Pixel 7 i 6 otrzymają aktualizację systemu Google Play ze stycznia 2023 roku

Aktualizacje systemu Google Play czasami pozostają w tyle za bieżącym miesiącem, a seria Pixel 6 i 7 zostanie wydana dzisiaj w styczniu 2023 r., po całkowitym pominięciu grudnia.

Seria Pixel 7 była budowana 1 listopada 2022 roku przez około dwa ostatnie miesiące. Otrzymał kilka aktualizacji w setkach kilobajtów od pierwszego wydania, ale nie od wydania grudniowego.

Ta aktualizacja zajmuje 63 MB (w przypadku Pixela 7 Pro) i potrwa do 1 stycznia 2023 r. Nasz 7 Pro działa pod kontrolą systemu Android 13 Wersja beta QPR2 2.1, która w stabilnej styczniowej łatce bezpieczeństwa Pixela 7 nadal nie jest pobierana od dzisiejszego popołudnia. powiedziało tam jest wiele inny raporty tego popołudnia.

Seria Pixel 6, w tym 6a, była na tej samej łodzi i otrzymuje dziś aktualizację 58 MB. Po szybkim pobraniu i instalacji musisz ponownie uruchomić urządzenie, aby zainstalować.

W innych powiązanych przypadkach ujednolicone centrum bezpieczeństwa i prywatności nadal nie zostało szeroko udostępnione użytkownikom Androida 13 QPR2 w wersji beta. Osoby ze stabilną wersją nie mają tego problemu.

Dowiedz się więcej o Pixelu 7:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, które generują dochód. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości, sprawdź 9to5Google na YouTube:

Leave a Comment