Pływanie dla dorosłych spada na Justina Roilanda po oskarżeniach o przemoc domową – The Hollywood Reporter

Adult Swim odciął krawaty Justina Roilanda po wiadomości, że Ricka i Morty’ego współtwórcą był załadowany z przestępstwem przemocy domowej w hrabstwie Orange.

„Adult Swim zakończyło współpracę z Justinem Roilandem” – powiedziała Mairie Moore, firma Adult Swim/Cartoon Network/Boomerang svp Communications we wtorkowym oświadczeniu.

Akcje Adult Swim Ricka i Morty’ego, animowanej komedii dla dorosłych, którą Roiland współtworzył i był producentem wykonawczym, w której użyczył głosu zarówno Rickowi, jak i Morty’emu. Tak jak Reporter z Hollywood ogłoszony 17 stycznia brAdult Swim nie jest jeszcze nawet w połowie, a ogromne zamówienie na 70 odcinków jednego z najpopularniejszych tytułów marki zostało zrealizowane w 2018 roku.

Źródła mówią Ricka i Morty’ego kontynuuje, role głosowe Roilanda muszą zostać przekształcone. Podczas gdy Roiland zawsze będzie uznawany za współtwórcę, współtwórca Dan Harmon jest teraz jedynym showrunnerem. Program jest zablokowany do sezonu 10.

Roiland nadal pracuje nad kilkoma projektami z Hulu, w tym jako współtwórca transmisji strumieniowych. Przeciwieństwa Słońca, w którym podkłada głos głównemu bohaterowi (w październiku serial został przedłużony na piąty sezon). Na platformie Człowiek koalaRoiland, którego premiera miała miejsce 9 stycznia, pracuje nad głosem i jest także producentem wykonawczym. Roiland nadal ma ogólną umowę z firmą 20th Television Animation, która zajmuje się produkcją Przeciwieństwa Słońca oraz Człowiek koala. Reporter z Hollywood skontaktował się z Hulu i 20th TV Animation w celu uzyskania komentarza.

Na szczycie 12 stycznia, NBC News jako pierwsza przekazała wiadomość, że Roiland został oskarżony o jeden przypadek pobicia domowego z obrażeniami ciała i jeden zarzut bezprawnego uwięzienia z powodu gróźb, przemocy, oszustwa lub oszustwa w hrabstwie Orange, na podstawie rzekomego incydentu z 2020 r. bezimienna Jane Doe, którą spotkał Roiland. Roiland przyznał się do winy i został zwolniony w 2020 roku za kaucją w wysokości 50 000 USD. Odbyło się już kilka rozpraw przedprocesowych, a Roiland musi wrócić do sądu 27 kwietnia.

W oświadczeniu wydanym na początku tego miesiąca adwokat Roilanda, T. Edward Welbourn, powiedział, że relacje w mediach dotyczące sprawy były „niedokładne”. Welbourn dodał: „Żeby było jasne, Justin jest nie tylko niewinny, ale w pełni oczekujemy, że ta sprawa zostanie oddalona, ​​gdy Prokuratura Okręgowa zakończy metodyczną analizę dowodów”.

Lesley Goldberg wniosła raport.

Leave a Comment