Premiera PSVR 2 obejmuje tylko kilka ekskluzywnych tytułów

Horizon VR: Zew Góry to jeden z niewielu ekskluzywnych tytułów dostępnych na premierę PSVR 2 w przyszłym miesiącu.”/>

Zbliżenie / Horizon VR: Zew Góry to jeden z niewielu ekskluzywnych tytułów dostępnych na premierę PSVR 2 w przyszłym miesiącu.

Ci, którzy kupią PlayStation VR 2, które będzie dostępne w przyszłym miesiącu, nie można odtwarzać istniejącej biblioteki PSVR na nowym zestawie słuchawkowym. Będą jednak mogli kupić ponad 30 tytułów, gdy zestaw słuchawkowy zostanie wprowadzony na rynek 22 lutego, a łącznie 37 tytułów w ciągu miesiąca od premiery, Sony ogłoszono dzisiaj.

Początkowy skład PSVR 2 to głównie kompilacja „największych hitów” dostępnych na istniejących platformach VR. Prawie każdy tytuł w programie uruchamiającym gogli jest również dostępny na SteamVR, platformie Oculus Quest lub oryginalnym PSVR.

Istnieje kilka ekskluzywnych gier PSVR 2 uprzednio ujawnione Horizon VR: Zew Góry wyróżnia się pierwszoosobową przygodą Okres półtrwania: Alyx. Jeśli chodzi o ekskluzywne strony trzecie, Supermassive’s Ciemne obrazy: Switchback VR to kolejka górska VR, która porusza się po szynach, podobnych do podobnych Aż do świtu: powódź krwiw tym samym czasie Fantazja 202X jest obrazem w pełni trójwymiarowym niesławny, pełen fajerwerków tytuł premierowy PS2 (i działa również bez zestawu słuchawkowego).

Dwie z pozostałych „wyłączności” PSVR są dostępne w postaci bezpłatnych aktualizacji kompatybilnych z VR dla istniejących tytułów na PS5 z płaskim ekranem: Gran Turismo 7 oraz Wioska Resident Evil. Potem jest nawiedzona narracja przed twoimi oczami, który pojawił się na Steamie i urządzeniach mobilnych w ostatnich latach, ale zadebiutuje w VR na PSVR 2 w przyszłym miesiącu, wykorzystując kamery śledzące oczy zestawu słuchawkowego do śledzenia mrugnięć kontrolujących czas gracza.

Powiedz tak długo dzięki świecącemu niebieskiemu światłu oryginalnego PSVR.
Zbliżenie / Powiedz tak długo dzięki świecącemu niebieskiemu światłu oryginalnego PSVR.

Chociaż istniejące gry PSVR nie będą domyślnie działać na PSVR 2, garstka programistów oferuje bezpłatne aktualizacje tym, którzy kupili gry na starszym zestawie słuchawkowym: Era NFL Pro, Bicz pistoletowy, Tajemnicze miejsca, Piosenka w dymie: Rekindled, syntezatory, oraz Zenith: ostatnie miasto. Ci, którzy posiadają Rez Nieskończoność lub Efekt Tetrisa: Połączony W międzyczasie na PSVR możesz uaktualnić do PSVR 2 za jedyne 9,99 USD.

Oprócz kamer śledzących ruch gałek ocznych i przelotowych, są dostępne 550 $ PSVR 2 Ma rozdzielczość 2000×2400 na oko, 100-stopniowe pole widzenia, obsługę kolorów HDR i zestaw silników zestawu słuchawkowego do efektów dotykowych. Nowy zestaw słuchawkowy łączy się również z PS5 za pomocą jednego kabla, zastępując bałagan kabli, skrzynek połączeniowych i zewnętrznych kamer wymaganych do oryginalnego PSVR PS4.

Oto pełna lista ogłoszonych do tej pory tytułów startowych PSVR 2, w tym wskazanie, które inne platformy widziały te same gry.

Tytuł PSVR 2 PSVR Poszukiwanie PC VR Bez VR Notatki
Po upadku X X X
Łamacz Altaira X X
przed twoimi oczami X “okno uruchamiania”
Miasta w VR X
Kosmiczny haj X X
Creed: Rise to Glory — edycja mistrzowska X X X “okno uruchamiania”
Ciemne obrazy: przywracanie “okno uruchamiania”
Próbny X X
Dyschronia: Alternatywna korona X X
Fantazja 202X
Gran Turismo 7 X Bezpłatna aktualizacja dla wersji PS5 bez VR
Horyzont: zew góry
Symulator pracy X X X
Pokłosie świata jurajskiego X X
Kajak VR: Miraż X
Kizuna AI – Stuknij, aby kopnąć! X X X
Ostatni zegarmistrz X X
Lekka Brygada X X X Zakup obejmuje wersje na PS4 i PS5
Remaster Moss 1 i 2 X X X
Era NFL Pro X X X Darmowa aktualizacja dla posiadaczy PS4
Niebo niczyje X X X “okno uruchamiania”
Pawłow VR X
Bicz pistoletowy X X X darmowa aktualizacja z PSVR
Tajemnicze miejsca X X darmowa aktualizacja z PSVR
Wioska Resident Evil X darmowe DLC do gry na PS5
Rez Nieskończoność X X X
Piosenka w dymie X X X
GWIEZDNE WOJNY: Historie z Galaxy’s Edge X
Syntezatory X X X darmowa aktualizacja z PSVR
Historia Onogoro X X X
macka X X
Efekt Tetrisa: Połączony X X X X
Słońce X X X
Walking Dead: Święci i grzesznicy: Ch. 2: Zemsta X X X “okno uruchamiania”
Symulator wakacji X X X
Co za nietoperz X X
Zenith: ostatnie miasto X X X darmowa aktualizacja z PSVR

Leave a Comment