Podsumowanie New Amsterdam: finał serialu – sezon 5, odcinek 13

Ostrzeżenie: poniższy tekst zawiera wtorkowe spoilery Nowy Amsterdam. Kontynuuj na własne ryzyko!

Nowy AmsterdamNajnowszy odcinek rozpoczął się zaskakującym ogłoszeniem: Max opuścił szpital, aby pracować dla Światowej Organizacji Zdrowia w Genewie w Szwajcarii. To wielkie posunięcie było częścią jego planu poświęcenia więcej czasu swojej córce Lunie, co musiało zadziałać, ponieważ w ostatniej scenie serialu nowy dyrektor medyczny Nowego Amsterdamu zwraca się do swojego personelu i ujawnia, że ​​jest Luną, teraz dorosłą. ładowarka, z Molly Griggs w roli głównej (Sługa, syn marnotrawny) w przyszłości!

W obecnej linii czasowej decyzja Maxa o objęciu nowego stanowiska przyniosła nagły koniec jego związku z Elizabeth Wilder. Ale Max był zdecydowany uczynić Lunę centrum swojego życia, nawet jeśli oznaczało to pozostawienie wszystkich rzeczy, które kochał, powiedział Elizabeth. Wręczając mu klucze do Nowego Amsterdamu, zapewnił ją, że jeśli on czy wróć, to nie idzie do szpitala. Ale technicznie jest jest singiel, czy to oznacza, że ​​jest nadzieja dla #Sharpwin? (Więcej na ten temat poniżej).

W innym miejscu pod koniec serii Iggy i Martin pobrali się ponownie podczas małej, wyłącznie rodzinnej ceremonii, której przewodniczyła Gladys; Vanessa spotkała Lauren na spotkaniu NA; i wydawało się, że Floyd w końcu ją przekonał, że uwielbia przebywać w Nowym Jorku.

Poniżej showrunner/producent David Schulner i EP/reżyser Peter Horton rozmawiają o zwrocie akcji Luna w finale i o tym, czy niejednoznaczne romantyczne zakończenie Maxa pozostawia otwarte drzwi dla niego i Helen, aby ponownie się zjednoczyli. Dodatkowo przewiń w dół, aby ocenić finał serialu!

Leave a Comment