Pixel Watch nie obsługuje powiadomień o nieregularnym biciu serca [U]

Pixel Watch nie ma pełnego zestawu funkcji zdrowotnych, które zostały nawet znalezione podstawowy tracker Fitbit. Powiadomienia o nieregularnym tętnie nie są oficjalnie obsługiwane w Pixel Watch, ale wydaje się, że ta funkcja jest dostępna dla niektórych osób.

Aktualizacja 23.01: Google wyjaśnił nam dzisiaj, że powiadomienia o nieregularnym rytmie serca nie są dostępne na Pixel Watch. Jeśli zobaczysz to menu w aplikacji Fitbit dzisiaj, jest to po prostu historia poprzednich powiadomień — nawet jeśli nie otrzymałeś żadnych — od wcześniej sparowanych kompatybilnych urządzeń. Dzieje się tak pomimo aktualnej daty „Ostatnia analiza danych”.

Dlatego nawet jeśli zobaczysz tę stronę, nie spodziewaj się otrzymywać powiadomień o nieregularnym rytmie serca podczas korzystania z Pixel Watch.


Oryginał 21.01: Chociaż Pixel Watch ma aplikację EKG, która rejestruje sygnały elektryczne przez 30 sekund i na żądanie wyszukuje oznaki AFib (migotania przedsionków), nie obsługuje powiadomień o nieregularnym rytmie serca, które działają, gdy jesteś nieruchomy lub śpisz.

Te powiadomienia są dostępne w Sense 2, Sense, Versa 4, Versa 3, Versa 2, Versa Lite, Charge 5, Charge 4, Charge 3, Luxe, Inspire 3 i Inspire 2, przy czym Pixel Watch nie jest bezpośrednio wymieniony dokumentów potwierdzających, strony produktówlub specyfikacje.

Jednak niektórzy właściciele Pixel Watch zobaczą powiadomienia o nieregularnym rytmie na karcie Discover w aplikacji Fitbit. Wyjaśnia funkcję i umożliwia wyświetlanie powiadomień. Ta strona wskazuje, kiedy dane były ostatnio analizowane.

Widzimy to tylko na jednym Pixel Watch z kilku, które sprawdziliśmy, podczas gdy jest jeszcze jeden raport że jest dzisiaj na żywo. Dla wszystkich innych (jak widać poniżej), strona/karuzela z ocenami i raportami zawiera tylko „raporty dotyczące kondycji” i „ocenę tętna”.

Nie jest więc jasne, czy Fitbit włączył tę funkcję celowo, czy jest to spowodowane błędem. To trochę tak, jak byś się dostał Wykrywanie upadku po zresetowaniu Pixel Watch i ponownym połączeniu. Skontaktujemy się z firmą w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

W porównaniu z większością innych urządzeń Fitbit, Pixel Watch nie ma również śledzenia SpO2, alertów wysokiego i niskiego tętna oraz wahań temperatury skóry.

Dowiedz się więcej o Pixel Watchu:

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, które generują przychody. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości, sprawdź 9to5Google na YouTube:

Leave a Comment