Plotki MLB: Royals kupuje Huntera Doziera, Nicky Lopez po handlu z Red Sox; Marliny zawieszają pościg za Yuli Gurriel

Wiosenny trening już za niecały miesiąc, fani baseballu. Oto data sprawozdania z wiosennego treningu każdego zespołu. A teraz gorąca poniedziałkowa przemowa, gdy czekasz na powrót baseballu za kilka tygodni.

Czerwone Soxy przejmuje Mondesi

Red Sox pozyskali często kontuzjowanego pomocnika Adalberto Mondesa Rodzina królewska dla lewicowego pomocnika Josha Taylora, Według MLB.com. Boston otrzyma również gracza, który zostanie nazwany później w handlu. Nawet po tym, jak Enrique Hernández przeszedł ze środkowego pola na shortstopera, Red Sox potrzebują głębokiego pola bramkowego po odejściu Xandera Bogaertsa i operacji łokcia Trevora Story.

27-letni Mondesi zagrał w zaledwie 50 meczach w ciągu ostatnich dwóch sezonów z powodu wielu kontuzji, w tym zerwania ACL. Uderzył .276/.306/.498 z 14 homerami i 32 przechwytami w 75 meczach w 2018 roku, chociaż kontuzje utrudniały jego rozwój. Mondesi jest wolnym agentem po 2023 roku. 29-letni Taylor nie grał w MLB w zeszłym sezonie i wystąpił tylko w kilku mniejszych meczach ligowych z powodu kontuzji pleców.

Przedstawiciele rodziny królewskiej omawiają inne umowy

Ale poczekaj, może będzie większy ruch ze strony Royals, którzy teraz podzielili Mondes i zapolowy Michael A. Taylor w ciągu ostatnich 24 godzin. Według ESPNRoyals rozmawiali również o transakcjach z udziałem gracza użytkowego Huntera Doziera i infieldera Nicky’ego Lopeza.

31-letni Dozier, który potencjalnie ma kontrakt do sezonu 2025, nie był w stanie zorganizować przełomowego sezonu w 2019 roku. W ciągu ostatnich trzech lat opublikował 89 OPS +, wyskakując zza rogu. 27-letni Lopez jest pod kontrolą zespołu przez cały sezon 2025. Jemu też nie udało się zbudować sezonu sztandarowego w 2021 roku. Jego OPS+ spadł ze 104 do 58.

The Royals mają mnóstwo młodych graczy pozycyjnych, grających zarówno w dużych, jak i na wyjazdach, co czyni ich oczywistym kandydatem do wysłania co najmniej jeszcze jednego pałkarza od teraz do dnia otwarcia.

The Athletics podpisali kontrakt z pierwszobazowym Jesúsem Aguilarem na roczny kontrakt o wartości 3 milionów dolarów. donosi USA Today. Oakland wydał prawie 30 milionów dolarów na sześciu wolnych agentów (Aguilara, Aledmysa Díaza, Shintaro Fujinami, Trevora Maya, Jace’a Petersona i Drew Rucińskiego) poza sezonem, mimo że ich pułap wynagrodzeń w 2023 roku szacuje się na zaledwie 58,5 miliona dolarów. O FanGraphach. To jeden z najniższych wyników w baseballu.

Aguilar, lat 32, trafił 0,235/0,281/379 w 129 meczach z Marlins i Orioles w 2022 roku. Jeszcze w 2021 roku był ponadprzeciętnym uderzaczem i jest również uważany za świetnego wykonawcę w klubie. . Aguilar może zgrupować się z Sethem Brownem na pierwszej bazie, a także przejąć DH. A jeśli dobrze sobie poradzi, reklamy mogą uczynić go potencjalnym kandydatem w terminie.

Marliny przestań ścigać Gurriela

Marlins zawiesili pościg za pierwszobazowym wolnym agentem Yuli Gurrielem, raporty Miami Herald. Obecnie Miami gra z Garrettem Cooperem w pierwszej bazie i Jorge Solerem w DH, ale jeśli są chętni do koegzystencji z Cooperem lub Solerem na boisku w obronie, wciąż jest miejsce dla Gurriela w składzie. Jazz Chisholm przenosi się na środek po wymianie Luisa Arraeza.

Miami szukało napastników z wysokim kontaktem przez cały sezon poza sezonem, a Gurriel z pewnością pasowałby do tego projektu. Ma jeden z najniższych wskaźników uderzania w baseball od czasu przybycia w 2016 roku, chociaż miał najgorszy sezon w swojej karierze MLB w 2022 roku, a w wieku 38 lat jego dni jako ponadprzeciętnego pałkarza mogą się skończyć. Na razie Marliny zawiesiły pościg. Nie wiadomo, czy skupią się gdzie indziej.

Szybki wciąż szuka urazy

The Rays wciąż chcą poprawić swoją ofensywę, chociaż GM Erik Neader przyznał, że „nie ma tam zbyt wielu (różniących się nietoperzy)”. raporty Tampa Bay Times. Jurickson Profar jest najlepszym graczem na pozycji wolnego agenta, który wciąż jest na rynkuchociaż inni, jak Miguel Sanó, Franmil Reyes, Luke Voit i były Ray David Peralta, również pozostają bez podpisu.

The Rays zajęli 21. miejsce w zdobyciu bramki w zeszłym sezonie i nie strzelili więcej niż jednego gola w dziewięciu z ostatnich 16 meczów w sezonie zasadniczym. Tampa był następnie przetrzymywany z jednym homerem solo w 24 rundach, przegrywając Wild Card Series Strażnicy. The Rays nie dodali żadnego ataku poza sezonem. Jeśli już, usunęli obrazę z handlu Ji-Man Choi.

Wilgi nadal szukam pomocy przy rotacji

GM Orioles, Mike Elias, ma nadzieję, że przed wiosennym treningiem doda kolejnego miotacza startowego, powiedział w weekendowym wywiadzie dla 105.7 FM The Fan (poprzez Słońce Baltimore). Tej zimy The O’s podpisali z Kyle’em Gibsonem roczną umowę. Kyle Bradish, Dean Kremer, Tyler Wells i Austin Voth decydują, że rotacja jest zakończona, dopóki czołowy kandydat, Grayson Rodriguez, nie zostanie powołany.

Baltimore było łączone z Michaelem Wachą, najlepszy dostępny starter wolnego agenta, w ostatnich tygodniach. Inni niepodpisani starterzy to Zack Greinke, Mike Minor i Michael Pineda. Jeśli nic więcej, Ods mogliby użyć innego weterana, aby przeżuć płynność gry i zaoszczędzić trochę metra i uniknąć zbyt szybkiego obciążenia dzieci zbyt dużą ilością pracy.

te czerwone nie przewiduje się dalszych uzupełnień

Oczekuje się, że The Reds nie dokonają żadnych wzmocnień aż do wiosennych treningów, a lista jest „prawie ustawiona”, powiedział GM Nick Krall w poniedziałek na imprezie karawanowej drużyny (poprzez Pytający z Cincinnati). „Oczywiście zburzyliśmy to (po zrobieniu postseason 2020). W zeszłym roku wymieniliśmy niektórych graczy. To coś, przez co musieliśmy przejść. Próbujemy to odbudować” – dodał Krall.

To był dość spokojny sezon dla The Reds. Wymienili Kyle’a Farmera, dodali Wila Myersa i Luke’a Weavera i to wszystko. Cincinnati otworzyło rok 2022 z listą płac w wysokości 114,1 miliona dolarów. Ich przewidywany pułap wynagrodzeń na 2023 r. wynosi obecnie 81,5 mln USD, O FanGraphach. Jako procent płac w 2022 roku, przewiduje się, że The Reds będą mieli największą obniżkę wynagrodzeń w baseballu w tym roku.

Leave a Comment