Podobno Chip Caray opuszcza Braves dla Cardinals

Absolwent University of Georgia, Caray był także komentatorem gier Cubs dla WGN-TV w latach 1998-2004.

Transmisje sportowe to rodzinna firma Carays. Jego ojciec Skip i dziadek Harry pracowali jako komentatorzy na żywo. Harry spędził 53 sezony jako główny nadawca ligowy, w tym z Cardinals, White Sox i Cubs. Skip był długoletnim nadawcą Braves, który wcześniej nazywał gry Hawks.

Przejściem do stoiska kardynałów byłby St. Trochę powrotu do domu urodzonego w Louisie Chipa Caraya. Jego rodzina przeniosła się do Atlanty w 1968 roku, kiedy jego ojciec Skip przeniósł się z zespołem.

OdkryćPodcast AJC Braves Report: Czego nauczyliśmy się z Braves Fest

Przed rozpoczęciem transmisji meczów Braves Caray spędził siedem sezonów jako jednorazowy spiker meczów WGN Cubs. W 2004 roku zdobył tytuł Sportowca Roku w Illinois.

Jej kariera rozpoczęła się jako prezenterka sportów weekendowych w Panama City na Florydzie i Greensboro w Karolinie Północnej. W końcu służył jako rozgrywający w drużynie NBA Orlando Magic. Zadzwonił także do meczów piłki nożnej i koszykówki University of Florida i Florida State University dla Sunshine Network.

W 1987 Caray ukończył University of Georgia.

Do Caraya ostatnio na stoisku Braves dołączył Jeff Francoeur, który był głównym komentatorem kolorystycznym.

Carayowie niedawno dodali czwarte pokolenie do baseballu, kiedy synowie Chipa byli identycznymi braćmi bliźniakami Chrisa i Stefana Carayasłużył jako spiker radiowy dla Double-A Amarillo (Texas) Sod Poodles.

Obecnie głównymi nadawcami radiowymi Braves są Ben Ingram i Joe Simpson. Simpson jest członkiem Braves Hall of Fame, a Ingram został niedawno wybrany Sportowcem Roku w Georgii.

Leave a Comment