Prezes Obsidian: „Chciałbym jeszcze jeden upadek, zanim przejdę na emeryturę”

Dyrektor generalny Obsidian Entertainment, Feargus Urquhart, powiedział, że zanim przejdzie na emeryturę, chce stworzyć jeszcze jedną grę z serii Fallout.

Wywiad razem Presja gry, Urquhart został zapytany, czy nowa gra Fallout byłaby możliwa pod okiem Obsidian, który opracował Fallout: New Vegas. „Chciałbym zrobić jeszcze jednego Fallouta, zanim przejdę na emeryturę. Nie wiem, kiedy to nastąpi, nie mam daty przejścia na emeryturę” – wyjaśnił Urquhart.

Kontynuował: „To zabawne – możesz powiedzieć, że mam już 52 lata lub nadal mam 52 lata. To jedno z tych dwóch, w zależności od dnia. Mam nadzieję, że tak się stanie, ale musimy poczekać i zobaczyć.

W październiku Urquhart powiedział, że chce stworzyć kolejną grę z serii Fallout. Głównym pytaniem nie było, czy Obsidian Entertainment to zrobi, ale kiedy nadarzy się okazja, aby to zrobić? Obsidian pracuje obecnie nad Avowed i The Outer Worlds 2, które nie mają jeszcze okna premiery.

Ale Bethesda powiedziała, że ​​Fallout 5 to kolejny projekt studia po The Elder Scrolls VI. Miejmy więc nadzieję, że coś w rodzaju kontynuacji Fallout: New Vegas może wypełnić pustkę. Według Todda Howarda z Bethesdy, Fallout: New Vegas pierwotnie miało być dużym rozszerzeniem do Fallouta 3, ale ostatecznie stało się samodzielnym produktem.

W recenzji IGN Fallout: New Vegas napisaliśmy: „New Vegas zachowuje niezmienioną formułę Fallouta 3, z ulepszoną walką, wysokiej jakości misjami pobocznymi i ekscytującym projektem Vegas Strip. jazda.”

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Pisze o branży od 2019 roku i współpracowała z innymi publikacjami, takimi jak Insider, Kotaku, NPR i Variety.

Kiedy nie pisze o grach wideo, George gra w gry wideo. Co za niespodzianka! Możesz śledzić go na Twitterze @Yinyangfooey

Leave a Comment