacji. „Jeśli mogę im zaufać, że rozwiną mnie jako zawodnika i człowieka, będę wyróżniał się zarówno na boisku, jak i poza nim”.

Stone nie był jedynym produktem IMG Academy (Bradenton, Floryda) oferowanym przez Johnsona w środę, ponieważ oferowali również sprzęt obronny Jaydena Jacksona.

„Jayden i ja rozmawialiśmy o tej ofercie przez jakiś czas, ponieważ jest to miejsce, do którego moglibyśmy pójść razem. To jest nasz cel, chcemy razem grać na wyższym poziomie. Zdominowaliśmy tutaj, nie mogą blokować nas obu. Więc planujemy grać razem na studiach. To jedno miejsce, w którym może się to zdarzyć.

Jackson zgadza się ze Stone’em i jeśli to możliwe, chciałby grać ze swoim kolegą z liceum w college’u.

„David Stone to mój chłopak” – powiedział Jackson. „Zdecydowanie chciałbym z nim pracować na wyższym poziomie, czy to w stanie Ohio, czy gdzieś indziej”.

Ohio State jest dużym graczem dla Davida Stone’a w jego rekrutacji i prawdopodobnie będzie go gościć w marcu.

„Chcę zobaczyć, jak zespół się spotyka” – powiedział Stone. „Chcę zobaczyć, jak blisko siebie są i jaka jest atmosfera. Chcę zobaczyć, czy to prawdziwa rodzina.

Leave a Comment