Podobno 12-letnia Argentynka zmarła po próbie uduszenia się TikTokiem

Ta historia jest o samobójstwie. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, ma myśli samobójcze, skontaktuj się z Suicide & Crisis Lifeline pod numerem 988 lub 1-800-273-TALK (8255).

12 lat Argentyńska dziewczyna podobno zmarł po śmiertelnym wyzwaniu duszenia, popularnym na TikTok.

„Jesteśmy niepocieszeni [because] daliśmy mu tyle miłości” – powiedziała ciotka ofiary, Laura Luque, w rozmowie z Jam Press o tragedii, która miała miejsce 13 stycznia w mieście. Kapitan Bermudez, Prowincja Santa Fe.

Według raportu z sekcji zwłok, otrzymanego przez argentyńską gazetę El Litora, Milagros Soto została znaleziona z liną owiniętą wokół szyi, kiedy jej ojciec wrócił w piątek z pracy i znalazł jej martwe ciało w swojej sypialni.

Raporty mówią, że był wyzwanie na żywo swoim szkolnym przyjaciołom w chwili jego śmierci. Według Jam Press, dwukrotnie z powodzeniem podjął wyzwanie, ale nie udało mu się zdjąć pętli przy trzeciej próbie.

NEPAL RAPORT: WIDEO Z WEWNĄTRZ SAMOLOTU POKAZUJE OSTATNIE CHWILE PASAŻERÓW

Ciotka Milagros Soto uważa, że ​​była zastraszana i zachęcała ją do udziału w „wyzwaniu duszenia”.
(Press do dżemu)

Ciotka Soto twierdziła, że ​​uczeń otrzymał wiadomość WhatsApp z linkiem do wyzwania po tym, jak był prześladowany w szkole.

„Wydaje mi się, że ktoś go do tego zachęcił” – powiedział pogrążony w żałobie krewny. „Bardzo cierpiał z powodu zastraszania”.

Daily Beast, znany również jako „wyzwanie utraty przytomności”, niebezpieczny wyczyn, który zachęca uczestników do uduszenia się do utraty przytomności, został oskarżony o zabicie co najmniej 20 dzieci od połowy 2021 roku.

PREZYDENT CASTILLO OUT, PREZYDENCKI OFICER POLICJI SPALONY NA ŚMIERĆ W ATAKU W PERU

13 stycznia 2023 roku 12-letnia Milagros Soto została znaleziona martwa przez swojego ojca w ich domu w Argentynie.

13 stycznia 2023 roku 12-letnia Milagros Soto została znaleziona martwa przez swojego ojca w ich domu w Argentynie.
(Press do dżemu)

Eksperci ostrzegają, że rozprzestrzenianie się wirusów może powodować omdlenia, uszkodzenia mózgu, drgawki i gorsze rzeczy, donosi New York Post. TikTok stoi w obliczu pozwów o bezprawną śmierć po tym, jak dwie kalifornijskie dziewczyny śmiertelnie powiesiły się po obejrzeniu filmów „wyzwanie zaciemnienia” na platformie mediów społecznościowych, donosi media.

Milagros Soto, lat 12, został znaleziony martwy w Argentynie po rzekomym zaangażowaniu w wirusa

Milagros Soto, lat 12, został znaleziony martwy w Argentynie po rzekomym wzięciu udziału w wirusowym „wyzwaniu zadławienia”.
(Press do dżemu)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„TikTok nie odpowiedział na prośbę The Post o komentarz. W przeszłości platforma streamingowa zaprzeczała odpowiedzialności za trwający problem, twierdząc, że kontuzje młodego człowieka związane z „zadławieniem” na długo poprzedzały wyzwanie utraty przytomności”.

Tymczasem są użytkownicy TikTok zachęca się do oznaczania każdego zaangażowanego w wyzwanie, klikając symbol „Zgłoś”” — donosi Post.

Leave a Comment