Premiera zwiastuna 3 sezonu Mandalorii – The Hollywood Reporter

Lucasfilm ujawniony Mandalorianin zwiastun trzeciego sezonu — a także przedstawia kilku nieznanych wcześniej reżyserów nadchodzących odcinków — podczas poniedziałkowego meczu play-off NFL.

Dyrektorzy w tym sezonie Mandalorianin w tym powracający sternik Rick Famuyiwa, Czarna pantera autorka zdjęć Rachel Morrison, do bólu filmowiec Lee Isaac Chung, Język mandaloriański aktor Carl Weathers, Spider-Man: Do Spider-Versejest Peter Ramsey i powraca wyślę w reżyserii Bryce’a Dallasa Howarda.

Pedro Pascal wciela się w tytułowego bohatera, który podróżuje po galaktyce z Grogiem (AKA Baby Yoda). Występuje u boku Katee Sackhoff, Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow i Giancarlo Esposito. Zgodnie z loglinem: „Mandalorianin przecina ścieżki ze starymi sojusznikami i znajduje nowych wrogów, gdy on i Grogu kontynuują wspólną podróż”.

Jon Favreau po raz kolejny jest showrunnerem, produkując razem z Dave’em Filonim, Famuyiwą, szefową Lucasfilm Kathleen Kennedy i Colinem Wilsonem. Współprzewodniczy Karen Gilchrist i Carrie Beck.

Mandalorianin wystartował z Disney+ w listopadzie 2019 roku i szybko stał się jego wizytówką. Drugi sezon trwał pod koniec 2020 roku i zaowocował kilkoma spin-offami, w tym zeszłorocznym Książka Boba Fettaoraz nadchodzący serial prowadzony przez Rosario Dawson Ahsoka.

The Język mandaloriański trzeci sezon zadebiutuje 1 marca.

Leave a Comment