PMDG 737-700 dla MSFS jest już dostępny na rynku sim

Po premierze w maju 2022 r. wielu graczy miało nadzieję, że PMDG 737-700 dla MSFS trafi na rynek symulatorów lotu Microsoftu. Stało się tak teraz z samolotem, który można teraz kupić w sklepie z symulacjami.

Boeing 737 jest obecnie jednym z najpopularniejszych samolotów i jest znany na całym świecie jako koń pociągowy. Linie lotnicze używają tego samolotu do latania na krótkich i średnich trasach na całym świecie, a teraz firma PMDG wprowadziła kultowy samolot do Microsoft Flight Simulator.

Obecnie dostępna tylko na PC, ta wersja samolotu wydaje się być dokładnie taką samą wersją, jak ta obecnie dostępna w sklepie PMDG.

Zestaw zawiera nadwozie typu 737-700, które obejmuje wariant pasażerski, wariant BBJ oraz wariant cargo. Podobnie jak w przypadku rzeczywistych modeli 737-700, możesz wybierać między modelami ze skrzydłami lub podzielonymi bułatami.

Podobnie jak w przypadku innych wcześniejszych produktów PMDG, model 737 for MSFS obejmuje głęboką symulację systemu. Każde działanie, które podejmujesz jako wirtualny pilot, wpływa na inne systemy, co oznacza, że ​​musisz być ostrożny i uważny, aby prawidłowo latać samolotem. Samolot oferuje również dokładne modelowanie lotu, niestandardową funkcjonalność autopilota i wiele innych funkcji, które sprawiają, że jest to jeden z najdokładniej symulowanych samolotów dostępnych obecnie na platformie.

PMDG zawiera również szczegółowe modelowanie, pracę z teksturami PBR i autentyczny pakiet dźwiękowy nagrany z prawdziwego samolotu.

Możesz kupić 737-700 dla MSFS przez SIM Rynek teraz 69,99 USD. Jest dostępny tylko na PC, ale mam nadzieję, że pojawi się na Xboksie, gdy problemy z WASM zostaną naprawione w Sim Update 12.

Leave a Comment