Piłka nożna w Nebrasce wylądowała w byłym transferze LSU, Georgia TE

NebraskaCiasna przestrzeń dostała dziś intrygujący dodatek z portalu przejściowego Arika Gilberta. Były rekrut krajowy z pierwszej dziesiątki, który spędził czas zarówno w LSU, jak iw Georgii, związał się z Huskers.

Gilbert, 6 stóp-1 i 255 funtów, był rekrutem nr 9 i numerem 1 w klasyfikacji generalnej w klasie 2020 z Marietta w stanie Georgia. Były pięciogwiazdkowy sportowiec i Gracz Roku Gatorade wybrał LSU z liceum, zanim przeniósł się do Georgii.

>>> ZAMÓWIENIE: Pełny dostęp do wnętrza Nebraski

>>> POWIĄZANE: Trzy przemyślenia na temat tego, jak zaangażowanie Gilberta wpłynie na Nebraskę

Zajmuje 6. miejsce i 92. miejsce w klasyfikacji generalnej Ranking transferowy rywalii ma ocenę 5,8. Dołącza do ochrony Corey Collier Jr. (Nr 73 w sumie) jako uzupełnienie drugiego transferu Huskers z pierwszej setki.

Gilbert, który może grać do trzech lat, jest dziesiątym transferowym dodatkiem Huskers poza sezonem. Nebraska gościła go w kampusie w połowie stycznia Matt Rhule oraz Bob Zakład mógł wypełnić swój obowiązek. Będzie potrzebował zwolnienia od NCAA, aby grać w 2023 roku, ponieważ będzie to jego drugi transfer.

Gilbert miał wspaniały, prawdziwy sezon pierwszego roku w 2020 roku, grając w ośmiu z 10 meczów LSU. Pokazał, że potrafi być dynamicznym celem odbiorczym, złapał 35 podań na 368 jardów i dwa przyłożenia.

Gilbert wszedł do portalu transferowego po pierwszym sezonie w LSU i wylądował w Georgii po początkowym zaangażowaniu się na Florydę z portalu. Z powodów osobistych opuścił drużynę w sierpniu 2021 roku i nie rozegrał ani jednego meczu w sezonie 2021.

Gilbert wrócił do Georgii w styczniu 2022 roku i zagrał w trzech meczach w zeszłym sezonie za innymi utalentowanymi zawodnikami, takimi jak zdobywca nagrody Johna Mackeya, Brock Bowers, Darnell Washington i bardzo zachwalany debiutant Oscar Delp. Gilbert widział najwięcej akcji przeciwko Vanderbiltowi, gdzie złapał dwa podania na 16 jardów i jedno przyłożenie.

Gilbert dołącza do wąskiego pokoju końcowego Nebraski, który traci dwóch największych współpracowników w postaci Travisa Vokoleka i Chancellora Brewingtona. Przestrzeń obecnie nie ma doświadczenia i produkcji, podobnie jak inne wąskie gardła stypendialne Thomas Fidone II, Chris Hickman, AJ Rollins, James Carnie, Chase Androff oraz Brodie gracz.

Nebraska była gospodarzem ostrej końcówki Brett OdKolega Gilberta z Georgii odwiedził go w połowie stycznia, ale Seither zdecydował się grać w Georgia Tech w przyszłym sezonie.

Gilbert to drugi transfer Nebraski z Georgii, który dołączył do OLB MJ Shermana, i jest szóstym transferem Huskers z SEC.

Jest 12. graczem Portalu, który został dodany do listy odbiorców Rhule Xaviera Bettsa oraz Isaiah Garcia-Castaneda wycofał się z portalu i wrócił do Nebraski. Betts opuścił zespół z powodów osobistych w marcu 2022 roku, podczas gdy Garcia-Castaneda wszedł do okienka transferowego 11 października, cztery mecze w sezonie 2022, ale zdecydował się wrócić.

Ostateczny termin wpisania się do portalu gracza upłynął 18 stycznia, a ostateczny termin dołączenia do programu i nadal możliwości uczestniczenia w wiosennych treningach to 23 stycznia, pierwszy dzień drugiego semestru w Nebrasce.

Omów zaangażowanie Arika Gilberta i więcej wiadomości o Husker z innymi fanami Nebraski tablica informacyjna.

Leave a Comment