Pięciogwiazdkowy QB Jaden Rashada z Florydy prosi o uwolnienie: najlepsze pliki Gators z 2023 roku, aby anulować NLI z programem

Floryda rozgrywający Jaden Rashada złożył wniosek o zwolnienie z narodowego listu intencyjnego po podpisaniu kontraktu z Gators 21 grudnia, Według 247Sports. Rashada, pięciogwiazdkowy członek klasy 2023, jest 6. rozgrywającym w rankingu i zajmuje 29. miejsce w klasyfikacji generalnej według 247Sports.

Jego odejście z klasy aligatorów pozostawia program bez rozgrywającego pierwszego roku, choć byłego Wisconsin QB Graham Mertz jest zaangażowany przez portal transferowy.

Pragnienie Rashady, by zostać uwolnionym, jest najnowszym osiągnięciem w jego rekrutacji. Pierwotnie rodem z Kalifornii oddany Miami czerwca w stanie Floryda, Bądź miss oraz Texas A&M ale sprzedał swoją opcję aligatorom – gdzie pierwotnie się zobowiązał – w listopadzie i ostatecznie podpisał kontrakt we wczesnym okresie podpisywania.

Po tym, jak Rashada podpisał kontrakt z Florydą, trener Billy Napier powiedział, że „po obu stronach jest wysoki stopień wiarygodności”, opisując dzwoniącego jako „ćpuna” pod względem etyki pracy.

Ale ten związek rozpadł się w ostatnich tygodniach, gdy Rashada podpisał umowę dotyczącą nazwy, wizerunku i podobieństwa z kolektywem powiązanym z Gators, według 247Sports.

Jak to wpływa na aligatory

Ponieważ Rashada prawdopodobnie udał się gdzie indziej, aby rozpocząć karierę w college’u, oczekuje się, że Mertz wystartuje dla aligatorów w 2023 roku. Oczekuje się, że Mertzowi zostaną dwa sezony po rzucie na 5405 jardów, 38 przyłożeniach i 26 przechwytach. kariera z Badgers.

Był starterem w wieku 19-13 lat w Wisconsin przez ostatnie trzy lata w programie. Były czterogwiazdkowy kandydat Jacka Millera IIIjakiś stan Ohio transfer, jest również na liście aligatorów. Po raz pierwszy wystartował w kolegiacie i zobaczył swój pierwszy mecz dla Florydy w Las Vegas Bowl, gdzie UF nie zdobył przyłożenia. Były perspektywiczny trzygwiazdkowy Max Brown jest kolejną opcją w QB na Florydzie po tym, jak nie grał w żadnych meczach jako prawdziwy pierwszoroczniak w zeszłym sezonie.

Jaka przyszłość czeka Rashadę

Wiele czołowych programów już podpisało kontrakty z rozgrywającymi w klasie 2023, ale Rashadzie nie powinno zabraknąć opcji. Ole Miss jeszcze nie podpisał kontraktu z rozgrywającym w tym cyklu po tym, jak Rashada był jednym z pierwszych finalistów. LSU QB Walker Howard również wszedł do okienka transferowego po rozegraniu zaledwie dwóch meczów jako prawdziwy nowicjusz w zeszłym sezonie, a Tigers byli jednymi z pierwszych finalistów Rashady.

Oto raport zwiadowczy na temat Rashady, eksperta ds. rekrutacji 247Sports, Chrisa Singletary’ego:

Ma ramę i konstrukcję, która może dodać wystarczającą wagę i siłę. Ma formę, aby z łatwością dodać co najmniej 20 funtów mięśni. Gdy dojrzeje i stanie się silniejszy, przyniesie to korzyści jego wytrzymałości, długoterminowym zdolnościom i rozwojowi. Pozostaje w kieszeni z dużą mobilnością, aby uniknąć pośpiechu i kupić czas na grę pod presją. Gotowy i działa ładnie podczas grania poza platformą. Wyświetla mechanicznie płynny, bezwysiłkowy ruch rzucania. Szybko wyciąga piłkę, generując energię z dolnej części ciała, aby wyrwać piłkę z rąk. Dobrze radzi sobie ze zmienianiem szybkości i dodawaniem rzutów w razie potrzeby, aby zmieścić podanie w ciasnych oknach lub wykonać rzuty nad obrońcami.

Inną opcją może być Miami, biorąc pod uwagę, że Rashada był wcześniej zaangażowany w Hurricanes. Ale Canes pozyskali trzygwiazdkowego rozgrywającego Emory’ego Williamsa w zeszłym miesiącu.

Leave a Comment