Prisco’s NFL Divisional Round Playoff Picks: Cowboys uderzają w 49ers; Orły, wodzowie i rachunki się boją

Co za sposób na otwarcie play-offów NFL w zeszłym tygodniu dla mnie. To był Super Wild Card Weekend i byłem bardzo podekscytowany moimi typami. Poszedłem 4-0 z moimi najlepszymi zakładami w Pick Six Podcast, poszedłem 4-2 z moimi typami ATS w CBS Sports Experts i natychmiast miałem 6-0.

Nie bez powodu nazywają mnie Playoff Petey.

Tak trzymajmy i przeżyjmy kolejny dobry tydzień. Już słyszę szczekanie psów.

Sobota, 16:30 ET (NBC) | Parowy: FuboTV

Polecana gra | Szefowie Kansas City kontra Jaguary z Jacksonville

Chiefs pokonali Jaguars 27-17 w listopadzie, ale to była inna drużyna z Jacksonville i gra naprawdę nie była tak wyrównana, jak wynik. Ta drużyna z Jacksonville miała problemy w ataku, a ta nie. Chiefs są poważnym problemem dla obrony Jacksonville, która czasami walczyła z podaniem. Jags nie rzucają się tak dobrze na przechodniów, co jest dużą zaletą Patricka Mahomesa. Jacksonville nie miał worka w pierwszej próbie. To zawsze będzie problem z Mahomesem. Widzę, że Jaguary zdobywają punkty przeciwko obronie Chiefs, które można pokonać, jeśli Trevor Lawrence gra dobrze. Ale nie widzę, żeby Jaguary spowalniały ofensywę Chiefs. Poszukaj Mahomesa, aby wystawił kilka dużych liczb, z którymi Jaguary nie mogą się równać. Chiefs przechodzą do gry o tytuł AFC.

Wybierać: Wodzowie 34, Jaguary 28

Sobota, 20:15 ET (Fox) | Parowy: FuboTV

Polecana gra | Philadelphia Eagles kontra New York Giants

Giants zaimponowali ofensywą, gdy pokonali wikingowie w zeszłym tygodniu, ale będzie to znacznie trudniejsze wyzwanie dla Daniela Jonesa i spółki. Eagles prowadzili NFL w workach i mieli pięciu facetów z 10 lub więcej. To presja. Giganci czasami przeciekali na swojej linii, co musi budzić niepokój. Ale koordynator ofensywy, Mike Kafka, wykonuje niezłą robotę, wymyślając rzeczy dla Jonesa. Orły nie wyglądały dobrze w ofensywie w finale sezonu zasadniczego przeciwko Giants, którzy tego dnia odpoczęli. Jalen Hurts wrócił na ten mecz po dwukrotnym spudłowaniu, ale nie wyglądał dobrze. Dodatkowy czas pomaga jego zdrowiu. Poszukaj Orłów do ataku powietrznego tutaj, ale Giganci ożyli na froncie defensywnym. Bez Lane’a Johnsona to może być problem dla Eagles. Mimo to poszukaj Filadelfii, aby ją wyciągnąć i dostać się na mecz o mistrzostwo NFC.

Wybierać: Orły 30, Giganci 28

Niedziela, 15:00 ET (CBS) | Strumień: Paramount+ (Kliknij tutaj)

Polecana gra | Buffalo Bills kontra Cincinnati Bengals

To gra weekendu, jeśli lubisz rozgrywającego. Joe Burrow vs. Josha Allena. Myśleliśmy, że zobaczymy ten mecz w 17. tygodniu, ale mecz został odwołany po zatrzymaniu akcji serca Damara Hamlina. To była właściwa rzecz, ale także dlatego ten mecz odbywa się w Buffalo. Gdyby Bengals wygrali ten mecz i objęli prowadzenie na początku, ten pojedynek odbyłby się w Cincinnati. Tak jak jest, jest w Buffalo. W zeszłym tygodniu żadna z drużyn nie wyglądała dobrze przeciwko obrońcom i obie miały problemy z awansem. Myślę, że obaj grają tutaj lepiej. Bengals mają problemy z linią ofensywną, trzech starterów mogło wypaść, ale Bills nie pospieszyli tak dobrze z podającym w zeszłym tygodniu przeciwko Miami, a Burrow szybko wybija piłkę. To powinna być strzelanina, w której obaj rozgrywający mają wielkie dni. Ostatecznie, myślę, że Allen and the Bills wygrywają w czwartej kwarcie.

Wybierać: Rachunki 34, Bengale 30

Niedziela, 18:30 ET (Fox) | Parowy: FuboTV

Polecana gra | San Francisco 49ers vs. Kowboje z Dallas

49ers pokonali Cowboys o miejsce w zeszłorocznych play-offach, co daje Cowboys szansę na wyrównanie. Dallas pokonało Tampa Bay w poniedziałek wieczorem, więc to kolejna gra drogowa w krótkim tygodniu, która będzie dla nich wyzwaniem. 49ers faktycznie mają dodatkowy dzień wolny po meczu w ostatnią sobotę. Ale wyglądało na to, że Cowboys byli przeciwko Bucs, zwłaszcza Dak Prescott. 49ers mają lepszą obronę niż Tampa Bay, ale atak Dallasa może przenieść piłkę. Dla 49ers sprowadzi się do Brocka Purdy’ego przeciwko presji Dallasa. Purdy był znakomity od czasu objęcia tej pozycji z pięcioma meczami do końca sezonu zasadniczego. Dobrze grał w przegranej Seahawki w zeszłym tygodniu, ale to najlepsza obrona, z jaką się spotkał. Pośpiech Dallasa może być uciążliwy i myślę, że tak się tutaj stanie. Prescott uzyskuje przewagę w tej grze między dwoma rozgrywającymi, jeśli Dallas wywoła zdenerwowanie.

Wybierać: Kowboje 27, 49ers 26

Leave a Comment