Podsumowanie licencjata: sezon 27, odcinek 1

Licencjat‘s Zach Shallcross
Zdjęcie: ABC / Nino Muñoz

premiera nowego sezonu Licencjatdwie godziny montażu ćwiczeń i niedoszli influencerzy wyznający swoją miłość do mężczyzny, którego nigdy nie spotkali –zawsze trochę zwariował. Naszym nowym kawalerem jest Zach Shallcross, a powtarzająca się kwestia w świecących intrach uczestników brzmiała, że ​​ma „dobre oczy”. Kilka kobiet mówi o sobie również jako o „przyszłej pani Shallcross”, co nie do końca wypada z języka.

„Niektórzy ludzie mówią:„ Dlaczego ja? ”- przyznaje Zach w swoim lektorze. To uczciwe pytanie, które zadałem. Prowadzący Jesse Palmer mówi, że obsadzili go, ponieważ „jest po prostu prawdziwym facetem, który przyszedł tutaj, szukając miłości i tylko miłości. „Jasne, Jan. Zach jest tak nijaki i pospolity, jak większość mężczyzn, którzy zajmowali przed nim kawalerskie miejsce…typ faceta, który mówi “szalony” –ale ma jedną zmarszczkę (przynajmniej dla mnie): jest spokrewniona z Davidem Puddy.

Jeśli nie pamiętasz tego z niezwykłego występu Zacha w zeszłym sezonie Wieczór panieński, odświeżę Ci pamięć. Jego wujek Pat przemawiał na randce w rodzinnym mieście uderzająco głębokim głosem, który sprawił, że podniosłem wzrok znad telefonu i zapytałem: „Czy to David Puddy?” Tak! Wujem Zacha jest Patrick Warburton, który grał chłopaka Elaine w serialu. Seinfelda. Nigdy nie było to poruszane w programie, ale myślę, że życie za darmo. Liczyłem na pełny odcinek z wujem Patem na premierze. Niestety, nie pojawia się.

Dostajemy rady od Seana Lowe’a, dosłownie jedynego mężczyzny w historii serialu, który wciąż jest z wybranym zwycięzcą. Przyznam, że przeraża mnie widok Seana Lowe’a i jego pustej twarzy uśmiechającej się jak golden retriever. Oglądałem jego sezon (w 2013 r., yay) po raz pierwszy Licencjati nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego. Dlaczego teraz nie prowadzi programu?

The producers clearly want us to connect Zach with Sean. He’s ready to settle down! He wants a family! He’s a Good Guy™! Five minutes into the episode, my three-year-old got out of bed to go to the bathroom and then called down that he had pooped and needed me to come wipe his butt. Are you really ready to settle down, Zach? Are you ready to be responsible for wiping someone else’s butt?

The final line from Zach before we transition to meet the women: “Do I deserve this? I don’t know.” Perfect. No notes.

We then meet a lot of nurses and content creators and medical sales reps in their mid-twenties. Zach has already met five of them on After The Final Rose, a detail I didn’t remember because my brain refuses to retain information about The Bachelor for longer than three months. One of them, Briana, already has a rose (referred to as “America’s rose”), so she’s safe. Another, Bailey, tried to get him to remember her name by rhyming Bailey with daily, and he then called her Bailen. For the rest of the episode, my husband referred to her as either Balon Greyjoy (Gra o tron) lub Balina (karzeł).

Jest też Christina, która ma pięć-lat i wydaje się być potencjalnym złoczyńcą; dziewczyna z rodeo Brooklyn; i Charity, terapeuta rodzinny. Trudno wyjść świetnie w filmie wprowadzającym, chyba że przeżyłeś tragedię lub pracowałeś z dziećmi. Do wejść do limuzyn!

Podjeżdża pierwszy samochód i wszystkie dziewczyny krzyczą “Zach!” w płucach przed intonowaniem: „Jestem piękna. Jestem pewna siebie. Jestem silna”. zgodnie, jakby odbywali seans spirytystyczny. Najpierw jest Jess, która jest tak urocza, że ​​wygląda, jakby mogła grać 15-latkę w programie CW. Jej brak przedłużeń i poważne konturowanie sprawiają, że jej kibicuję, co producenci chcą, żebym czuł. „Świetny uśmiech, bardzo piękny” — mówi sobie Zach, wchodząc do domu. Wiem, że zmuszają go do tego w celach narracyjnych, ale nadal wydaje się to bardzo dziwne.

Istnieje kilka standardowych wejść, ale potem cierpimy przez zwykłe sztuczki. Niech ktoś każe mu pić syrop klonowy. Inna patrzy na jej krocze i mówi, że wie, że w Teksasie wszystko jest większe. Jedna dziewczyna przynosi świnię; Christina przyjeżdża imprezowym autobusem; Vanessa podchodzi do trąbek Nowego Orleanu. Wszystkie mieszają się. Bailey (Balon/Balin) przypomina mu czas, w którym zapomniał jej imienia, a sytuacja pogarsza się, gdy cierpią z powodu jednego z najbardziej niezręcznych pierwszych pocałunków, jakie kiedykolwiek widziałem w tym serialu. Obiecuje, że zapamięta jej imię, ale jakie byłoby zabawne, gdyby zawołał: „Do zobaczenia później, Brenda!” kiedy wszedł?

Briana przybywa jako ostatnia i ma na sobie oszałamiającą czerwoną sukienkę pokrytą różami, które pasują do róży, którą już ma. Dobra marka, Briana. Zach mówi, że podoba mu się jej pewność siebie, ale nie zdaje sobie sprawy, jak łatwo jej okazywać pewność siebie, kiedy czuje się bezpiecznie. W środku Jesse wyskakuje i pyta Zacha, czy czuje się tak, jakby właśnie poznał swoją żonę. On mówi: „Nie, masz więcej?” Żartowałem. Tak naprawdę mówi: „Mój instynkt mi mówiMogę mieć.”

Zach wchodzi do rezydencji, aby przemówić do swojej grupy 30 kobiet i zaczyna od słów: „Jestem tylko facetem, który kocha rodzinę, piłkę nożną, i mrożone pizze”. O wiele gorsze jest to, że wyraźnie przećwiczył przemówienie i zdecydował, że to zwycięskie zdanie otwierające. Resztę można było wyciąć i wkleić z dowolnego innego początku Licencjat toast, a potem noc jest plamą niezręcznych randkowych sztuczek i pierwszych pocałunków. Zach i Katherine łączy fakt, że oboje są „dziwni”, a co jest gorszego niż dwoje niesamowitych ludzi, którzy twierdzą, że tak naprawdę są wielkimi dziwakami? Christina wabi go do autobusu imprezowego, aby zagrać w pytania dotyczące zgodności, w tym krytyczne „ddinozaury czy smoki?” (Zach woli smoki, ku rozczarowaniu Christiny). Kobieta zmusza go do wykazania, że ​​jego przyszły ojciec jest bona fides, zmieniając pieluchę na lalce, która wygląda psotnie. Włóż to coś M3GAN dalszy ciąg.

Jego pierwsze wrażenie wywarło wrażenie na Greerze, który wykonał niesamowitą sztukę, opowiadając o tym, jak bardzo chciał osiedlić się w Austin, mieście, w którym mieszka. Ich pocałunek zamienia się w sesję całowania, która rozpoczyna najzabawniejszy moment wieczoru. “Kto to jest?” ktoś pyta, gdy próbują zobaczyć, kogo Zach całuje. — To ta dziewczyna! – wykrzykuje inna kobieta.

David Puddy jest wyraźnie nieobecny na zdjęciu z premiery The Bachelor 27, zatytułowanej artykuł

Zdjęcie: ABC

Ponieważ ten odcinek musi podążać za tymi samymi rytmami co każda premiera, ktoś musi wypełnić szaloną rolę, a tym kimś jest Madison. Prowadzą normalną rozmowę, ale jego obsesja na punkcie pierwszego wrażenia róży przyciąga go po raz drugi i idzie po pocałunek, który oboje natychmiast uznają za okropny. – Pozwolę ci odejść – mówi Zach, aby zakończyć ich rozmowę tak, jak ja kończę rozmowę z kimś, z kim nie chcę już rozmawiać. Madison spędza resztę nocy wirując, aż wpada na Zacha tuż przed ceremonią róż, zmuszając go do wyjścia kilka minut wcześniej, niż zrobiłby to w innym przypadku. „Nie mogę uwierzyć, że oddałem za niego życie!” woła do producentów na podjeździe. Dziewczyna.

W końcu nadszedł czas na ceremonię róż i jest południe następnego dnia. Słońce jest wysoko na niebie, gdy wyciąga róże. Ludzie, w których nie inwestujemy, idą do domu, niespodzianka! Po ich wyjściu Zach mówi, że jest tutaj, aby znaleźć swojego najlepszego przyjaciela, co oczywiście staje się mantrą sezonu. Mam nadzieję, że najlepszy przyjaciel Zacha…prawdopodobnie jakiś facet o imieniu Mike, którego zna od liceum….jest lekko zirytowany za każdym razem, gdy się pojawia.

Zbłąkane obserwacje

  • Chcę, żeby przestali nazywać go “Zach Przekąska”.
  • We wstępie Jesse mówi: „Oczywiście, że podjazd jest spłukany”. Czy to właśnie oni robią? Czy to jest rzecz, którą ludzie robią?
  • Kiedy przygotowywałem się do zaznaczenia, że ​​Kawaler jest zawsze do zapomnienia, zajęło mi co najmniej 30 sekund, zanim przypomniałem sobie, kim naprawdę był ostatni Kawaler. Pamiętasz Claytona?
  • “Co pijesz?” ktoś pyta Madison po jej nieudanym pocałunku z Zachem. “Niewystarczająco.” Nie, to zdecydowanie wystarczy! Ktoś mu przerwał!
  • Kimberly próbuje pocieszyć Madison, mówiąc, że jej makijaż jest zmyty, termin, którego nie słyszałem od nikogo od 2015 roku.
  • Jesse mówi Zachowi: „Dzisiejszej nocy wiele się zepsuło”. Czy ja to zrobiłem? Nikt nie ujawnił swojego chłopaka w domu. Nikt nie przyniósł przykładowej książki. Nikt nawet nie wdał się w kłótnię! To była bardzo normalna, spokojna noc, Jesse!

Leave a Comment