Poprzedni dzień na PC został przesunięty na 10 listopada

Wydawca późno a wcześniej zaplanowane Data premiery 1 marca to 10 listopada, powołując się na spór dotyczący znaku towarowego.

„Krótko przed premierą Steam zablokował naszą stronę gry ze względu na nazwę na prośbę osoby prywatnej”Dzień wcześniej– poinformowały firmy we wspólnym oświadczeniu. „Jak wiecie, nasza gra została ogłoszona w styczniu 2021 roku. W momencie ogłoszeniaDzień wcześniejMarka gry była dostępna. Po ogłoszeniu gry wyżej wymieniona osoba złożyła przed nami wniosek o rejestrację znaku towarowego dla gry.Dzień wcześniej‘ w Stanach Zjednoczonych.”

Według firm, chociaż długi film z rozgrywką miał zostać wydany jeszcze w tym miesiącu, muszą najpierw rozwiązać ten problem ze znakiem towarowym. Fntastic tweetował osobno powiedział„W przypadku wideo z gry najpierw konsultujemy się z prawnikami, a następnie możemy je opublikować”.

Dzień wcześniej ma również zostać wydany później na PlayStation 5 i Xbox Series.

Pobierz pełną wiadomość od MyTona i Fntastic poniżej.

Drodzy fani!

Na krótko przed premierą Steam zablokował naszą stronę gry na prośbę osoby prywatnej o nazwisku „Dzień wcześniej”.

Jak wiecie, nasza gra została ogłoszona w styczniu 2021 roku. W momencie ogłoszenia”Dzień wcześniej” Marka gier była dostępna.

Po ogłoszeniu gry wyżej wymieniona osoba złożyła przed nami wniosek o rejestrację znaku towarowego gry”Dzień wcześniej” W Stanach Zjednoczonych: https://uspto.report/TM/79314174

Co następne?

Wcześniej nie byliśmy świadomi wymagań. Dowiedzieliśmy się o tym dopiero 19 stycznia 2023 r., kiedy otrzymaliśmy od niego skargę i prośbę o kontakt.

Teraz poznamy wszystkie okoliczności zdarzenia i na pewno wszystko wyjaśnimy.

Wcześniej planowaliśmy opublikować długi film z rozgrywką jeszcze w tym miesiącu, ale najpierw musimy rozwiązać ten problem. Film opublikujemy tak szybko, jak to możliwe.

Dlatego podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu premiery na 10 listopada 2023 r. Rozumiemy, że może to rozczarować wielu naszych fanów, ale nadal chcemy mieć pewność, że wydajemy najlepszą możliwą grę.

Jesteśmy w 100 procentach skupieni na samej grze i na tym, jak dać ci najlepszą możliwą grę.

Dziękujemy i liczymy na Państwa wsparcie.

z szacunkiem
MyTona i Fntastic

Leave a Comment